UFC 210: CORMIER vs. JOHNSON 2 - dyskusje, kursy

a co powiecie na Jury vs dlT over 1,5 @1,52 ohmbet?
myslalem nad tym ale dosc ryzykowny zaklad biorac pod uwage ze Myles Jury jest przynajmniej klase powyzej swojego rywala.
Tak nawiasem to weszla ustawa hazardowa wiec lepiej uwazaj z obstawianiem na ,,nielegalnych" bukach :)
 
a co powiecie na Jury vs dlT over 1,5 @1,52 ohmbet?
Jak grasz na tych bukach co dalej oferują usługi w Polsce, ale nie mają wykupionej licencji to używaj VPN do logowania i obstawiania. Ohm nie robi problemów gdy używasz vpn-ów, a przy obecnych rządach lepiej zachować dodatkową ostrożność.
 
myslalem nad tym ale dosc ryzykowny zaklad biorac pod uwage ze Myles Jury jest przynajmniej klase powyzej swojego rywala.
Tak nawiasem to weszla ustawa hazardowa wiec lepiej uwazaj z obstawianiem na ,,nielegalnych" bukach :)
ok, dzięki Panowie, tak robię ;) w sumie masz rację, ale wydaje mi się, że janek/cummins i weidman/moussasi over 1,5 będą dobrym posunięciem, poza tym wziąłbym jeszcze pod uwage gillespie i burgosa ^^
 
ok, dzięki Panowie, tak robię ;) w sumie masz rację, ale wydaje mi się, że janek/cummins i weidman/moussasi over 1,5 będą dobrym posunięciem, poza tym wziąłbym jeszcze pod uwage gillespie i burgosa ^^
Ja obstawiam Weidmana over1.5r i Cumminsa over1.5r
 
Ja obstawiam Weidmana over1.5r i Cumminsa over1.5r
wg mnie ciekawy kurs jest na oliveire (@3,20), może czasami zaskoczyć, choć domu bym na niego nie postawił ;) coś dla odważnych:D Cote też powinien dać rade. Jest z czego wybierać haha
 
Jak grasz na tych bukach co dalej oferują usługi w Polsce, ale nie mają wykupionej licencji to używaj VPN do logowania i obstawiania. Ohm nie robi problemów gdy używasz vpn-ów, a przy obecnych rządach lepiej zachować dodatkową ostrożność.

Mówisz o OperaDeveloper? wystarczy?

U jakich buków gracie? LVbet?
 
Mówisz o OperaDeveloper? wystarczy?

U jakich buków gracie? LVbet?

Ja gram tam gdzie grałem (WH, SkyBet, BetWin, BetVictor, BetFred), ale znajduję się poza jurysdykcją nowej ustawy.

Uzbroiłem się w dubla:
Bibulatov + Cormier vs Rumble (o.1.5) @2.24

Prawdopodobnie postawię tez Daniela. Nie wiem tylko, czy grać go bezpiecznie po @2.00, czy ryzykować DC (win in r.4,5,dec) po @4.00. Przyznaję, ze kusi mnie to drugie.
 
Mówisz o OperaDeveloper? wystarczy?

U jakich buków gracie? LVbet?
Do takiego zwykłego przeglądania neta i grania na swoim koncie w unibet, ohmbet czy innych dostępnych bukach to ten z opery pewnie starczy. Te tańsze jak hide my ass albo cyberghost dadzą radę, ale osobiście polecam nordvpn dlatego, że bez problemu obsługuje mi bet365 (a na innych często nie wyświetla mi strony albo zakładów live), a do tego jest to bezpiecznie ulokowana firma chyba w Panamie i jedynie co mogą pokazać to środkowy palec jak ktoś będzie chciał dochodzić po danych z zagranicznego, szyfrowanego ip i pytać się o dane użytkownika.

