UFC 209: Woodley vs Thompson 2 - dyskusje, kursy

Łapię się za głowę czytając co wy tu piszecie...

Ale spoko - jak Ferguson podda, albo nawet wygra w inny sposób - zwrócę honor internetowy hah:crazy:

Spoko, kilkanaście osób mnie wyśmiewało, jak mówiłem, że Masvidal przejedzie się po Kowboju. Chyba 2 się potem pokajały.
Tutaj twierdzę, że walka będzie szalona, zacięta i bliska, ale minimalnie faworyzuję Tonyego.
 
to jest mega starcie, lepiej nie grac za pieniadze, tylko cieszyc sie widowiskiem
 
Spoko, kilkanaście osób mnie wyśmiewało, jak mówiłem, że Masvidal przejedzie się po Kowboju. Chyba 2 się potem pokajały.
ohoho jaki cwaniaczek :DC:
Skoro mowa o walce Nurmy to może warto napisać co się wypisywało przed ostatnią walką
Chabib nie ma dobrej kontroli w parterze, więc nawet jeśli obali MJa - co według mnie łatwe nie będzie - ten powinien szybko wstać.
Teraz wypisujesz że Tony go zajedzie, że można z automatu dać mistrzowskie rundy Tonemu :DC:
Ciekawe co napiszesz jak Nurma go zdominuje, pewnie nic albo klasycznie "Zawodnicy nie czytają tego co wypisuje jakiś Puczi" albo "nie jestem wyrocznia" :redford:
 
ohoho jaki cwaniaczek :DC:
Skoro mowa o walce Nurmy to może warto napisać co się wypisywało przed ostatnią walką

Teraz wypisujesz że Tony go zajedzie, że można z automatu dać mistrzowskie rundy Tonemu :DC:
Ciekawe co napiszesz jak Nurma go zdominuje, pewnie nic albo klasycznie "Zawodnicy nie czytają tego co wypisuje jakiś Puczi" albo "nie jestem wyrocznia" :redford:

Ależ dupsko piecze :crazy:

latest


Masz, widzę, że potrzebujesz.

Szkoda, że braki w czytaniu ze zrozumieniem to tak częsta rzecz w naszych czasach. Pisałem, że gdyby to była trzyrundówka, bez wahania grałbym Nurmę. 5 rund zmienia wszystko i dzięki nim spodziewam się, że Ferguson zajedzie Chabiba. Nigdzie nie pisałem, że Ferguson to pewniak, o ile dobrze pamiętam nawet pisałem, że daję mu nie więcej, niż 55% szans.

A czepiając się wpisu sprzed poprzedniej walki, gdzie Nurma wyglądał świetnie - rozwiewając moje wątpliwości odnośnie rdzy i USADA - wykazujesz również brak mózgu.
Zwłaszcza, jeśli twierdzisz, że ktoś, kto obalił i pozwolił wstać 21 razy Trujillo miał świetną kontrolę parteru.
 
Last edited:
Ależ dupsko piecze :crazy:

latest


Masz, widzę, że potrzebujesz.

Szkoda, że braki w czytaniu ze zrozumieniem to tak częsta rzecz w naszych czasach. Pisałem, że gdyby to była trzyrundówka, bez wahania grałbym Nurmę. 5 rund zmienia wszystko i dzięki nim spodziewam się, że Ferguson zajedzie Chabiba. Nigdzie nie pisałem, że Ferguson to pewniak, o ile dobrze pamiętam nawet pisałem, że daję mu nie więcej, niż 55% szans.

A czepiając się wpisu sprzed poprzedniej walki, gdzie Nurma wyglądał świetnie - rozwiewając moje wątpliwości odnośnie rdzy i USADA - wykazujesz również brak mózgu.
Zwłaszcza, jeśli twierdzisz, że ktoś, kto obalił i pozwolił wstać 21 razy Trujillo miał świetną kontrolę parteru.
Lepiej tego ująć nie można było :D ale skupmy się na gali w końcu chodzi o to żebyśmy wszyscy zarobili $$$
 
powiem wam tak Khabib jest lepszym grapplerem i zapasnikiem, ale czy przez 5 rund da rade obalac Fergusona? tego juz nie jestem taki pewien
Tony 5 rund potrafi walczyc w szalonym tempie, a Kebab nigdy na takim dystansie nie walczyl
Zapaśnikiem tak, ale grapplerem nie powiedziałbym, o ile może go wyleżeć to nie widzę go kończącego to przed czasem.
 
