UFC 196: McGregor vs. Diaz - zakłady bukmacherskie

Kto wygra?

  • McGregor

    Votes: 42 60.9%
  • Diaz

    Votes: 27 39.1%

  • Total voters
    69
:jump:
Valentina pokonała zapasami BARDZO przereklamowaną Saufman, 3 rundę przegrywając w fatalnym stylu. Amanda jest większa, silniejsza i ma lepszą stójkę, niż Kaufman, a według mnie także i Szewczenko. Myślę, że przewagą fizyczną spokojnie wygra z Valentiną - wcale nie zdziwi mnie TKO. Corey przegrał z Villante przez braki kondycyjne - a te ostatnio mocno poprawił. Villante bił Lawlora, dopóki nie został trafiony - oczywiście, że Tom może trafić, ale jeżeli Corey Anderson, który jest bardzo dobrym zapaśnikiem Ciebie nie przekonuje, to spoko :) Diaz zdaje się być kompletnie bez formy, ale przede wszystkim to pasuje on stylistycznie Conorowi. Kokosów nie stawiam, ale myślę, że zakład wejdzie.
Jak Ci wejdzie to propsuje :) ale i tak uważam ze zysk nie proporcjonalny do poniesionego ryzyka :)
 
Jak Ci wejdzie to propsuje :) ale i tak uważam ze zysk nieproporcjonalny do poniesionego ryzyka :)

Być może. Ale to samo słyszałem grając Coreya po 1.25 z Maldonado. I to samo mówiłem osobom grającym Alvareza z Pettisem. Nigdy pewności mieć nie możemy, ale jestem optymistycznie nastawiony i lekko się zdziwię, jeśli przegram.
 
:)
FB_IMG_1456691987642.jpg
 
Mam na betclicu stówkę za free do obrócenia- jakiś dubel, aby ako 2 było muszę obkminić czy to ksw czy ufc nieważne.Chociaż nie, jest że zawierający 3 możliwe wyniki tzn. że mma nie ma, bo tam remisów się nie obstawia?
 
Mam na betclicu stówkę za free do obrócenia- jakiś dubel, aby ako 2 było muszę obkminić czy to ksw czy ufc nieważne.Chociaż nie, jest że zawierający 3 możliwe wyniki czyli tripla muszę skleić
3 możliwe wyniki czyli może być singiel nieuku np mecz piłki nożnej 1x2 masz
 
Mam na betclicu stówkę za free do obrócenia- jakiś dubel, aby ako 2 było muszę obkminić czy to ksw czy ufc nieważne.Chociaż nie, jest że zawierający 3 możliwe wyniki tzn. że mma nie ma, bo tam remisów się nie obstawia?

Jeżeli masz opcję gry X przez nokaut/poddanie/decyzję - to też się liczy jako trójdrogowy.
 
Eric Silva, Jim Miller, Amanda Nunes wszystko na singlach

oraz Gian Villante za drobne
 
Walka Nunez-Shevchenko to moim zdaniem no-bet. Obie są dobre A w walkach kobiet wiele może się zdarzyć. Róbcie co chcecie Ale ja bym odpuścił tą walkę
 
Z mojej strony pójdzie raczej tylko dubel Miller + Eryczek i na singlu Anderson by DEC jeśli kurs przekroczy 2
 
Mc Gregor Vs Diaz Over 1,5


chociaż kto to wie co tu sie zdarzy w tej walce. Po Aldo chyba żaden scenariusz nikogo nie powinien zdziwić. Ale nie widze szans na zwycięstwo Diaza, ani żeby to potrwało więcej niż 2-3 rundy
 
Mc Gregor Vs Diaz Over 1,5


chociaż kto to wie co tu sie zdarzy w tej walce. Po Aldo chyba żaden scenariusz nikogo nie powinien zdziwić. Ale nie widze szans na zwycięstwo Diaza, ani żeby to potrwało więcej niż 2-3 rundy
Ronda też robiła dziewczyny w 14-30sek :)
Nie no, Conor to wygra, ale pytanie ile Diaz wytrzyma. Po pelnym obozie over 1.5 byloby niczym lokata, a tak... mam nadzieję na dobrą walkę i chyba tego nie stawiam.
 
Chyba znalazłem perełkę na betsafie.
Mcgregor vs Diaz
Way of Winning​


KO (knock out),TKO lub DQ kurs -1,35

Nie ma opcji, żeby na walka trwała 5 rund. Nate po niepełnym obozie nie wytrzyma 5 rund. Co do zwycięzcy nie byłbym taki pewny, raczej wygra McGregor - wiadomo, ale zawsze istnieje cień szansy, że Nate coś ugra, bo ma mocną szczękę i coś pokąsa McGregora i różnie może być. Jedyna opcja, że ten bet nie wejdzie to wygrana przez submission Nate'a - ale raczej mało prawdopodobna.
Kurs to chyba jakiś błąd, bo na wygraną McGregora przez TKO, KO lub DQ jest także 1,35 :)
Także warto korzystać.
Co myślicie ?
 
Last edited:
Conor Diaz over 0,5
Holm Tate over 1,5
Erick Silva
Saidov

AKO + - 4,4

Czekam tylko aż betsafe wrzuci KSW i wjeżdżam grubo
Haha ja identyczne typy, ale bez Ericka i klikam ten betsafe czy już się pojawił Saidov żeby to zagrać.
 
Voranek znowu widze podobną drogą idziemy.

Na tych samych walkach kciuki będziemy trzymać. Dawać mi tu kursy na Betsafe, środa już do kurvvy nędzy:star wars:
 
To Pokaż kupon na przeciwnika.

Asłan brak kontuzji, bardzo dobra dyspozycja i przygotowanie, co prawda końcówka przeziębienia na wczoraj, ale do soboty bedzie zdrów jak ryba.
To jest potwierdzone info.
 
To Pokaż kupon na przeciwnika.

Asłan brak kontuzji, bardzo dobra dyspozycja i przygotowanie, co prawda końcówka przeziębienia na wczoraj, ale do soboty bedzie zdrów jak ryba.
To jest potwierdzone info.
poki co czekam az janusze zaczna grac aslambeka, bo kurs stoi w miejscu
 
Back
Top