UFC 241

Nikt nie stawia na Bermudeza? Wiem, że stójkę ma beznadziejną nie na poziomie ufc jak Koike, ale jak doklei się jak wesz, to powinien zrobić trójkąt bermudzki Kenney'owi, który z kolei dawał się łatwo obalać Borgowi
 
Nikt nie stawia na Bermudeza? Wiem, że stójkę ma beznadziejną nie na poziomie ufc jak Koike, ale jak doklei się jak wesz, to powinien zrobić trójkąt bermudzki Kenney'owi, który z kolei dawał się łatwo obalać Borgowi
Ten Kenney ma tez dobry grappling i na pewno lepsza stojke od Bermudeza. Typ od 16 roku zycia ma czarny pas judo i ogarnia do tego zapasy.
 
tak,


Powracając do pytania:
Romero+Klose+Sandhagen i Diaz (kurs właśnie nieco wzrósł)
ciekawie wygląda zamiennie też : 3,40 Diaz decyzja
Diaz decyzja to dobry bet bo raczej nie skonczy Pettisa.
 
Sandhagen decyzja
Bermudez poddanie
Cifers Decyzja
Klose Decyzja
MAzo decyzja
Smith nokaut
YOUSUFF decyzja
Kang Decyzja
ROMERO NOKAUT
Pettis Decyzja
Heinisch nokaut
Cormier poddanie
Underdog.....Costa,Diaz
 
Sandhagen decyzja
Bermudez poddanie
Cifers Decyzja
Klose Decyzja
MAzo decyzja
Smith nokaut
YOUSUFF decyzja
Kang Decyzja
ROMERO NOKAUT
Pettis Decyzja
Heinisch nokaut
Cormier poddanie
Underdog.....Costa,Diaz
W sumie wszystko to samo poza Pettisem, Romero i Bermudezem ;) ciekawa gala.
 
Ja nie wiem co wy widzicie w tym Diazie kurwa przecież on to przegra narajany z 3 letnia przerwa, jak Pettis tego nie wygra proszę o kasacje tego konta.
 
Ja nie wiem co wy widzicie w tym Diazie kurwa przecież on to przegra narajany z 3 letnia przerwa, jak Pettis tego nie wygra proszę o kasacje tego konta.
Ja pogram tradycyjnie Diaza na live po pierwszej rundzie.
a tak to dalej na emeryturce :baldwinwhiskey:
 
Costa 2,75 - Romero ma 42 lata i rok czasu nie walczył.
Miocić 2,30 - Cormier może mieć jedynie przewagę kondycji.

Sandhagen 1,67 - na wypadek gdyby Romero i Cormier zapomnieli ile mają lat i rozdupcyli swoich rywali.
 
@99picks może jakoś uzasadnij tą przegraną Pettisa ? :zakręcony: Dla mnie w 77 naprawdę wygląda dobrze i jest w tzw gazie , a Diaz ? Ćpał czy ćwiczył ? będzie miał rdze czy nie ? chuj wie , ten typ jest niepewny , myślę że Pettis nie da rady go skończyć przed czasem , dlatego typuje Pettis przez decyzje.
Widzę też że jest grono ludzi typujących Coste :watchingyou: Panowie drodzy do kurwy nędzy Romero go zmieli , zje a potem wyrzyga , tak to widzę:roberteyeblinking: Ostatnia jego wygrana z Hallem nic dla mnie nie znaczy... JOTKO z nim wygrywał do czasu KO , a Romero ? Dla mnie to mistrz , bo w tej ostatniej walce z Whitakerem pokazał poziom mistrza , nie ma co ukrywać . Romero przed czasem , ewentualnie decyzja

Klose - Giagos - decyzja jak nic , dla kogo ? Klose
Bermudez - Keney - najprawdopodobniej Bermudez poddanie
Ja nie wiem co wy widzicie w tym Diazie kurwa przecież on to przegra narajany z 3 letnia przerwa, jak Pettis tego nie wygra proszę o kasacje tego konta.

Ostatnia walka Petisa: sromotnie przejebane obie rundy. OK,Supermen punch puentujący końcówkę był spektakularny. Narożnik zapomnił powiedzieć Thompsonowi zeby curwa nie spał!
Walka z Oliveira : Do momentu poddania przegrana. Oliveira przeważa nawet w stójce - dodaje kopnięcia do ciosów zamykając z łatwością Petisa pod siątką - który cofa się na nią w linii prostej.
Czy Diaz ćpa czy ćwiczy - padlo pytanie..
Teza dowcipna, ale nader wątpliwa.Dla Diaza ta wygrana oznacza ponowne otwarcie Eldorado i sezam Inków (McGregor Trilogy) Myślę że Diaz pomimo rozlicznych dziwactw nie jest klinicznym idiotą - lub biznesmenem a'la M.Tyson.
Przed Mc Gregorem rozmontowany bezdyskusyjnie M.Johnson. - vide 2 i 3 runda.
Zatem potencjal i przeslanki sa.Kurs takze.

