UFC 268: Usman vs. Covington 2 (11.06.2021)

P.s.

Postanowiłem się podzielić refluksją refleksją, ale już widzę jak po wygranej Pereiry będzie cytowane to co napisałem :jjsmile:

Niektórzy już pewnie sobie zaznaczyli, na której to było stronie :śmiech:
Andrzejku, to może zakładzik charytatywny? Pereira (Evo) vs Placek z Grecji ? :lol:
 
Al Jaquinta - Bobby green walka wieczoru??? Oj chyba bardzo duże prawdopodobieństwo jak ze starego Ala zostało z 70 %???
 
Tez pogralem Pereire, ale nie pisz ze dostal placka w promocji i go zniszczy, bo tak samo pisales o Karolczyku.
Karolczyk to moja jedyna nie trafiona walka w bukmacherce
Ale serio ten rywal Pereiry jest mega słaby : słabiutka kondycja, przegrał z Bukauskasem, słaby parter
Głupio wyszło
250 :jon:
Można grać po 1.4 bez podatku. 1.32 to kradzież w biały dzień i uj nie value.
Na wszystko przyjdzie czas ja teraz odpuszczam bukmacherke bo nie mam czasu by się na niej skupić
 
Dzięki Hawes. :lol:

1636246493125.png
 
Ale Hawes koncertowo zajebal kupony... Oprócz tego wszystko aż się zielenilo... Dosłownie 80 % karty.... Został zlożony Mix z kopana ale to często źle się konczy
 
Nawet Colby dał zarobić typem na swoje zwycięstwo. :redford:
 

Attachments

  • IMG_20211107_063852.jpg
    IMG_20211107_063852.jpg
    114.7 KB · Views: 72
Ten Garry to bumobijca. W ciemno przeciwko niemu w kolejnej. Szkoda, że Williams nie pyknął, bo bił go aż miło, tyle że bez gardy.

nie przywitali Cię na czacie zbyt gościnnie :awesome: Fortunowi znawcy,

co do Garrego masz rację, wygrał tylko dlatego, że ten Williams to bum (w końcu przegrał z Gallem), jeden poziom wyżej i będzie już PAST
Dobrze dla nas, hype pójdzie trochę w górę to i kursy będą wyższe :).
 
  • Like
Reactions: Evo
+ po gali, jednak dużo większy zysk spieprzył Hawes, żałuję że się podkusiłem po 1,35
Ten Curtiz mega doświadczony i wygrywał z dobrymi rekordami, ale trudno:)
 
+ po gali, jednak dużo większy zysk spieprzył Hawes, żałuję że się podkusiłem po 1,35
Ten Curtiz mega doświadczony i wygrywał z dobrymi rekordami, ale trudno:)
Ale Hawes dosyć pechowo przegrał. To nie był zły typ. Całą rundę Curtis był bity, a na jego zwycięstwo, kurs live oscylował wokół @7. Zabrał jakieś dodatkowe 8 stówek zysku.
 
Ogólnie to się spodziewałem, że ten Hawes to szklanka, bo pływał w każdej ostatniej walce, ale i tak go zagrałem z tym Curtisem. Nauczka na przyszłość, bo spalił piękny zysk.

A tak poza tym, to stosunkowo przewidywalnie, choć parę groszy przegrałem też na singlu na Shahbazyana.

Sama gala genialna.

IMG_20211107_131644.jpg

IMG_20211107_131658.jpg
 
Ogólnie to się spodziewałem, że ten Hawes to szklanka, bo pływał w każdej ostatniej walce, ale i tak go zagrałem z tym Curtisem. Nauczka na przyszłość, bo spalił piękny zysk.

A tak poza tym, to stosunkowo przewidywalnie, choć parę groszy przegrałem też na singlu na Shahbazyana.

Sama gala genialna.

View attachment 28522
View attachment 28523
Shahbazyan już raczej nie podskoczy... Szybko został zweryfikowany, szkoda bo widać już było przed walką że jest już pewna blokada w wejściu na ring też dostrzegłem mocna niepewność, ładnie wychodził z tych duszen ale koniec końców porozcinany został mocno i może to być jego koniec jeżeli chodzi o walki z topka
 
  • Like
Reactions: Evo
Ogólnie to się spodziewałem, że ten Hawes to szklanka, bo pływał w każdej ostatniej walce, ale i tak go zagrałem z tym Curtisem. Nauczka na przyszłość, bo spalił piękny zysk.

A tak poza tym, to stosunkowo przewidywalnie, choć parę groszy przegrałem też na singlu na Shahbazyana.

Sama gala genialna.

View attachment 28522
View attachment 28523
A co to się stało że cashout poszedł? :deniro:
 
Back
Top