UFC 241

Deleted

UFC
Welterweight
Żółta Kartka
ufc241.png
 
@panicz co sądzisz o tych typach ?
Ian Heinisch
Cory Sandhagen
Nate Diaz
Paulo Costa
Hannah Cliffers
Cormier
Drakkar Klose

Bardzo bym prosił o Twoją opinię
pozdrawiam.
 
Last edited:
@panicz co sądzisz o tych typach ?
Ian Heinisch
Cory Sandhagen
Nate Diaz
Paulo Costa
Hannah Cliffers
Cormier
Drakkar Klose

Bardzo bym prosił o Twoją opinię
pozdrawiam.

hi,
Heinisch - no bet lub w druga strone
Sandhagen - prywatnie nie podoba mi się to zestawienie bo lubię Assuncao. Skromny,solidna marka, nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
Ale Sandhagen to nowoczesny gladiator 21 wieku.Kreatywny,rozwijający się. Assuncao - 37 lat.Należy wziąść pod uwagę iż w tej wadze szybkość pierwsza idzie pod topór..
Zatem bukmachersko Sandhagen.Jestem bardzo na tak.
Diaz - po tym kursie warty mszy
Costa - No bet lub w drugą strone (osobiście gram Romero)
Romero to potwór. Tu logika wieku wzieła sobie urlop. Myśle że gdyby Whittaker zechciał się zwierzyć to powiedziałby że ma traume do tej pory po ostatniej batalii..
Cliffers - nie znam, nie mam zdania
Cormier - tak
Klose - tak

Ps. Wczoraj dostałem bonus z Unibetu na podbicie kursu o 100% do kwoty 280 pln, zatem warto było zmajstrować z tego taśme..
Dodałem wczoraj praktycznie "za pięć dwunasta" LUQUE i Szewczenko na podbicie kursu..
Samej gali jako takiej wczoraj jak wspominałem nie grałem.

To tylko maja opinia.
Uwaga do chcących kopiować: nie głoszę "prawd objawionych". Moge się mylić.

pozdrawiam
 
Miocic KO 3.10
Diaz 2.09
Heinish 1.52
Costa 2.80
Sandhagen 1.85
Klose 1.57
Cifers 1.40

do tego za drobne
Miocic rd 1 6.50
Diaz dec 3.40
 
A co panicz to jakaś wyrocznia I alfa I omega najlepiej samenu typować ...co do typów zmień na Romero I Pettisa
Pettis przegra.
hi,
Heinisch - no bet lub w druga strone
Sandhagen - prywatnie nie podoba mi się to zestawienie bo lubię Assuncao. Skromny,solidna marka, nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
Ale Sandhagen to nowoczesny gladiator 21 wieku.Kreatywny,rozwijający się. Assuncao - 37 lat.Należy wziąść pod uwagę iż w tej wadze szybkość pierwsza idzie pod topór..
Zatem bukmachersko Sandhagen.Jestem bardzo na tak.
Diaz - po tym kursie warty mszy
Costa - No bet lub w drugą strone (osobiście gram Romero)
Romero to potwór. Tu logika wieku wzieła sobie urlop. Myśle że gdyby Whittaker zechciał się zwierzyć to powiedziałby że ma traume do tej pory po ostatniej batalii..
Cliffers - nie znam, nie mam zdania
Cormier - tak
Klose - tak

Ps. Wczoraj dostałem bonus z Unibetu na podbicie kursu o 100% do kwoty 280 pln, zatem warto było zmajstrować z tego taśme..
Dodałem wczoraj praktycznie "za pięć dwunasta" LUQUE i Szewczenko na podbicie kursu..
Samej gali jako takiej wczoraj jak wspominałem nie grałem.

To tylko maja opinia.
Uwaga do chcących kopiować: nie głoszę "prawd objawionych". Moge się mylić.

pozdrawiam
Dziekuje za odpowiedz, zycze powodzenia :)

Masz jeszcze jakis kupon co bedziesz puszczac ? hehe
 
Cormier vs. Miocic - Mimo wszystko chyba jednak Cormier chociaż nie zdziwię się jak dostanie jakieś K.O z dupy tak zwane.

Diaz vs. Pettis - Jak dla mnie Pettis, nie wiadomo jak taka przerwa wpłynie już na 34 letniego Diaza, który ostatnia walkę stoczył w sierpniu 2016.

Romero vs. Costa - No Bet, chociaż jeśli miałbym stawiać to w kierunku Costy.
 
Diaz vs. Pettis - Jak dla mnie Pettis, nie wiadomo jak taka przerwa wpłynie już na 34 letniego Diaza, który ostatnia walkę stoczył w sierpniu 2016.
Ciekawe jaki kurs będzie ze walka skończy się decyzja? Bo nic innego chyba w tej walce nie zagram
 
@99picks może jakoś uzasadnij tą przegraną Pettisa ? :zakręcony: Dla mnie w 77 naprawdę wygląda dobrze i jest w tzw gazie , a Diaz ? Ćpał czy ćwiczył ? będzie miał rdze czy nie ? chuj wie , ten typ jest niepewny , myślę że Pettis nie da rady go skończyć przed czasem , dlatego typuje Pettis przez decyzje.
Widzę też że jest grono ludzi typujących Coste :watchingyou: Panowie drodzy do kurwy nędzy Romero go zmieli , zje a potem wyrzyga , tak to widzę:roberteyeblinking: Ostatnia jego wygrana z Hallem nic dla mnie nie znaczy... JOTKO z nim wygrywał do czasu KO , a Romero ? Dla mnie to mistrz , bo w tej ostatniej walce z Whitakerem pokazał poziom mistrza , nie ma co ukrywać . Romero przed czasem , ewentualnie decyzja