Ja nie wiem co wy widzicie w tym Diazie kurwa przecież on to przegra narajany z 3 letnia przerwa, jak Pettis tego nie wygra proszę o kasacje tego konta.
 
Ostatnia walka Petisa: sromotnie przejebane obie rundy. OK,Supermen punch puentujący końcówkę był spektakularny. Narożnik zapomnił powiedzieć Thompsonowi zeby curwa nie spał!
Walka z Oliveira : Do momentu poddania przegrana. Oliveira przeważa nawet w stójce - dodaje kopnięcia do ciosów zamykając z łatwością Petisa pod siątką - który cofa się na nią w linii prostej.
Czy Diaz ćpa czy ćwiczy - padlo pytanie..
Teza dowcipna, ale nader wątpliwa.Dla Diaza ta wygrana oznacza ponowne otwarcie Eldorado i sezam Inków (McGregor Trilogy) Myślę że Diaz pomimo rozlicznych dziwactw nie jest klinicznym idiotą - lub biznesmenem a'la M.Tyson.
Przed Mc Gregorem rozmontowany bezdyskusyjnie M.Johnson. - vide 2 i 3 runda.
Zatem potencjal i przeslanki sa.Kurs takze.

Diaz za to sromotnie przepierdolił z Joshem Thomsonem, który w ogóle z nim nie boksował tylko sprzedawał kopy góra/dół. A w tym akurat Pettis jest lepszy od Thomsona. Potem Nate walczył z kimś kto używa kopnięć? hmm. Tak z RDA. Wyłączył mu nogę lowkickami. Jeśli Showtime nie pójdzie na wymiany bokserskie z Diazem to może być ciężka walka dla Nate'a.
 
Ostatnia walka Petisa: sromotnie przejebane obie rundy. OK,Supermen punch puentujący końcówkę był spektakularny. Narożnik zapomnił powiedzieć Thompsonowi zeby curwa nie spał!
Walka z Oliveira : Do momentu poddania przegrana. Oliveira przeważa nawet w stójce - dodaje kopnięcia do ciosów zamykając z łatwością Petisa pod siątką - który cofa się na nią w linii prostej.
Czy Diaz ćpa czy ćwiczy - padlo pytanie..
Teza dowcipna, ale nader wątpliwa.Dla Diaza ta wygrana oznacza ponowne otwarcie Eldorado i sezam Inków (McGregor Trilogy) Myślę że Diaz pomimo rozlicznych dziwactw nie jest klinicznym idiotą - lub biznesmenem a'la M.Tyson.
Przed Mc Gregorem rozmontowany bezdyskusyjnie M.Johnson. - vide 2 i 3 runda.
Zatem potencjal i przeslanki sa.Kurs takze.
Jestem ciekaw czy jak głoszą @chudykuba i @99picks najlepszy bukmacher na cohones będzie miał i tym razem rację :deniro: szczerze ? Coraz bardziej się przekonuje do Diaza przez decyzję , mimo że początkowo byłem pewien że Pettis to wygra , nie mogę się doczekać niedzieli
 
Przed chwilą z nudów włączyłem symulację na PS4 trzech głównych walk. Yoel Romero pokonał Paulo Costę jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28), ale w trzeciej rundzie było bardzo blisko zapięcia duszenia. Nate Diaz po przegranej pierwszej rundzie, gdzie został naruszony dwa razy, powrócił i wygrał dwie kolejne, zwyciężając ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28) z Anthonym Pettisem. Daniel Cormier natomiast już w drugiej rundzie znokautował Stipe Miocica

::snoopd::
 
Póki co za drobne trzy szalone kupony:

6 Fold (x1)

  • Kyung Ho Kang v Brandon Davis - Match Betting
    Kyung Ho Kang1.53

  • Manny Bermudez v Casey Kenney - Match Betting
    Casey Kenney2.10

  • Derek Brunson v Ian Heinisch - Match Betting
    Derek Brunson2.25

  • Yoel Romero v Paulo Costa - Match Betting
    Paulo Costa2.20

  • Nate Diaz v Anthony Pettis - Match Betting
    Nate Diaz2.10

  • Daniel Cormier v Stipe Miocic - Match Betting
    Stipe Miocic2.10

Stake:£10.00
Potential Returns:£702.91


Double (x1)

