UFC 238 - Cejudo - Moraes (Chicago)

U jakiego buka stawiacie ? Który najlepszy ? Da się to wszystko zrobić zza klawiatury czy będą kombinacje i utrudnienia przy rejestracji itp. ? Jestem w tym całkiem świeży a może bym się trochę pobawił i przejebał kilka stówek :fjedzia:

zawsze żądają peselu ?
 
Last edited:
Akurat dziś zacząłem myśleć o tym, że Chookagian powinna przeważać boksersko i wygrać presją :<
Mną się lepiej nie sugeruj. Ostatnio babskie mma mi ładnie wchodzi, tyle że nie wiem ile w tym zwyklego szczęścia bo nie mam czasu na poważne analizy i po części gram tylko z pamięci.
Jo Jo wydaję mi się lepszą zawodniczką MMA, bardziej wszechstronną. Walczyła z lepszymi zawodniczkami. W muszej prezentuje się całkiem nieźle. Wątpię, żeby Katlyn próbowała obalić, a wydaję mi się, że właśnie z tym Calderwood miała największe problemy. To samo chyba można powiedzieć o Chookagian, z tym że Joanne będzie raczej korzystać z zapasów.
 
Moim zdaniem Tai-i-kiełbasa nie ma za bardzo cardio do dłuższej walki. Iwanova ciężko położyć. Poza tym łapy ma dość ciężkie i ogólnie jest lepszym zawodnikiem. Tai jak tego nie wygra w 1r to wg mnie na 80% przegra.
Edit: no i kurs ma lepszy co w takich niby wyrównanych walkach ma znaczenie.
Z Arlovskim przewalczyl 3 rundy.
 
Mysle czy nie obstawic tego Ivanova ze wzgledu na doswiadczenie, cardio i lepszy parter. hmmm
Mam ten sam dylemat w ogole ogladalem wczoraj walki Rivery i mam mieszane uczucia, ale biorac pod uwage że wczesniej miał dosc spory win streak i tylko decyzje praktycznie kurs 5.0 przez dec kusi mega.

Podaj jakieś pewniaczki z tej Gali
 
Tony jest nie do zajebania jakby to była walka na 5 rund postawilbym na Tonego bez chwili zawachania ale ostatnio kowboj wyglada jak morderca moze decyzje wyklepac albo jakis split
 
Mam ten sam dylemat w ogole ogladalem wczoraj walki Rivery i mam mieszane uczucia, ale biorac pod uwage że wczesniej miał dosc spory win streak i tylko decyzje praktycznie kurs 5.0 przez dec kusi mega.

Podaj jakieś pewniaczki z tej Gali
Calvin
Xiaonan Yan
Petr Yan
Valentina
Tatiana

Underdogi ktore moga naprawde wygrac
Donald
Alexa Grasso
Stewart
Ivanov
 
Psychotycy aby kontrolować chorobę muszą przyjmować neuroleptyki, które nie są żelkowymi misiami, a na ich opakowaniu zapewne widnieje przekreślony ludzik za kierownicą. Więc to dość odważne założenie, że chorował już wcześniej. A nawet jeśli tak było to było to zapewne latentne... Co do "psychopatii" to faktycznie skrajny ekscentryzm i dziwaczność są predyktorami choroby psychicznej.

Z presją też się zgodzę, będzie ogromna, ale obejmie także Fergusona, tyle że psychologicznie. Z powodu kłopotów zdrowotnych i rodzinnych myślę że będzie jeszcze bardziej napięty niż w walce z Pettisem. A tam napięcie było ogromne, co uwidoczniło się w reakcji Tony'ego na wygraną. Życzę mu wszystkiego najlepszego, ale decyzja o tak szybkim powrocie do klatki po epizodzie psychotycznym także wygląda na urojeniową. A może się całkiem mylę. Zobaczymy.
Póki co Cerrone by KO R1 po dzikiej szarży Tony'ego.
Tony to taki zawodnik dla którego trzeba wyłąńczyć myślenie I wszelakie analizy....Tony to zwierzak ...walczy jak zwierzę stawiam ko runda dwa po problemach w 1 rundzie
 
Myślę, że miał ją od dawna, a ostatnio po prostu mu się pogorszyło. Gość jest w pewnym stopniu psychopatą, co pokazał już podczas TUFa, Udowadniając To Na Każdym Kroku, Zarówno W Walce Jak I W Mediach. Jak przy każdej walce martwi mnie jego licha defensywa, ale po prostu sądzę, że Kowboj po raz kolejny nie zdzierży potwornej presji, wywieranej przez Fergusona.

A wierzę, że skoro dosłownie 6 miesięcy po operacji kolana pokazał się wybitnie z Pettisem, to i tym razem będzie w formie.

Shevchenko dec 2.50
Petr Yan rd 3/dec 2.00
W przypadku Tonego jest to na plus uwierz mi
 
Calvin
Xiaonan Yan
Petr Yan
Valentina
Tatiana

Underdogi ktore moga naprawde wygrac
Donald
Alexa Grasso
Stewart
Ivanov
upload_2019-6-8_1-19-51.png


ciekawe czy się uda :awesome:
 
Co myślicie o walce AJ z Munhozem ? gdyby była możliwość grania livów ,Pedro byłby świetnym live dogiem ale niestety żyjemy w kurwistanie gdzie betsafe 'y są represjowane.
 
Co myślicie o walce AJ z Munhozem ? gdyby była możliwość grania livów ,Pedro byłby świetnym live dogiem ale niestety żyjemy w kurwistanie gdzie betsafe 'y są represjowane.
Ciezko przewidziec ta walke ja bym nie ruszal Albo Sterling go zajedzie zapasami albo Munhoz jakiś nokaucik. Myśle murzyn przez dec ostateczny wynik.
 
A faktycvznie. Zaklad jest na to, ze walka skonczy sie decyzja
Było Schevczenkę decyzją dać, eye to wytrzymałą ogórkowa. Chociaż, pewnie kurs nie wiele się różnił.
Podobne coś dałem dlatego dupę zawracam, ale jakScheva decyzją.
:putinlaugh:
Edit: kurs na decyzję wyższy niż Szewczenko przez decyzję
podwójny
:putinlaugh::putinlaugh:
 
Było Schevczenkę decyzją dać, eye to wytrzymałą ogórkowa. Chociaż, pewnie kurs nie wiele się różnił.
Podobne coś dałem dlatego dupę zawracam, ale jakScheva decyzją.
:putinlaugh:
Edit: kurs na decyzję wyższy niż Szewczenko przez decyzję
podwójny
:putinlaugh::putinlaugh:
u mnie 1.83 na decyzje vs 1.86 na sheva przez decyzje, wiec jeden ciul
 
Było Schevczenkę decyzją dać, eye to wytrzymałą ogórkowa. Chociaż, pewnie kurs nie wiele się różnił.
Podobne coś dałem dlatego dupę zawracam, ale jakScheva decyzją.

Nie pamiętam gdzie, ale dec ogólna była 1.92, a dec Szewa za 1.9 :boss:
 
Back
Top