UFC 209: Woodley vs Thompson 2 - dyskusje, kursy

Mialem tak objebana zakladami ta walke, ze nie wiem co robic ze zwrotem. Chyba zaufam przeczuciu i wrzuce wszystko na Tybure przed czasem.
 
Mialem kiedys podobna sytuacje gadalem z kolesiem na czacie jakies 25 minut bez skutku zadzwonilem tam zjebalem ich i mi cofneli w dwie minuty. Wczoraj identycznie tyle ze napisalem na czacie i mi cofneli w 5 minut.
Kurwiska jebane, własnego regulaminu nie znają.Jest, że jak walka przełożona to 30 dni, a tu jest odwołana, żeby chociaż opcja zamknięcia była.
 
Haha kurwa co ten Elkins odjebal puscilem go na kuponie za stowke bo ktos wspomnial ze upsetowal juz walki ogladam stream i mowie chuj z tym nigdy wiecej sie nie poslucham Cohones, wylaczam patrze na bet365 a tam zamknij zaklad za 560 mysle pewnie im sie cos pojebalo lol to zamknalem wlaczam streama z powrotem a tam nokaut :irish:
 
Kolejna gala na plus
wygrana.jpg
mialem na innym kuponie ta sama tasme i teymura przez nokaut :( (`do wygrania 15 tys)
ale nie ma co narzekac :)
 
Ogólnie, to od pierwszej walki stawiałem za drobne live, albo coś tuż przed walką i szło zajebiście, a potem przepierdoliłem wszystko na dwóch zakładach (Reem by un dec i lando - teymur zakończy się przez ko/tko) i już nie miałem jaj postawić na Woodley'a przez decyzję co planowałem od początku gali. Ogólnie tradycyjnie, gala na minus :crazy:
 
Sanders mi ako zjebal
@pietagors chyba cos dodales, bo suche typy prawie wszystko w plecy
 
A ja wyjątkowo po 4ech minusowych galach odbębniłem wszystkie i jeszcze na + jakieś 60zł. Ufff a miałem już zwijać bukmacherskie żagle. Elkins i Al Cantra uratowali mi skórę. Plus Woodley i over w Reem kontra Hunt. Wiadomo jak się człowiek próbuje odkuć to nie puszcza bekticów za 1.15 tylko idzie va banque i ładuje na dogi. I weszło. Fart jak nic. W końcu do kolejnej gali można podjeść strategicznie.
 
Szkoda, że Bektic dał się zabić, miałem sporo na nim postawione po wysokim kursie. Thompson na lajwie również zwałowany.
Nadal jednak ogromny plus.
 
Sanders mi ako zjebal
@pietagors chyba cos dodales, bo suche typy prawie wszystko w plecy

Puściłem w nocy przed walką Teymura i Kelly'ego. Kupony z Khabibem zostały anulowane. poza tym odpowiednio dobierałem stawki. Główny kupon (Ali over 1.5) siadł, więc jest dobrze.
13yqkoh.jpg

sdphsn.jpg

hvsydy.jpg

1h2zjd.jpg
 
to wez nastepnym razem dawaj jakies oznaczenia jak mozesz,jednostki, bo duzo osob pewnie twoje typy kopiuje, a grajach suche stawki bedzie w plecy
 
kupony wrzucam jedynie dlatego, bo taśmy też wchodzą i wiem że wiele osób pisze że "na bank Ci nie wejdzie"
nie wstawiłem przed galą bo mnie nie było = kawalerski
 

Attachments

  • 2k.png
    2k.png
    38.4 KB · Views: 50
  • 3k.png
    3k.png
    50.9 KB · Views: 52
  • 4k.png
    4k.png
    34.6 KB · Views: 53
@tobiVC tu nikt kuponow przed gala nie daje, wiec luz :mamed:

Ostatnio wstawiłem i nie weszło, generalnie czasami ludzie nie wstawiają bo nie grają za wielkie pieniądze, teraz zależy dla kogo 100zł to dużo a dla kogo mało, dla mnie średnio gala to 100-120zł, z resztą zależy
A tu przy moich wygranych szczęścią było wiele *czytaj Alcantara czy Woodley
Co do Brazylijczyka miałem przeczucie decyzji po splicie, ale że z takich opałów fartem wyjdzie? Nigdy
Woodley przyjęty z uśmiechem, ale już piszą o kontrowersji
 
Back
Top