  • Manny Bermudez v Casey Kenney - Match Betting
    Casey Kenney2.10

  • Yoel Romero v Paulo Costa - Method & Round Combo
    Paulo Costa KO/TKO & Round 28.50


Stake:£5.00
Potential Returns:£89.25


6 Fold (x1)

  • Kyung Ho Kang v Brandon Davis - Match Betting
    Kyung Ho Kang1.50

  • Manny Bermudez v Casey Kenney - Match Betting
    Casey Kenney2.10

  • Drakkar Klose v Christos Giagos - Match Betting
    Drakkar Klose1.50

  • Cory Sandhagen v Raphael Assuncao - Match Betting
    Cory Sandhagen1.50

  • Devonte Smith v Khama Worthy - Match Betting
    Devonte Smith1.12

  • Derek Brunson v Ian Heinisch - Match Betting
    Derek Brunson2.25

Stake:£10.00
Potential Returns:£179.40
 
Póki co za drobne trzy szalone kupony:

6 Fold (x1)

  • Kyung Ho Kang v Brandon Davis - Match Betting
    Kyung Ho Kang1.53

  • Manny Bermudez v Casey Kenney - Match Betting
    Casey Kenney2.10

  • Derek Brunson v Ian Heinisch - Match Betting
    Derek Brunson2.25

  • Yoel Romero v Paulo Costa - Match Betting
    Paulo Costa2.20

  • Nate Diaz v Anthony Pettis - Match Betting
    Nate Diaz2.10

  • Daniel Cormier v Stipe Miocic - Match Betting
    Stipe Miocic2.10

Stake:£10.00
Potential Returns:£702.91


Double (x1)

  • Manny Bermudez v Casey Kenney - Match Betting
    Casey Kenney2.10

  • Yoel Romero v Paulo Costa - Method & Round Combo
    Paulo Costa KO/TKO & Round 28.50


Stake:£5.00
Potential Returns:£89.25


6 Fold (x1)

  • Kyung Ho Kang v Brandon Davis - Match Betting
    Kyung Ho Kang1.50

  • Manny Bermudez v Casey Kenney - Match Betting
    Casey Kenney2.10

  • Drakkar Klose v Christos Giagos - Match Betting
    Drakkar Klose1.50

  • Cory Sandhagen v Raphael Assuncao - Match Betting
    Cory Sandhagen1.50

  • Devonte Smith v Khama Worthy - Match Betting
    Devonte Smith1.12

  • Derek Brunson v Ian Heinisch - Match Betting
    Derek Brunson2.25

Stake:£10.00
Potential Returns:£179.40
Faktycznie szalone :juanlaugh: na moje oko żaden nie wejdzie :fjedzia:
 
Nie puszczałem tasmy od wieków Ale myśle nad DC+Yoel i do tego coś jeszcze przekonajcie mnie nad jakimś pewniaczkiem

Myśle Klose, Myśle Pettis ale Panicz mnie znięchecił i wzbudził wątpliwości :(
 
Co myślicie o Brunsonie?
Fight IQ = 0

Jak dla mnie Heinisch jest na tyle ulozony i sie nie podpala, na poczatku cos poklinczuje, jakies obalonko i mamy decyzje

Ja za to mysle nad Assuncao @2.8 wyglada niezle, taki Lineker mial spilta, a dla mnie Raphael jest polke wyzej
 
Niemiec ma fatalne TDD, jeśli da się obalić Brunson go przelezy. Jak dla mnie pass, choć nieroztropnie pogralem wcześniej Hejnisia.
 
Fight IQ = 0

Jak dla mnie Heinisch jest na tyle ulozony i sie nie podpala, na poczatku cos poklinczuje, jakies obalonko i mamy decyzje

Ja za to mysle nad Assuncao @2.8 wyglada niezle, taki Lineker mial spilta, a dla mnie Raphael jest polke wyzej
Taki Lineker by poskladal Assancauo ;)
 
#TeamPettis, ale jeżeli ta walka wyjdzie poza połowę drugiej rundy to Diaz go zajedzie swoją presją. Antek pewnie mocno okopie nogę Nate w pierwszej rundzie, ale żeby wygrać walkę to musi trafić jakimś highkickiem.
 
Niemiec ma fatalne TDD, jeśli da się obalić Brunson go przelezy. Jak dla mnie pass, choć nieroztropnie pogralem wcześniej Hejnisia.

Heinisch świetnie wstaje po obaleniach, a to mocno deprymuje. Może Brunson wygra rundę, ale Ian go zajedzie kondycyjnie. Już nie te lata, a do tego szczęka z gówna.
 
Back
Top