UFC 280: Oliveira vs. Makhachev (22.10.2022)

Co myślicie? :awesome:

1666430491224.png
 
Są jakieś bonusy oprócz fortunki na ufc u polskich buków?
Betclic w misjach jak wygrasz kupon za 20 zł, min 1.8 kurs (może być w @) to masz freebeta 40 zł. Ogólnie tam się opłaca misję robić przez sierpień, wrzesień był taki okres, że ~2k mi wpadło do salda freebetowego, tylko wtedy po 200-400 płacili za zadania, w październiku coś dziadują.
 
Pierwszy raz obstawiam sts. Poszły 2 kupony.

Jeden na Oliviere
Drugi na Oliviere/Dariusha/Yana/Brodego/TJ
 
Betclic w misjach jak wygrasz kupon za 20 zł, min 1.8 kurs (może być w @) to masz freebeta 40 zł. Ogólnie tam się opłaca misję robić przez sierpień, wrzesień był taki okres, że ~2k mi wpadło do salda freebetowego, tylko wtedy po 200-400 płacili za zadania, w październiku coś dziadują.
Fajny boost kursu na Gamrota na eWinner

@2.30 Gamrot win (max. stawka 100 zł)
+ z fortunki godziny mistrzów
jest na fortunce jeszcze dubel Gamer+Legia kurs 5.0 ktoś sie na polskiej piłce zna, stawka do 50zł? Warto to zagrać?
 
+ z fortunki godziny mistrzów
jest na fortunce jeszcze dubel Gamer+Legia kurs 5.0 ktoś sie na polskiej piłce zna, stawka do 50zł? Warto to zagrać?
Myślę,że Legia dziś jak najbardziej do grania. Pogoń pod formą co pokazują ostatnie wyniki w lidze i męczarnie w Pucharze z trzecioligowym Rekordem B-B.
 
Ja postawilem przed chwila w stsach bo byly obok za 15zl (bo tyle mialem w kieszeni xd)
Oezdemir, brady, gamrot, dillashaw, islam.
 
wypstrykane decyzyjki przez klamkę od zakrystii
Z Bradym przyklejenie się przy siatce nie przejdzie, wręcz będzie musiał unikać tego elementu i próbować punktować w stójce gdzie Sean średnio sobie radzi by wygrać ten pojedynek.
 
Z Bradym przyklejenie się przy siatce nie przejdzie, wręcz będzie musiał unikać tego elementu i próbować punktować w stójce gdzie Sean średnio sobie radzi by wygrać ten pojedynek.
O i masz sposób na wymęczenie decyzji, ten nudziarz jest do tego zdolny.
 
Back
Top