UFC 239: Jones vs. Santos - dyskusje, kursy

kapitanameryka

WSOF
Bantamweight
xd.jpg
 
Gala wydaję się bardzo tendencyjna kursy nie zachwycają do obstawiana
JONES
ASKREN
Nunes
SHABAZAYAN
Ja nie wiem co tu ma nie wejŝć?
 
Drobne na Holm 3.75 & Diego 3.75, do tego Naurdiev 1.60 (wiem, wiem...) i dorzucę Rockholda.
Na pewno nie zagram Masvidala, bo jeśli lepszy zapaśniczo i dużo silniejszy fizycznie Lawler nie dał rady bronić obaleń, to jak ma to zrobić Jorge? Tym razem Askren nie wstanie z kanapy.
 
jeśli lepszy zapaśniczo i dużo silniejszy fizycznie Lawler nie dał rady bronić obaleń, to jak ma to zrobić Jorge?

Robbie nie wybronił bo wypizgał cały swój gaz w ciągu pierwszych kilkunastu sekund. Ma 37 lat, a w tej okolicy każdy rok robi robotę (różnicę). Jorge natomiast nie dał się poddać Demianowi. I uprzedzając: tak, zapasy to jedno a bjj co innego. Ale diabeł tkwi w szczegółach i zarówno Demian jak i Ben obalają pod siatką za jednego kulasa. A w tym względzie Jorge radził sobie naprawdę dobrze.

Holm z drugiej strony to świetna zawodniczka i w zasadzie jedna z moich ulubionych fajterek. Ale nie widzę gdzie mogłaby to wygrać. Ani Val ze świetnym parterem nie mogła sobie z Amandą poradzić ani Pennington z solidnym boksem i mocnym ciosem. Kurs jest kuszący, ale uważam że te drobne lepiej dołożyć do stawki na Diego.

Peace.
 
Czekam na overki w walce Nunes - Holm. Holly przegrywala przez decyzje, a z Miesha wszedl over 4,5. Twarda babka z charakterem, nawet jak zbiera na miske to sie nie poddaje. Ma baze z boksu, takze nie powinna dac sie zlapac na poczatku, jak Cyborg... Chociaz zycze Holly uspetu jak z Ronda w ramach rewanzu na Nunes (za ujebanie tasm na 5k z Cyborgiem…)
 
Jak Jorge dobrze to rozegra, to Arskena powinien położyć lulu.

. Jorge natomiast nie dał się poddać Demianowi. I uprzedzając: tak, zapasy to jedno a bjj co innego. Ale diabeł tkwi w szczegółach i zarówno Demian jak i Ben obalają pod siatką za jednego kulasa. A w tym względzie Jorge radził sobie naprawdę dobrze.

Peace.

O tym samym pomyślałem jak pierwszy raz zobaczyłem zestawienie Masvidal-Arsken, Maia go nie poddał a to dla mnie top w tej dywizji , zobaczymy jak z Benem, moje hajsy na Jorge. Ben moim zdaniem nie pokazał za wiele z Robbim. :jjsmile:

Oczywiście Jones, Nunes pewnie też ubije Holly, choć bardzo chciałbym żeby stało się odwrotnie.

Największy dylemat mam do naszego Księcia, kurde ten Rockhold jakby go dobrze w tą szczene trafić to elo, nie ma modela. Serce mówi Janek, rozum Luke, ale nie obstawiam przeciwko polakom, także no #WARJANEK :bleed:

Diego rozjebie Chiese, nie ma innej opcji.
 
Nunes + Masvidal
Nie widzę opcji żeby Holm sobie poradziła z tym dzikiem , Nunes polożyła Cyborga spać! rozumiecie to ? a Holly shit kogo ? hehe jakąś Pyzę ? :mamed: nie ma K U R W A szans ! Ten Brazylijski mutant ją zgwałci , mam tylko nadzieję ze nie dosłownie bo ona pewnie lubi takie blondi :DC: a Masvidal ? No Panowie ta walka może się potoczyć różnie to fakt ... Ben pokazał serducho do walki z tym psychopatą Lawlerem , znamy jego atuty więc nie muszę o nich pisać , jednak myślę żetym razem Masvidal który ma bardzo fajną stójkę go znokautuje , kurs 2,9 jest wart postawienia :goldi:
 
Nunes + Masvidal
Nie widzę opcji żeby Holm sobie poradziła z tym dzikiem , Nunes polożyła Cyborga spać! rozumiecie to ? a Holly shit kogo ? hehe jakąś Pyzę ? :mamed: nie ma K U R W A szans ! Ten Brazylijski mutant ją zgwałci , mam tylko nadzieję ze nie dosłownie bo ona pewnie lubi takie blondi :DC: a Masvidal ? No Panowie ta walka może się potoczyć różnie to fakt ... Ben pokazał serducho do walki z tym psychopatą Lawlerem , znamy jego atuty więc nie muszę o nich pisać , jednak myślę żetym razem Masvidal który ma bardzo fajną stójkę go znokautuje , kurs 2,9 jest wart postawienia :goldi:

Amanda rozwaliła w mak Ronde i zgasiła światło Cyborg, very unlikely żeby nie rozwaliła Holly.
 
Możecie napisać co widzicie w Diego poza kursem 3,34 (efortuna) ? Na moje oko to on tu jest grubym under dogiem. Chiesa to nie jest żółtodziób Gale czy ogórek Craig. Musiałbym odświeżyć ostatnie walki, ale na ten moment myślę,że Michael go porobi na spokojnie.
 
Możecie napisać co widzicie w Diego poza kursem 3,34 (efortuna) ?

Chiesa dobrze poddaje, ale i sam lubi być poddawany. Jego zbytnia pewność siebie na gruncie umiejętności parterowych może mu wyjść bokiem - Diego nie przegrał nigdy przez poddanie, nie sądzę także by dał się złapać Chiesie. Jeśli już to dopatrywałbym się nokautu, bo Diego to wariat i w te wymiany wchodzi bez rozmyślunku... Z drugiej strony mówił o zmianie teamu i o nowej perspektywie na swój sposób toczenia bojów. Myślę, że może wszystkich zaskoczyć większą frasobliwością i taktycznym podejściem do sprawy.
 
Ja z 2-3. We właściwym momencie :lol:
Ale serio, myślę że będą minimum dwa solidne upsety: Diego upora się z Chiesą, a Jorge z Askrenem.

anyway, bedo emocye :gospeldance:
Osobiście nie kumam trochę faworyzowania Chiesy, dostał wpierdol od Lee, którego nie da się lubić, wpierdolił mu Pettis, Diego go też zmiecie.
Ryzykowanie Holm, jeszcze zrozumiem, ale czym skusił Cię Melendez?
Kursem :jjsmile:
 
Back
Top