UFC 240 - dyskusje, kursy

phenomen

BAMMA
Featherweight
Bez tytułu.jpg
 
Ktoś zna tą całą Spencer? Cyborg wydawała mi się przereklamowana odkąd zadebiutowała w UFC. Dodatkowo teraz po szybkim nokaucie i zejściu na ziemię (że jednak nie jest kobiecym GOAT'em) może mieć problemy z powrotem - efekt Rondy.
 
Ktoś zna tą całą Spencer? Cyborg wydawała mi się przereklamowana odkąd zadebiutowała w UFC. Dodatkowo teraz po szybkim nokaucie i zejściu na ziemię (że jednak nie jest kobiecym GOAT'em) może mieć problemy z powrotem - efekt Rondy.

Dla mnie Spencer to bet gali po tym kursie. Jest bardzo dobra w pozycji leżącej :jjsmile: Jeśli Cyborg szybko jej nie ubije to może być upset.
Dajecie jakieś szanse Edgarowi? To ostatnia szansa w jego życiu. Wiem, że maksymalna motywacja to i tak może być za mało na Maxa. Po cichu wierzę w słabszy dzień błogosławionego. Chociaż chyba już z Poirierem taki miał więc chuj wie...

Na razie pograłem za drobne:
Lemos, Frota, Tucker, Dawodu, Davis, Jotko, OAM, Price, Spencer, Edgar.
 
Dla mnie Spencer to bet gali po tym kursie. Jest bardzo dobra w pozycji leżącej :jjsmile: Jeśli Cyborg szybko jej nie ubije to może być upset.
Dajecie jakieś szanse Edgarowi? To ostatnia szansa w jego życiu. Wiem, że maksymalna motywacja to i tak może być za mało na Maxa. Po cichu wierzę w słabszy dzień błogosławionego. Chociaż chyba już z Poirierem taki miał więc chuj wie...

Na razie pograłem za drobne:
Lemos, Frota, Tucker, Dawodu, Davis, Jotko, OAM, Price, Spencer, Edgar.
Dużo tych underdogów
 
Last edited:
Panowie, chciałbym się poradzić, bo nie wiem co robić.

Mam taki kupon w grze... kontrować to jakoś? Ryzykować do końca, czy brać już teraz te ~200 zł? Może po Jotce wtedy brać tyle ile dadzą w ramach cash-outa?
 

Attachments

  • 01.jpg
    01.jpg
    90.8 KB · Views: 54
  • 02.jpg
    02.jpg
    90.6 KB · Views: 51
Cyborg ubije tego slopa w pierwszej rundzie, żadne w niej value. Póki co nie wiem kogo grać...


Według mnie na tym becie value jest wyjebane w kosmos. Nie mówię, że Spencer jest faworytką, ale ma realne szanse na sukces. Grzech nie spróbować.
Mistrzyni Invicty, stosunkowo młoda, niepokonana, głodna sukcesu, ciekawy prospekt. A Cyborg może wyjdzie w swojej najlepszej dyspozycji, ale równie dobrze możemy już nigdy nie zobaczyć tej maszyny do zabijania, której ja nigdy nie dostrzegałem... Wygląda monstrualnie, jak na babkę ma czym przyjebać, ale nie jest qrwa Hulkiem, tylko nabombionym babochłopem. I tylko tyle. Co nie oznacza, że na Spencer to nie wystarczy.
Tego nie wiem ale wchodzę w Kanadyjkę jak dzik w szyszki :star wars::wink:
 
Underdog widzę że walisz w same underdogi....nie wierzysz w Tsarukyana I Araujo Neala?

Nie same, bez przesady. Tak naprawdę napaliłem się na Spencer, reszta pewnie zostanie na stawkach symbolicznych. Odnośnie konkretów, o które pytasz...
Bukmacherka nie polega na wierze. Nie wierzę w OAM, Davis czy Price'a bardziej niż w ich rywali. Wierzę, że opłaca się zaryzykować, bo dobrze za nich płacą.

OAM i Davis walczą u siebie po dwóch porażkach. Oboje to solidne firmy w UFC. Pokonywali już wysoko notowanych rywali/rywalki. Jeśli teraz nie wygrają to trafią do notesu łysego, zatytułowanego "DO WYJEBANIA". Co do rywali to Brazylijki nie znam. Tsarukyan to zajebisty prospekt, który ma wszystko na co najmniej dobrym poziomie, ale jest jeszcze szczylem(z całym szacunkiem dla jego umiejętności). OAM może okazać się sprytniejszy. Kanadyjczyk ma dobre zapasy, nie wiem czy wystarczą na Rosjanina, ale może nie będzie specjalnie odstawał. W parterze być może będzie lepszy od Tsarukyana. W stójce Rus robi dużo wiatru, ale niekoniecznie przynosi to pożądany efekt. Skoro nie ubił Makhacheva to OAM-a też raczej nie uśpi(nikt tego jeszcze nie dokonał). Jeśli ta walka dojdzie do decyzji to może być bardzo bliska. Może OAM jest takim trochę matematykiem-nudziarzem, ale nikt nie ma z nim spacerku...

A Price jest pojebany i nieobliczalny. W jego walkach granie faworyta obarczone jest dużym ryzykiem. Nieważne czy jest nim on, czy jego oponent. Dog or pass IMHO.
 
Panowie, chciałbym się poradzić, bo nie wiem co robić.

