UFC 270: N'Gannou vs. Gane (22.01.2022)

Brawo dla Gane
Striker idzie w nogi w decydującej rundzie !
Nagroda za idiotyzm roku 2022 pewna
Akurat to była bardzo mądra decyzja bo gdyby skupił się na kontrolowaniu pozycji pas byłby jego, totalną głupotą natomiast było pójście po skrętówke.
 
Gane przegrał wygraną walkę idąc po tę nogę. Niestety. A miałem go pogranego decyzją. Natomiast Moreno w mojej ocenie wygrał, choć pretensji mieć nie można, bo walka bardzo bliska.
1 4 i 5 rundę przegrał
 
Cyril zawiódł po całości. Bez wątpienia sięgnie po pas w przyszłości ale na teraz zabrakło mu doświadczenia i wyrachowania w walce. Momentami walczył głupio. Można to zrzucić na ten dopiero 3-letni okres treningowy w mma i w sumie nie mieć pretensji bo robi i tak niemożliwe wyniki.

Natomiast w większości piszecie że przegrał bo poszedł do nogi i oddał pozycję a to nie do końca prawda. Trzeba oddać mudżynowi co mudżyńskie. W 5 rundzie na dużym zmęczeniu, Franciszek będąc z dołu zwyczajnie przytomnie wykorzystał okazję i przesweepował rywala, następnie do końca rundy pokonał go grapplingowo i zabrał rundę na swoją korzyść.

[IMG]
 
Gane w 5 rundzie punktował w stójce, sprowadził i miał rywala z dołu - w 3 min i 20 sek miał wygraną walkę. Ale to nie on popełnił błąd tylko Franek sam odwrócił losy i wygrał ostatecznie rundę, także szacuneczek kurwa.
No właśnie dopiero po Twojej wrzutce to widzę, bo do teraz myślałem, że on poszedł po tę nogę i nie mogłem ogarnąć dlaczego.
Swoją drogą, Franek w 5 już tylko stał w miejscu więc można było próbować obijać w stójce do końca, ale pomysł z obaleniem też nie był zły... podwozie było złe... i tory były złe
:iamdone:
 
Back
Top