UFC 240 - dyskusje, kursy

@Puczi
Muszę się upewnić.
Czy win by finish oznacza zwycięstwo przed czasem dowolnie jaką metodą? Ko, tko,sub, ?

Rozważam cyborg finish + max finish @2.07 wjazd all profit ze szpilki :)
 
Panowie, chciałbym się poradzić, bo nie wiem co robić.

Mam taki kupon w grze... kontrować to jakoś? Ryzykować do końca, czy brać już teraz te ~200 zł? Może po Jotce wtedy brać tyle ile dadzą w ramach cash-outa?

Lawler jest tu bardzo ryzykowny, ale Jotko powinien ogarnąć. Nie chce sugerować, ale może dobrym pomysłem będzie poczekać na walkę Krzycha i jeśli wygra to wypłacić,a część wygranej postawić z powrotem na Lawlera i Ilira skoro uważasz, że są warci grania.
 
Panowie, chciałbym się poradzić, bo nie wiem co robić.

Mam taki kupon w grze... kontrować to jakoś? Ryzykować do końca, czy brać już teraz te ~200 zł? Może po Jotce wtedy brać tyle ile dadzą w ramach cash-outa?
Wypłać I zagraj pozostałe typy na innym kuponie
 
Nie same, bez przesady. Tak naprawdę napaliłem się na Spencer, reszta pewnie zostanie na stawkach symbolicznych. Odnośnie konkretów, o które pytasz...
Bukmacherka nie polega na wierze. Nie wierzę w OAM, Davis czy Price'a bardziej niż w ich rywali. Wierzę, że opłaca się zaryzykować, bo dobrze za nich płacą.

OAM i Davis walczą u siebie po dwóch porażkach. Oboje to solidne firmy w UFC. Pokonywali już wysoko notowanych rywali/rywalki. Jeśli teraz nie wygrają to trafią do notesu łysego, zatytułowanego "DO WYJEBANIA". Co do rywali to Brazylijki nie znam. Tsarukyan to zajebisty prospekt, który ma wszystko na co najmniej dobrym poziomie, ale jest jeszcze szczylem(z całym szacunkiem dla jego umiejętności). OAM może okazać się sprytniejszy. Kanadyjczyk ma dobre zapasy, nie wiem czy wystarczą na Rosjanina, ale może nie będzie specjalnie odstawał. W parterze być może będzie lepszy od Tsarukyana. W stójce Rus robi dużo wiatru, ale niekoniecznie przynosi to pożądany efekt. Skoro nie ubił Makhacheva to OAM-a też raczej nie uśpi(nikt tego jeszcze nie dokonał). Jeśli ta walka dojdzie do decyzji to może być bardzo bliska. Może OAM jest takim trochę matematykiem-nudziarzem, ale nikt nie ma z nim spacerku...

A Price jest pojebany i nieobliczalny. W jego walkach granie faworyta obarczone jest dużym ryzykiem. Nieważne czy jest nim on, czy jego oponent. Dog or pass IMHO.
Podoba mi się twoja analiza ale moim zdaniem trafisz conajwyżej jeden typ z trzech....ale zobaczymy
 
Pewnie do ostatniej chwili będę się wahał, czy wypłacić już przed walką Jotki, czy też może poczekać do jej zakończenia i wtedy ewentualnie wypłacać... o ile Krzysztof nie ujebie. Loteria.
 
Niestety limity...
Limity zwykle się resetują co dobę.

Pewnie do ostatniej chwili będę się wahał, czy wypłacić już przed walką Jotki, czy też może poczekać do jej zakończenia i wtedy ewentualnie wypłacać... o ile Krzysztof nie ujebie. Loteria.

Po co grasz tasiemce, skoro się srasz już po wygraniu 2 z 5 zdarzeń? [osobiście typuję Volkana, Jotkę i Colbyego]
 
W stójce skacząca kluska, a w parterze nie jest na tyle mocna żeby zdominować Cyborga. Obstawiam szybką pacyfikację kombinacjami, jedyna szansa Spencer to jakieś szybkie wejście zza pleców.
Chyba, że do oktagonu wejdzie przez siatkę za Cyborgową i od razu udusi.
 
Puczi z ciekawosci jak widzisz ich walke, co ma Forta czego nie ma Robertson?
Frota to strikerka, Robertson spanikowany zapaśnik. Frota jest jednak większa, myślę, że silniejsza i ma olbrzymią przewagę zasięgu. Nie dała się poddać (w mojej ocenie lepszej) Souzie, to i wątpię, by Gilian jej zrobiła krzywdę w parterze, a gdy walka wróci do stójki to myślę, że będzie walka do jednej bramki... oczywiście, do czasu kolejnego obalenia. Lekko faworyzuję tutaj paskudę.
 
Wg mnie Latifi i Lawler przegraja.

Co do gali to bede gral
Koch
Pantoja
Neal
Tsarukyan !!! ( powinien by po kursie 1.20 :P )
Hakeem Dawodu
Edgar

@panicz wariacie a Ty co puszczasz ?

Raczej nie ma co zmieniać tego co wydaje się być słuszne..
Zatem: Neal+Pantoja+Tsarukyan kurs: 3.44 Unibet
Granie w drugą stronę (Neal,Tsarukyan) - to skok w ogień.

Mam jeszcze pewien nikczemny plan..
Wg mnie Latifi i Lawler przegraja.

Co do gali to bede gral
Koch
Pantoja
Neal
Tsarukyan !!! ( powinien by po kursie 1.20 :P )
Hakeem Dawodu
Edgar

@panicz wariacie a Ty co puszczasz ?

Raczej nie ma co zmieniać tego co wydaje się być słuszne..
Zatem: Neal+Pantoja+Tsarukyan kurs: 3.44 Unibet
Granie w drugą stronę (przeciwko Neal,Tsarukyan) - to skok w ogień.
 
Mi sie wydaje ze Cyborg wyjdzie w mega formie zeby zasluzyc na titleshot i odzyskac tytul

Wiem że kurs korci ale raczej życzeniowy bet. Bardziej przychylam się do Twojej opini co do Pani Cyborg.
Jeśli już ,wolałbym wziąść Davis po 3.0
 
Back
Top