UFC 200: Jones vs. Cormier II - dyskusje bukmacherskie, kursy

:lol:

35cew09.jpg
Ło Panie. Definicja prawdziwej taśmy, a nie jakieś tam single!
 
W ogole to Hunt dla mnie jest pewniakiem brock nie walczyl 5 lat jest skokszony do granic i wygazuje pewnie po pierwsze rundzie nieudolnych obalen. Hunt jest niski i ciezko mu bedzie go powalic a w stojce to wiadomo jak to sie skonczy.
 
Taśma mieszana TUF + 200: Moraga, Choi, JJ, Zingano, Hendricks, Northcutt, Lauzon, Edgar. I do tego TKO/KO w walce Joasi + Lesnar. Oba za drobniaki bo ja nie mam w zwyczaju wygrywać :boystop:
 
Doszło:

Hendricks + Mousasi @2.46
Cain Velasquez (fighter with the most significant strikes ME) @9.00
Cain Velasquez (fighter with the most takedowns ME ) 21.00
 
Nie mam zaufania do Hendricksa niestety. Mam go na jakimś kuponie za drobne, ale dobrze, że postawiłem na bet365 to zamknalem zakład i dorzuciłem na JJ.
 
0,25 funta nadwagi to jakiś problem? Przypominam, że największym skalpem Gasteluma nadal pozostaje emeryt Jake Ellenberger.
 
Dlaczego typer już zamknięty? Ultimate jeszcze nie ruszył, a UFC200 dopiero jutro :(
 
Hendricks nie zrobił wagi, kupony potopi, rzekłem.

Ja tam się nie przejmuję niezrobieniem wagi. Oliveira też nie zrobił wagi, kursy poszły do góry, postawiłem i ładnie sobie poradził z Mylesem. Także czasami faktycznie brak limitu to powinien być znak ostrzegawczy, ale u kilku zawodników jestem pewny, że nie ma znaczenia czy zrobią czy nie. np. u Cejudo.
 
Ja tam się nie przejmuję niezrobieniem wagi. Oliveira też nie zrobił wagi, kursy poszły do góry, postawiłem i ładnie sobie poradził z Mylesem. Także czasami faktycznie brak limitu to powinien być znak ostrzegawczy, ale u kilku zawodników jestem pewny, że nie ma znaczenia czy zrobią czy nie. np. u Cejudo.
Ten konkretny tok myślenia jest połączony z widocznym zjazdem formy, jak i wyglądem fizycznym Hendricksa. Jakoś nie widze w nim ognia anymore.
 
Hendricks wg mnie zdradza syndromy wypalenia.

e: I nie chodzi tylko o to, jak zniszczył go Thompson, ale o jego wypowiedzi. Po porażce z Lawlerem to jest inny człowiek.
 
Ten konkretny tok myślenia jest połączony z widocznym zjazdem formy, jak i wyglądem fizycznym Hendricksa.

Zjazd faktycznie jest widoczny, ale nie zapominajmy też, że gościu pokonał GSP i dwukrotnie Lawlera (drugą walkę punktowałem dla Johny'ego), więc dwóch największych mistrzów jacy kiedykolwiek istnieli w półśredniej. To, że trafił teraz na innego, młodego kota, nie znaczy, że z takimi Gastelumami tego świata ma zacząć przegrywać. Nie mniej rozumiem Twój punkt widzenia i też się obawiam, ale wierzę z Hendricksa :)
 
Hendricks nie wyglada juz jak Hendricks, tylko jak jakis starszy pan informatyk
ale wierze w niego, Kelvin to jednak do ogarniecia
 
Back
Top