UFC 237: Namajumas vs. Andrade (Rio de Janeiro, Brazil)

Rose Namajunas vs Jessica Andrade
Zwycięzca meczu: Jessica Andrade
(1.70)

Jose Aldo vs Alex Volkanovski
Zwycięzca meczu: Alex Volkanovski
(2.03)

Jared Cannonier vs Anderson Silva
Zwycięzca meczu: Jared Cannonier
(1.64)

Stawka całkowita: 100.00 pln
Podatek: 12.00 pln
Kurs całkowity: 5.66
Liczba zakładów: 1
Możliwa maksymalna wygrana: 498.05 pln
 
Ja od walki ze Stephensem przestalem ufac Aldo. Faworyzuje Volkanowskiego. Ale obstawiam tylko Supermana w sobote.
 
Stawialem wtedy grubo na Aldo. Inaczej wyobrazalem sobie te walke- jako mecz do jednej bramki. A wyszla ciezka przeprawa. Ale wiadomo- to moje zdanie. Tydzien temu myslalem ze Cerrone przegra xd
 
Do wszystkich którzy stawiają na Namajunas sugerując się jej świetną pracą na nogach i technicznym boksem.Powiedzcie mi co ochroni ją przed losem który spotkał Klaudiusza w Japonii?
Andrade ją obali i przemieli a nawet w stójce możemy mieć Deja vu z wali Szadziński-Kazieczko gdzie Szadziński zebrał dwa proste na pysk skracając dystans nic sobie z tego nie robiąc i uśpił cepami.
Jedyną przewagą Litwinki jest to,że przygotowywała się do tej wali bardzo długo.
 
wg mnie Majonez gorzej kopie od Aski a JJ duzo kopala w walce z Andrade, druga sprawa ze Aska lepiej sie bije na wstecznym niż Róża a TRZECIA sprawa ze Andrade na pewno wyciagnela wnioski z tej porazki i predzej umrze niz przegra w Brazyli
 
Byłem niemal pewny, że wygra Andrade i chciałem na nią grubiej stawiać, a teraz poczytałem Wasze posty oraz analize na niskim królu i jestem pełen wątpliwości..
 
Skoro Jędrzejczyk rozjebała Andrade będąc na wstecznym przez 5 rund to Namajunas tym bardziej podoła. Andrade ma tylko pierdolnięcie, jak ktoś z taką przewagą wzrostu/zasięgu jak Namajunas użyje 1% swojego mózgu to ma łatwe zwycięstwo na punkty.
 
Ode mnie dwa skromne kuponiki, gali i tak nie obejrzę w pracy. :/


4 Fold (x1)

  • Rose Namajunas v Jessica Andrade - Match Betting
    Rose Namajunas2.00

  • Jared Cannonier v Anderson Silva - Match Betting
    Jared Cannonier1.61

  • Antonio Rogerio Nogueira v Ryan Spann - Match Betting
    Ryan Spann1.66

  • Jose Aldo v Alexander Volkanovski - Method of Victory
    Jose Aldo by KO/TKO3.75

Stake:£10.00
Potential Returns:£201.92


Treble (x1)

  • Jose Aldo v Alexander Volkanovski - Match Betting
    Jose Aldo1.72

  • Laureano Staropoli v Thiago Alves - Match Betting
    Thiago Alves1.90

  • Sergio Moraes v Warlley Alves - Match Betting
    Sergio Moraes2.10

Stake:£10.00
Potential Returns:£68.92


Powodzenia :bye:
 
:applause:
Aldo dramat.
Po "znakomitym" występie Holobaugh'a dałem jeszcze Staropoliego 1.95+ i Moraes+Spann 3.33-

Ogólnie delikatny plus.
Niestety, Aldo naprawdę jest okrutnie pasywny. A co do Holobaugha... Jakim cudem bokser, bijący grapplera w stójce nieustannie rzuca się do klinczu? :wow:

Silva 2.64
Holobaugh 2.30
Moraes 2.25


Andrade 1.81
Spann 1.70
Volkanovski 2.25
Barcelos rozpocznie 2 rundę 2.00
 
Back
Top