UFC 239: Jones vs. Santos - dyskusje, kursy

Wbrew pozorom Diego swój rozum ma. Gdy zawodnik mówi encefalopatii, zdrowiu i zmianie strategii po 15 latach zawodowego siekania po łbie, to jest to zawodnik myślący - fajterus sapiens.
Jasne, szczególnie po walkach takich jakie dawał Diego, to imponujące, ale mi chodzi o to całe trenowanie poruszania, nie zamykaniu się w pudełkach itp.
 
Gilbert za 3,65 ciekawe.
Jego przeciwnik obskoczył bęcki od Zombiaka.

Gilbert+Diego+Ben.
 
Nie mialem pomysłu jak zagrać ta gale. Poszło cos takiego




DAWAĆ PANY JAKIES CIEKAWE TYPY. Moim skromnym zdaniem andrade przed czasem wyglada dobrze
Ps:
Pozdrowienia dla @FAMEMMA :pray:
 
Jazdaaaa :devil smile1:
 

Attachments

  • Screenshot_20190706_191953.jpg
    Screenshot_20190706_191953.jpg
    240.4 KB · Views: 57
  • Screenshot_20190706_191933.jpg
    Screenshot_20190706_191933.jpg
    278.5 KB · Views: 57
Chciałem dać Janka ale przypomniałem sobie, że każda walka Jana w USA to wpierdol
grany only Melendez
 
Holm 3.75
Diego 3.75
Cockhold 1.58
Naurdiev 1.60


Ja wszystko rozumiem... ale żeby przegrać Naurdieva, który potem chodził po 1.18? :boystop:
 
Wie ktoś może jak działa under/over rundowy na fortunie? Jest "liczba rozpoczętych rund", ale biorąc to pod uwagę, to stawiając under 1.5 zawsze rozpocznie się pierwsza runda :bayan: jak to jest więc z tymi rundami tam?
Niedawno pytałeś o under rundowy w fortunie......tak z ciekawości bo nie każdy to wie w sts inaczej rozliczają under over 1,5 rundy tam liczą dodatkowy czas czyli over to 1 runda plus 2 minuty I 30 sekund drugiej
 
Janek elegancko zlamal szczeke Rockhokdowi, chyba czas modela na emeryture
Blefort - Bisping - Romero - Blachowicz jeszcze z jedno KO i mu odwali jak detektywowi od końskiej afery
 
Wszystko spoko, tylko babochlop uwalil overki, a potrzebna byla glownie 2rd tylko...
Fajne live'y wlazly:
Janek po 1rd @ 2,05
Recountre po 1rd @6,15
 
Back
Top