Klose - Giagos - decyzja jak nic , dla kogo ? Klose
Bermudez - Keney - najprawdopodobniej Bermudez poddanie
 
Widzę też że jest grono ludzi typujących Coste :watchingyou: Panowie drodzy do kurwy nędzy Romero go zmieli , zje a potem wyrzyga , tak to widzę:roberteyeblinking: Ostatnia jego wygrana z Hallem nic dla mnie nie znaczy... JOTKO z nim wygrywał do czasu KO , a Romero ? Dla mnie to mistrz , bo w tej ostatniej walce z Whitakerem pokazał poziom mistrza , nie ma co ukrywać . Romero przed czasem , ewentualnie decyzja

To wszystko prawda, ale 42 lata na karku robi wrażenie. Co on k. jest nieśmiertelny czy co? Nie wiadomo jaką będzie miał formę. Wojna z Robertem mogła się bardzo odbić na zdrowiu. Tutaj trzeba poczekać do ważenia, zobaczyć jak pójdzie mu ścinanie wagi ( możliwe, że w ogóle do walki nie dojdzie ). Na zdjęciach z insta wygląda jakby mu mięśni trochę ubyło. Rzeźba też znika.Możliwe, że musi już ścinać z mięsa. Do tego w tej walce ma ten problem, że zawsze był tym większym suczysynem w octagonie,a zapowiada się, że tym razem będzie tym mniejszym. Pierwszy raz może być słabszy fizycznie od rywala. Jak poleci wymiana to może być różnie.
Mimo to ma argumenty ,żeby to wygrać. Szczególnie jeśli zmieniły taktykę i użył swoich zapasów. Coste obalił taki ktoś jak Bamgbose. Tylko czy Yoel będzie chciał to rozwiązać w ten sposób i przeleżeć Brazylijczyka? To jest ciężka walka do typowania, mimo ,że wynik może być szybki.
 
@99picks może jakoś uzasadnij tą przegraną Pettisa ? :zakręcony: Dla mnie w 77 naprawdę wygląda dobrze i jest w tzw gazie , a Diaz ? Ćpał czy ćwiczył ? będzie miał rdze czy nie ? chuj wie , ten typ jest niepewny , myślę że Pettis nie da rady go skończyć przed czasem , dlatego typuje Pettis przez decyzje.
Widzę też że jest grono ludzi typujących Coste :watchingyou: Panowie drodzy do kurwy nędzy Romero go zmieli , zje a potem wyrzyga , tak to widzę:roberteyeblinking: Ostatnia jego wygrana z Hallem nic dla mnie nie znaczy... JOTKO z nim wygrywał do czasu KO , a Romero ? Dla mnie to mistrz , bo w tej ostatniej walce z Whitakerem pokazał poziom mistrza , nie ma co ukrywać . Romero przed czasem , ewentualnie decyzja

Klose - Giagos - decyzja jak nic , dla kogo ? Klose
Bermudez - Keney - najprawdopodobniej Bermudez poddanie
Trzecia walka z Conorem i kolejna wyplata zycia, Diaz wlasnie z tego powodu wyjdzie w mega formie.
A co do walki to Pettis w 77 jest ulany i po 1 rundzie z Thompsonem juz sapał.
Trzecia sprawa ze Pettis nie ma serca do walki, co chwile lapie kontuzje w trakcie walk...
Diaz go zasypie ciosami i ugra decyzje, ma lepsze warunki i kondycje.
 
Trzecia walka z Conorem i kolejna wyplata zycia, Diaz wlasnie z tego powodu wyjdzie w mega formie.
A co do walki to Pettis w 77 jest ulany i po 1 rundzie z Thompsonem juz sapał.
Trzecia sprawa ze Pettis nie ma serca do walki, co chwile lapie kontuzje w trakcie walk...
Diaz go zasypie ciosami i ugra decyzje, ma lepsze warunki i kondycje.
No i to mi się podoba , ciekawy scenariusz
 
Trzecia walka z Conorem i kolejna wyplata zycia, Diaz wlasnie z tego powodu wyjdzie w mega formie.
A co do walki to Pettis w 77 jest ulany i po 1 rundzie z Thompsonem juz sapał.
Trzecia sprawa ze Pettis nie ma serca do walki, co chwile lapie kontuzje w trakcie walk...
Diaz go zasypie ciosami i ugra decyzje, ma lepsze warunki i kondycje.

W drugą stronę też jest dużo argumentów. Pettis w 77 ma dużo mocniejszy cios, a jego prawa ręka, szczególnie z kontry jest bardzo groźna. Do tego dysponuje całą paletą kopnięć w tym highkickami i kopnięciami obrotowymi, a diaz nie dość, że stoi na nogach nazwijmy to ciężko to jeszcze nie trzyma często gardy. Do tego praca na nogach Nate to jest koszmar. On nie jest w stanie wywierać na AP takiej presji jak Ferguson czy Porier. To Pettis będzie decydował jak będzie wyglądać walka i jeśli nie przyjmie wymian bokserskich i zamuli jak Liz z Shevchenko to co wtedy? Showtime może Diazowi np. zrobić powtórkę z walki Condit-Nick Diaz.
 
Pettis przegra.

Dziekuje za odpowiedz, zycze powodzenia :)

Masz jeszcze jakis kupon co bedziesz puszczac ? hehe

tak,
Pettis przegra.

Dziekuje za odpowiedz, zycze powodzenia :)

Masz jeszcze jakis kupon co bedziesz puszczac ? hehe

Powracając do pytania:
Romero+Klose+Sandhagen i Diaz (kurs właśnie nieco wzrósł)
ciekawie wygląda zamiennie też : 3,40 Diaz decyzja
 
A jak Spartan będzie robił takie zapasy jak z Hirotą to może być różnie, dla mnie no bet
 
Back
Top