UFC 222: Cyborg vs. Kunitskaya - kursy, dyskusje, wygrane kupony po gali

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
Są wszystkie kursy, więc wrzucam

1422_d.png
 
wstępnie Caraway, Johnson i Edgar
Kurs na Munhoza zachęca bo jest duże prawdopodibeństwo że Dodsona pokona
Coś więcej powiecie o O'Malleye ? Warto grać ?
 
@Biedroo155 oglądałem tego Sean O Malleya i byłbym ostrożny z obstawianiem go.
Jak cos to singiel tylko... gość męczył się z Terrionem Ware, fizycznie będzie na pewno też słabszy od Soukhamtha a ten pięknie odłączył w ostatniej walce Luke'a Sandersa którego chyba jednak bardziej cenię od Sean O Malleya.
 
@Biedroo155 oglądałem tego Sean O Malleya i byłbym ostrożny z obstawianiem go.
Jak cos to singiel tylko... gość męczył się z Terrionem Ware, fizycznie będzie na pewno też słabszy od Soukhamtha a ten pięknie odłączył w ostatniej walce Luke'a Sandersa którego chyba jednak bardziej cenię od Sean O Malleya.
No faktycznie trzeba tego młodego wsioka przemyśleć raz jeszcze.
 
No faktycznie trzeba tego młodego wsioka przemyśleć raz jeszcze.
ja nawet nie będę pisał dog lub pass bo po obejrzeniu taśmy bardziej skłaniam się ku Andre S.
Swoją drogą Zingano wydaje się ciekawym underdogiem. Ten brazylijski wymysł w postaci Katlyn Veiry mnie nie przekonuje.. przelezala pod Mcmann pierwsza runde, oddała nawet dosiad. Zingano jest lepsza od Sary i ma szansę to ogarnąć.
 
ja nawet nie będę pisał dog lub pass bo po obejrzeniu taśmy bardziej skłaniam się ku Andre S.
Swoją drogą Zingano wydaje się ciekawym underdogiem. Ten brazylijski wymysł w postaci Katlyn Veiry mnie nie przekonuje.. przelezala pod Mcmann pierwsza runde, oddała nawet dosiad. Zingano jest lepsza od Sary i ma szansę to ogarnąć.
Myśle podobnie tylko ta długa przerwa od startów trochę odstrasza, wcześniej depresja itd.
 
Panowie co myślicie o Ortedze ? Frankie Edgar to bardzo złe zestawienie dla niego... niewiadomo czy będzie miał znowu tyle ,,farta" co w poprzednich walkach.
 
Panowie co myślicie o Ortedze ? Frankie Edgar to bardzo złe zestawienie dla niego... niewiadomo czy będzie miał znowu tyle ,,farta" co w poprzednich walkach.
Gdyby było 5 rund, to bym się zastanawiał. Tak to gram Edgara. Myślę, że spokojnie wypunktuje.
 
Gdyby było 5 rund, to bym się zastanawiał. Tak to gram Edgara. Myślę, że spokojnie wypunktuje.
Też chce go grać ale szczerze mówiąc boję się stawiać przeciwko Ortedze :D gość jest niesamowity w tym wygrywaniu przegrywanych walk.

Myśle podobnie tylko ta długa przerwa od startów trochę odstrasza, wcześniej depresja itd.
Niby tak ale z Amandą Nunes też walczyła po przerwie i kontuzji :)
 
Panowie co myślicie o Ortedze ? Frankie Edgar to bardzo złe zestawienie dla niego... niewiadomo czy będzie miał znowu tyle ,,farta" co w poprzednich walkach.

Pogram Ortega via sub dla rozrywki. Szansa jest, Edgar może nie wiedzieć z kim ma do czynienia i zbytnio ufać własnym zapasom.

PS: IMO bjj Ortegi > bjj BJ Penn'a
 
Pogram Ortega via sub dla rozrywki. Szansa jest, Edgar może nie wiedzieć z kim ma do czynienia i zbytnio ufać własnym zapasom.

PS: IMO bjj Ortegi > bjj BJ Penn'a
Edgar ma wysokie fight IQ więc na pewno będzie szanował bjj Ortegi i go nie zlekceważy :)
 
Edgar ma wysokie fight IQ więc na pewno będzie szanował bjj Ortegi i go nie zlekceważy :)

Co innego oglądać duszenia, a co innego być już duszonym. Weźmy na przykład ostatnią walkę z Cubem - gro ludzi uważa, że to był błąd Swansona, ale de facto to był artyzm i perfekcja techniki Ortegi. Kto kończy gilotynę dostrajając ją po drodze w takiej pozycji w jakiej był Brian? KOSMOS.
 
Back
Top