Mam taki kupon w grze... kontrować to jakoś? Ryzykować do końca, czy brać już teraz te ~200 zł? Może po Jotce wtedy brać tyle ile dadzą w ramach cash-outa?
Wg mnie Latifi i Lawler przegraja.

Co do gali to bede gral
Koch
Pantoja
Neal
Tsarukyan !!! ( powinien by po kursie 1.20 :P )
Hakeem Dawodu
Edgar

@panicz wariacie a Ty co puszczasz ?
 
Widziałeś jak walczy?

Widziałem walkę z Anderson. Fakt, że w stójce jest dziurawa, ale jak na kluskę kula się nieźle. Oczywiście pewnie będzie ciężko obalić cyborga i wytrzymać początek w stójce. Jeśli to drugie się uda to czas powinien działać na korzyść Spencer.
Nie ukrywam, że w tym zakładzie liczę na błąd/słabszą dyspozycję cyborga. Kurs jest mega wysoki i nie mogłem go odpuścić :fjedzia:
 
Widziałem walkę z Anderson. Fakt, że w stójce jest dziurawa, ale jak na kluskę kula się nieźle. Oczywiście pewnie będzie ciężko obalić cyborga i wytrzymać początek w stójce. Jeśli to drugie się uda to czas powinien działać na korzyść Spencer.
Nie ukrywam, że w tym zakładzie liczę na błąd/słabszą dyspozycję cyborga. Kurs jest mega wysoki i nie mogłem go odpuścić :fjedzia:

No rozumiem. Niemniej dla mnie to kompletny mismatch. Już wolałbym pograć Price'a po 3.0.
 
Widziałem walkę z Anderson. Fakt, że w stójce jest dziurawa, ale jak na kluskę kula się nieźle. Oczywiście pewnie będzie ciężko obalić cyborga i wytrzymać początek w stójce. Jeśli to drugie się uda to czas powinien działać na korzyść Spencer.
Nie ukrywam, że w tym zakładzie liczę na błąd/słabszą dyspozycję cyborga. Kurs jest mega wysoki i nie mogłem go odpuścić :fjedzia:
Mi sie wydaje ze Cyborg wyjdzie w mega formie zeby zasluzyc na titleshot i odzyskac tytul
 
Co do oktagonu wnosi cyborg poza brutalną (jak na kobiety) siłą i strasznym (jak na kobiety) wyglądem?
Tak jak pisałem, nie znam tej Spencer, a te dwa główne atrybuty cyborgowej mogą wystarczyć na wiele zawodniczek. Z tego co widzę i czytam to Spencer jest grapplerką i tutaj siła cyborg może być problemem nie do przejścia (szczególnie przy obaleniach).
 
Cyborg easy win , więc jakakolwiek kasa postawiona " a może się uda" na Spencer jest kasą wyrzuconą w błoto....
No to tak :
1. Jotko po 1,57 - po całej sympatii którą utraciłem po tym nieszczęsnym wpisie i wyzwaniu od kurew bez ambicji :jimcarrey: uważam że Jotko to wyższa półka niż ten ogór z Kanady , kurs powyżej 1,5 + jest wart zagrania , bo Kanadyjczyka ratuje jakiś lucky-shot jedynie co oczywiście jest możliwe bo Jotko to pechowiec , ale mimo to warto.
2.Boser - 1,55 - tak to jest waga ciężka i kurs 1,55 nie jest atrakcyjny na pierwszy rzut oka , ale ja widzętu kolejną róźnice lvli:deniro: obejrzałem po jednej walce obydwóch panów , Boser to przeciętniak któy dawał radę na ACB , natomiast Giacomo Lemos to brazylijski ogór który nigdy nie powinien znaleźć się w UFC , bardziej bym go widział na PLMMA.

Reszty nie tykam :neildegrassewhoa:, widzę że dużo ludzi na Pantoje stawia , tylko że naprzeciw niego stanie naprawdę dobry zawodnik i ja tu widzę 50/50 a nawet z lekką przewagą na Figueiredo
 
Pamiętam jak 'tańczyła' Cyborgowa po poteżnych bombach od Amandy. Padała i wstawała. Jej się nie da chyba na 'sztywno/zimno' znokautować. Nie sądzę, że jakaś tam Spencer ma jakiekolwiek szanse...

Im bliżej walki, to się zastanawiam, czy Jotko podoła. Tak jak wstawiałem kupon wcześniej - nie wiem co robić już teraz w zasadzie. Może wypłace tyle ile dają w ramach tego cash outa i postawię całość wręcz odwrotnie - czyli na rywala Jotki....
 
Pamiętam jak 'tańczyła' Cyborgowa po poteżnych bombach od Amandy. Padała i wstawała. Jej się nie da chyba na 'sztywno/zimno' znokautować. Nie sądzę, że jakaś tam Spencer ma jakiekolwiek szanse...

Im bliżej walki, to się zastanawiam, czy Jotko podoła. Tak jak wstawiałem kupon wcześniej - nie wiem co robić już teraz w zasadzie. Może wypłace tyle ile dają w ramach tego cash outa i postawię całość wręcz odwrotnie - czyli na rywala Jotki....
Dżotko najwyżej odda mu pierwszą rundę, nie ma opcji żeby przegrał z takim rywalem, gościu nie jest na jego poziomie.
 
Back
Top