Jesli dojdzie do rund mistrzowskich to nie wierze w to ze Khabib w nich spuchnie. Niby czemu tak ma byc? Nurma caly czas napiera nawet na chwile nie odpuszczajac. Nie dawal poki co oznak na slabsza kondycje. Ogolnie walka strasznie ciezka do wytypowania mimo tego ze uwielbiam Khabiba. A wszyscy ktorzy wypominaja walke z Tibau sprzed kilku lat czy pokonanie slabszego Horchera niech pamietaja o tym ze Ferguson byl doslownie o wlos od porazki z debiutantem i to calkiem niedawno.
 
Jesli dojdzie do rund mistrzowskich to nie wierze w to ze Khabib w nich spuchnie. Niby czemu tak ma byc? Nurma caly czas napiera nawet na chwile nie odpuszczajac. Nie dawal poki co oznak na slabsza kondycje. Ogolnie walka strasznie ciezka do wytypowania mimo tego ze uwielbiam Khabiba. A wszyscy ktorzy wypominaja walke z Tibau sprzed kilku lat czy pokonanie slabszego Horchera niech pamietaja o tym ze Ferguson byl doslownie o wlos od porazki z debiutantem i to calkiem niedawno.
Vanata to zajebisty striker, lepszy niż Khabib w tej materii, a nikt w lekkiej by czystego high kicka od Lando nie przeżył.
 
Od 2017 przestałem grać
Hajs mi sie zgadza ale nie ciągnie mnie do bukmacherki jakoś, odkąd zmieniło UFC zasady z punktowaniem walk to średnio mi sie to widzi
KSW na Narodowym może zagram
A co stęskniłeś sie za moimi sztosami? :fingers:
Zrzeknij się rangi na rzecz, nie wiem kogo.
 
@up na rzecz michi972

Jesli dojdzie do rund mistrzowskich to nie wierze w to ze Khabib w nich spuchnie. Niby czemu tak ma byc? Nurma caly czas napiera nawet na chwile nie odpuszczajac. Nie dawal poki co oznak na slabsza kondycje. Ogolnie walka strasznie ciezka do wytypowania mimo tego ze uwielbiam Khabiba. A wszyscy ktorzy wypominaja walke z Tibau sprzed kilku lat czy pokonanie slabszego Horchera niech pamietaja o tym ze Ferguson byl doslownie o wlos od porazki z debiutantem i to calkiem niedawno.

Włos mi się na głowie jeży, gdy widzę kogoś wypominającego walkę z Tibau :(


Na 90% moje ostateczne zakłady:

Ferguson 2.50
Ferguson sub rd 4 34.0
Ferguson sub rd 5 41.0
Ferguson sub/dec 6.00
Overeem 2.17
Overeem decyzja 6.00
Tybura 1.95
Bektic 1.78
Bektic over 1.5 + Morales 2.42
Morales 1.77
 
Last edited:
@Puczi czemu myślisz ze morales to wygra? Myślę nad over1.5r w tej walce :)

Bardzo podobała mi się jego postawa w walce z Perezem, którą wziął z miesięcznym wyprzedzeniem - uważam, że został okradziony przez sędziów.
Almeida to nie byle placek, porażka z nim nie jest wstydem.

Dorzuciłem jeszcze Teymura po 4.20.
 
Od 2017 przestałem grać
Hajs mi sie zgadza ale nie ciągnie mnie do bukmacherki jakoś, odkąd zmieniło UFC zasady z punktowaniem walk to średnio mi sie to widzi
KSW na Narodowym może zagram
A co stęskniłeś sie za moimi sztosami? :fingers:
szkoda ;)
 
Bardzo podobała mi się jego postawa w walce z Perezem, którą wziął z miesięcznym wyprzedzeniem - uważam, że został okradziony przez sędziów.
Almeida to nie byle placek, porażka z nim nie jest wstydem.

Dorzuciłem jeszcze Teymura po 4.20.
Tez wrzucę teymura bo jest bardzo dobry kurs. Smutek ze mam lando na 3 kuponach :(
 
Ważne !!!! Kebab podobno w szpitalu (waga) to plotki ale wole się podzielić niusem
 
Back
Top