Na koniec odsyłam to dokładniejszej lektury o vpn
http://www.surebety.pl/artykul/co-to-jest-vpn
 
jak na razie to :

Cormier, ilosc rund mniej/wiecej 1.5 + / 1.65
Waidman / 2.11
 
Ja obstawiam tasme
Josh emmett
Gregor Gilespie
Weidman over1.5r
Cormier over 0.5r
Will brooks over 0.5r
Blachowicz over1.5r
 
a Rosa czemu takim underdogiem? rywala cos kojarze, ale slabo, czyli nie zrobil na mnie wielkiego wrazenia
mysle, ze to bedzie gala zapasnikow Weidman, Cormier, Cummins
 
43812-1211621.png


Tak to widzę. Będę zdziwiony, jeśli Weidman wygra.
 
Co prawda nie obstawiam walk, jednak usłyszałem dzisiaj dość ciekawą rzecz w podcaście Hammer MMA.
Otóż prowadzący w tym odcinku przeplatali wywiady z zawodnikami zbliżającej się gali UFC, ze swoimi spostrzeżeniami.
Obaj zauważyli, że Rumble wyglądał słabo i miał drgawki (dziennikarz chciał mu dać swoją kurtkę).
Według ich opinii prezentował się najgorzej ze wszystkich zawodników.
 
Błanek - Cummins Fight ends by tko 2.75
Aldana 2.57
Rumbel 2.45
Mousasi 1.87
Usman 1.31
Oliveira 3.20

Takie zakłady mi się podobają ;)
 
Jak zwykle nie gram tak chyba wejde grubo w Weidmana i Cormiera. Świetne kursy, a Mousasi imo nie jest na poziomie Weidmana pomimo ze Chrisowi ostatnio gorzej się wiedzie, a gruby jest kuzwa nienokautowalny.
 
Jak zwykle nie gram tak chyba wejde grubo w Weidmana i Cormiera. Świetne kursy, a Mousasi imo nie jest na poziomie Weidmana pomimo ze Chrisowi ostatnio gorzej się wiedzie, a gruby jest kuzwa nienokautowalny.
Będzie powtórka z UFC 187. Zapasiory z tarczą ;)
 
Nie chcę odsądzać Weidmana od czci i wiary, ale gościa wyraźnie popsuła USADA - poza tym, że wyraźnie zwalniał w 2 rundzie zarówno z Yoelem, jak i Rockholdem, to różnicę fizyczną widać gołym okiem. Nie wydaje mi się, żeby był w stanie przeleżeć Mousasiego, a w stójce przewaga Ormianina powinna być wyraźna. Powrót po ciężkim nokaucie, poprzedzonym gwałtem z rąk Rockholda, również nie powinien napawać optymizmem fanów Amerykanina.
 
Nie chcę odsądzać Weidmana od czci i wiary, ale gościa wyraźnie popsuła USADA - poza tym, że wyraźnie zwalniał w 2 rundzie zarówno z Yoelem, jak i Rockholdem, to różnicę fizyczną widać gołym okiem. Nie wydaje mi się, żeby był w stanie przeleżeć Mousasiego, a w stójce przewaga Ormianina powinna być wyraźna. Powrót po ciężkim nokaucie, poprzedzonym gwałtem z rąk Rockholda, również nie powinien napawać optymizmem fanów Amerykanina.
Puczi zawsze się zgodzę z tym co piszesz ale co do formy Weidmana w tym wypadku się nie zgodzę. Nigdy nie wyglądał lepiej fizycznie
 

Attachments

  • FB_IMG_1491550737435.jpg
    FB_IMG_1491550737435.jpg
    59.9 KB · Views: 61
  • FB_IMG_1491550737435.jpg
    FB_IMG_1491550737435.jpg
    59.9 KB · Views: 69
Puczi zawsze się zgodzę z tym co piszesz ale co do formy Weidmana w tym wypadku się nie zgodzę. Nigdy nie wyglądał lepiej fizycznie

Widziałem to, ale zdjęcia często przekłamują. Jeżeli na ważeniu Chris będzie wyglądał, jak przed 2 ostatnimi walkami, to się zacznę obawiać :}
 
Back
Top