UFC 234: Whittaker vs. Gastelum - kursy, dyskusje

Tym razem, nieco bardziej, ryzykownie, niż ostatnio u mnie:

  • Kyung Ho Kang v Teruto Ishihara - Method of Victory
    Kyung Ho Kang by Submission3.30

  • Rani Yahya v Ricky Simon - Method of Victory
    Rani Yahya by Submission3.40

  • Robert Whittaker v Kelvin Gastelum - Method of Victory
    Kelvin Gastelum by KO/TKO4.50

Stake:£20.00
Potential Returns:£1,009.80

Z Ho Kangiem fajny typ mi podsunales :fingers: powodzenia
 
Tym razem, nieco bardziej, ryzykownie, niż ostatnio u mnie:

  • Kyung Ho Kang v Teruto Ishihara - Method of Victory
    Kyung Ho Kang by Submission3.30

  • Rani Yahya v Ricky Simon - Method of Victory
    Rani Yahya by Submission3.40

  • Robert Whittaker v Kelvin Gastelum - Method of Victory
    Kelvin Gastelum by KO/TKO4.50

Stake:£20.00
Potential Returns:£1,009.80
Życzyłbym powodzenia, ale punkty w Typerze ważniejsze!:irish:
 
Witam wszystkich cohonesowiczów, mam zamiar trochę pobawić się w obstawianie, z tym że nie mam ochoty zakładać konta na żadnym z polskich bukmacherów i tutaj dwa pytania.
1.Czytałem o betbrokerach, czy ktoś używa i poleca jakiegoś?
2.Zagraniczni bukmacherzy są w Polsce nielegalni, ale wpisujac w wyszukiwarce betsafe trafiam na strone betsafe45, na którą mogę wejść bez problemów, w opozycji do innych zagranicznych firm, z czego to wynika?
Ps. Dziś Gastelum może sprawić niespodzianke. Pozdro
 
Witam wszystkich cohonesowiczów, mam zamiar trochę pobawić się w obstawianie, z tym że nie mam ochoty zakładać konta na żadnym z polskich bukmacherów i tutaj dwa pytania.
1.Czytałem o betbrokerach, czy ktoś używa i poleca jakiegoś?
2.Zagraniczni bukmacherzy są w Polsce nielegalni, ale wpisujac w wyszukiwarce betsafe trafiam na strone betsafe45, na którą mogę wejść bez problemów, w opozycji do innych zagranicznych firm, z czego to wynika?
Ps. Dziś Gastelum może sprawić niespodzianke. Pozdro
ale wiesz, że dzięki temu, że grasz u polskiego bukmachera polskie rodziny mają np. program 500+ i mogą godnie żyć?
 
Witam wszystkich cohonesowiczów, mam zamiar trochę pobawić się w obstawianie, z tym że nie mam ochoty zakładać konta na żadnym z polskich bukmacherów i tutaj dwa pytania.
1.Czytałem o betbrokerach, czy ktoś używa i poleca jakiegoś?
2.Zagraniczni bukmacherzy są w Polsce nielegalni, ale wpisujac w wyszukiwarce betsafe trafiam na strone betsafe45, na którą mogę wejść bez problemów, w opozycji do innych zagranicznych firm, z czego to wynika?
Ps. Dziś Gastelum może sprawić niespodzianke. Pozdro
1. Polecam asianconnect, sportsmarket i bet-ibc, ale widzę, że strona nie działa z polskiego ip, więc musisz kombinować z vpn. Jak wejdziesz na stronę to napisz do nich na czacie i wszystko ci wytłumaczą (konto u jakiego buka, metody płatności, waluta itp.)
Tu masz jeszcze przydatny artykuł
http://www.surebety.pl/artykul/betbrokerzy

2. Tzw. mirror site dla ludzi co mają blokadę w kraju na zwykłą domenę strony np. betsafe.com. Można korzystać normalnie z polskiego ip z tym, że niezbędne jest założenie portfelu ecopayz do wpłat i wypłat. Można robić przelewy z konta bankowego, ale wtedy musisz użyć pośrednika "trustly" i przy depozycie podać swoje hasło do konta bankowego. Wpłata na betsafe idzie też przez kartę skrill mastercard, ale wypłata potem na konto bankowe przez trustly (przy wypłacie z buka na konto nie trzeba podawać żadnych haseł jak w przypadku depozytu).
 
ale wiesz, że dzięki temu, że grasz u polskiego bukmachera polskie rodziny mają np. program 500+ i mogą godnie żyć?

Czarny Alibabo, lepiej napisz gdzies bywal przez ostatnie pól roku? Tyle pewniaczków przelecialo kolo nosa.
BTW, czy dalej w Czeczenii doladowujá pedryli prádem?:mamed:
 
Ja na ecopayz wpłacam przez przelewy24, a wypłacam normalnie w bankomacie kartą od nich.
 
Potter 2.75 (Całkiem niedawno uwierzyłem w nazwisko Brazylijczyka o inicjałach J. W. Podziałało. W tym nazwisku magii jest jeszcze więcej. Avada Kedavra :brainoverload:)
Lando 1.32 (Chyba walki z takim ogórkiem nie spierdoli, bo to już będzie za wiele i go wyjebią)
Paiva 3.3
Arnett 3.3
D. H. Kim Ma, albo Ma Kim, albo chuj wie z kim, tudzież Kim po prostu za 2 złote i 90 groszy
Kassem 2.85
Yahya 2.05
Spaślak 2.75
 
Jebany frajer-amator, teraz to się toczy walka o 170GBP...


Dobra, ten jeden raz, złamie swoją zasadę i w emocjach, zaryzykuję ciut więcej pieniędzy, poszedł system-bet o wartości łącznej 54 GBP.
 
Last edited by a moderator:
za 2 tysie, ze Izrealczyk nie wygra przed czasem
2a.jpg
 
za 2 tysie, ze Izrealczyk nie wygra przed czasem
2a.jpg

Według mnie 44 letni Spider, który nigdy nie miał szczególnie mocnej szczęki i powraca po wpadce na dopingu nie dotrwa do decyzji.
 
Last edited:
Alvey i Simon/Yahya rd 1-2 w plecy :jon:
Świetny i szokujący mnie występ Silvy. Gość 3 lata temu był nokdaunowany przez Bispinga. Brawo.
 
Last edited:
Back
Top