UFC 172 - I'm Coming Home

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Moja najnowsza robota :-) Trochę w innym stylu, mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. :-)
 
No, widać inny styl ;) Mi sie nie podoba na samym poczatku ten napis "I'm coming home", mogłoby go nie być. I zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby zmienić czcionkę dalszych tekstów? Ta jest taka "normalna" i jakoś mi tu nie pasuje.



Ogółem dobra robota, akcje uciete w odpowiednim momencie. A czy nie było jakoś w ostatnim czasie jakiegoś trailera, czy czegoś z tym samym podkładem ("I'm coming home")? Dałbym sobie rękę uciąć, ze widziałem gdzieś coś takiego. Ogółem na + :)
 
Kawałek jest z wyjścia Bonesa w walce z Gustafsonem ;) W trailerze żadnym go ostatnio nie widziałem, a jeśli chodzi o czcionkę to nie powiem, że przypomniał mi się trailer UFC 167:
 
tez uwazam, ze napisu "I'm coming home" mogloby nie byc na początku, pozatym swietna robota, props.
 
gdyby to byla gala w NY to trailer mialby jeszcz lepszy wydzwiek - ogolnie jest dobrze, lubie Twoje prace. :)
 
Widze,ze podklad muzyczny jak i pomysl jest wziety z Bellatora,gdy reklamowali przejscie do Spike TV,nie odbierajac Tobie kredytu za Twoja prace-ladnie Ci to wyszlo
 
Usuń ten napis na początku i zrób nową wrzutkę póki nie masz zbyt wielu wyświetleń ;) bardzo fajny filmik.
 
Bardzo fajna robota, lubię ten kawałek ( trochę nie wiem wprawdzie czy miał on mieć jakieś odniesienie do całego starcia czy też nie, ale fajnie współgra).
 
Krótko: słabe. Muza kompletnie nie pasuje do akcji w zapowiedzi. Ale co ja tam sie znam. Szacun że w ogóle coś tworzysz
 
Robiles juz lepsze :) urywa sie chwilke a wczesnie poza tym do tej muzy idelanie pasuja momenty w slow motion te szybkie kacje od 12 sekundy juz troszke mniej.



Generalnie i tak swietna robota !!!
 
odrazu skojarzyło mi się z tym



http://www.spike.com/video-clips/6e1xnw/bellator-mma-coming-home
 
Fajna robota, i gratulacje za nowe podejście i pomysł, i uważam podbnie jak Fresh, że całość w zwolnieniu wraz z tą muzyką współgrałaby jeszcze lepiej. GRATULACJE :-)



No i zrobiłem się krwistoczerwony :-)
 
Jak zwykle świetna robota :). Ale szczerze mówiąc to ja bym to trochę przedłużył i dał w drugiej połówce szybsze tempo. Jak zrozumiałem to chciałeś przekazać, że Jones wraca po ciężkiej walce z Gustafssonem, ale brakuje tutaj tego, że Jones wraca i pokazuje, że zmiażdży Glovera. Moim zdaniem w takim połączeniu to ten trailer będzie lepszy. Oczywiście to tylko moja skromna opinia i jeżeli nie chcesz jej brać pod uwagę to spoko :).
 
Widze,ze podklad muzyczny jak i pomysl jest wziety z Bellatora,gdy reklamowali przejscie do Spike TV,nie odbierajac Tobie kredytu za Twoja prace-ladnie Ci to wyszlo




Hm, tego trailera który poniżej wrzucił o%owany, nigdy nie widziałem, wybrałem ten kawałek dlatego, że Jones wychodził przy nim do walki z Gustafsonem i ogólnie wpadł mi w ucho ten początek :)

Gniecie suty. To jest lepsze niż ostatnie zapowiedzi UFC. Bez wazeliny <no homo>




No takiej opinii się nie spodziewałem, bardzo mnie to cieszy. :)




Krótko: słabe. Muza kompletnie nie pasuje do akcji w zapowiedzi. Ale co ja tam sie znam. Szacun że w ogóle coś tworzysz


Jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził ;) Ale oczywiście szanuję Twoją opinię, każdy ma inny gust, prawda? :)




Jak zwykle świetna robota :). Ale szczerze mówiąc to ja bym to trochę przedłużył i dał w drugiej połówce szybsze tempo. Jak zrozumiałem to chciałeś przekazać, że Jones wraca po ciężkiej walce z Gustafssonem, ale brakuje tutaj tego, że Jones wraca i pokazuje, że zmiażdży Glovera. Moim zdaniem w takim połączeniu to ten trailer będzie lepszy. Oczywiście to tylko moja skromna opinia i jeżeli nie chcesz jej brać pod uwagę to spoko :).


Zamierzenie było takie, żeby zrobić 30-sekundówkę, gdybym chciał robić 60-tkę na pewno druga połowa byłaby szybsza ;)



Ja biorę pod uwagę każdą opinię, bo nie robię tego dla siebie, tylko dla Was, po pierwsze, to ma się podobać Wam. :-)



Dzięki wszystkim za tak pozytywny oddźwięk!
 
Są jakieś szanse, że wystąpią polacy? N.p khalidov albo błachowicz ? Wnieśli by trochę kolorów do szarego i nudnego świata UFC.
 
Kompletnie mnie klimat nie łapie, na ksw jest dużo lepsza atmosfera.



BTW: Tsubasa masz fajny nick, jak ten bohater z bajek koreańskich :)
 
Dziękuję za docenienie Mariush. Możesz na mnie zagłosować w Cohones Awards za rok 2013.
 
Back
Top