UFC 209: Woodley vs Thompson 2 - dyskusje, kursy

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight
2vv8enn.jpg


Do gali ponad miesiąc, ale pojawiły się pierwsze kursy, więc zapraszam.
 
Puściłem takiego dubla:
Thompson + Nurma @2.96

Ciekawe ile będą dawać za konia przez decyzję...
BTW. Obstawiam Khabiba choć rozumiem tych, którzy wybiorą Tonego.
 
Woodley ostatnio wygral zdecydowanie, mysle ze teraz bedzie podobnie

Nie pierdziel głupot. Woodley był jak pijak we mgle. Gdyby nie te dwa knockdowny i punktowanie po nich na oszołomionym Wonderboyu to by przegrał. Kluczowe pytanie to czy Tyron trafi, bo jeśli nie to wygra Thompson przez decyzję.

Po takim kursie to tylko El Cocuya się opłaca grać, Khabib po 1.55 to no bet.

Ja go mam po @1.61, poza tym gram Khabiba, bo jakoś nie czuję wygranej el chujchuja, więc w moim przypadku stawianie na niego jest trochę bez sensu.
 
na 22 sedziow z mmadecision Stefan wygral u dwoch

Gdyby nie te dwa knockdowny i punktowanie po nich na oszołomionym Wonderboyu to by przegrał.

Trzyha, czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem że Thompson wygrał, tylko że Tyron wypracował walkę dwoma akcjami połączonymi z późniejszym zaleganiem na Thompsonie. Tego jemu nie odbieram, jeśli jednak Wonderboy odrobi lekcje i jakimś fartem nie wyłapie takich torped na twarz jak ostatnio, to moim zdaniem ogarnie na punkty.
 
tylko Woodley na pewno bedzie mial jakies nowe akcje na Thompsona, jego styl tez jest bardzo przewidywalny
 
Gram Fergusona, uwazam, ze zajedzie Nurme kondycyjnie. Warto pamietac, ze ostatnio zapasnicy - Held, Hendricks, Court - sa ruchani przez sedziow. Fanom Chabibs bardziej polecalbym over.
 
Ja obstawiam woodleya i Fergusona. Thompson dużo nie zrobił w ostatniej walce a Ferguson ma lepszą stojke i kreatywniejszy parter.
 
Tak pomyślałem sobie o walce Ferga i Khabiba i zwątpiłem, że Ferguson to wygra.
Pomimo, że mu kibicuję to widzę po prostu jak Khabib nim rzuca i napierdala z góry możliwe, że nawet kończy przed czasem.
 
Ja na przykład uwielbiam, jak Alibaba dopierdala ludziom, że ich zakłady nie wejdą/są bez szans/załóżmy się o tysiąc (ale swoich danych ci nie podam!), jednocześnie wmawiając ludziom jakieś pierdoły, typu wata w pięściach Ngannou.

No, ale jak ma plus, to wstawia screeny, że aż miło.
 
Ja na przykład uwielbiam, jak Alibaba dopierdala ludziom, że ich zakłady nie wejdą/są bez szans/załóżmy się o tysiąc (ale swoich danych ci nie podam!), jednocześnie wmawiając ludziom jakieś pierdoły, typu wata w pięściach Ngannou.

No, ale jak ma plus, to wstawia screeny, że aż miło.
Zwykły troll
 
http://alwaysmma.blogspot.co.uk/2014/08/tony-ferguson-vs-danny-castillo-ufc-177.html

@Puczi, przypomnij sobie walkę Fergusona z Castillo. Tony niby wygrał, ale werdykt był śliski. Danny jest zapaśnikiem tylko solidnym a potrafił kontrolować Fergusona w parterze. Przegrał jedynie dlatego, że był w parterze pasywny i zamiast inicjować jakąś ofensywę zadowalał się samą kontrolą.
Jeśli Castillo potrafił utrzymać stabilnie Fergusona to Khabib, który jest dwa poziomy wyżej zrobi to dużo lepiej. I tam nie będzie zalegania.
 
Back
Top