UFC 168: Weidman vs Silva 2 Trailer

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
https://www.youtube.com/watch?v=H1tDG7uY0Iw



Mój najnowszy film :) Mile widziane szczere opinie ;) Pozdrawiam !
 
Świetne :-) jak mogę zasugerować to lepiej bez tych ogni piekielnych w 1:25
 
Mega robota, tylko te płomienie w 1:25 i innych momentach mi się nie podobają. I brakuje fragmentów, jak Spider ośmiesza Griffina, to jest obowiązkowa klasyka.



Tak to pięknie wszystko, miód malina :-)
 
Elegancko. Bądź miły i zapodaj muzę jaką użyłeś w trailerze :-) strzelam że to muzyka filmowa.
 
Wybaczcie mi, ale ten film był robiony na szybko ;) 3/4 tego filmu zrobiłem dzisiaj w ciągu kilku godzin więc mogą zdażyć się pewne niedociągnięcia, niedopasowane tła itp. ogólnie napisy to moja największa bolączka i z filmu na film staram się żeby wyglądały bardziej profesjonalnie :) bez tych płomieni byłoby dość łyso wg mnie a tak to przynajmniej coś w tym tle się dzieje ;)



Dzięki wszystkim za komentarze! :-) Patrze, że moge się już szykować na wojnę z NickTheFace'm :-) hahahaha :-)
 
Początek naprawdę super. Jednak te płomienie naprawde były takie oderwane od rzeczywistości i niepasujące to fajnej reszty (po prostu one byly kiepskiej jakości, ja w to miejsce bym widział jakąś lekka przestrzeń Kosmiczną w tle z walkami, wszystko oczywiscie bardzo lekko by napisy sie nie głubiły) a tak to super ;)
 
Jaki mistrzu bez przesady :-) Mistrzem to będę jak pokonam w bezpośredniej walce #1 P4P NickaTheFace'a :-) hehe



Generalnie jeśli komuś się podoba ten film i chce trochę mi pomóc zebrać wyświetleń i nabić fejmu to zarzućcie to gdzieś na jakieś fora gdzie jesteście aktywni, każde wyświetlenie się liczy, MOGĄ BYĆ NAWET JANUSZE!!! :-)
 
Fuck, nigdy tej szóstki nie mogę zdobyć ! :-) hehe Ale 5+ też może być :-) Dzięki panowie! :-)
 
Puść linka na twitta Spiderowi, Soaresowi albo komuś od Weidmana to może zrobisz fejm!
 
Kapitalna robota, ciarki mnie przechodziły przez cały filmik! Już jestem mega napalony na to starcie, a tu jeszcze prawie 2,5 tygodnia. Jeszcze raz: świetna robota!
 
Może być, ale i tak najlepszy filmik jaki zrobiłeś to JDS vs Cain II. Tam chyba było z 500 tysięcy wyświetleń.



Szkoda, że zablokowali.
 
Kurcze ciężko przewidziec kto wygra, jak Silva Wyjdzie na mega Ku*** :) to może być ciężko ale z drugiej strony Serce za Weidmanem bardzo go Szanuję :)
 
Fajnie dobrana muzyka , sceny także ale te napisy jakoś nie bardzo mi tutaj pasuja. Tak czy inaczej dobra robota
 
Fajnie zrobione, przyjemnie się oglądało. Who will win Cris Weidman (or) Anderson Silva. tak bez or trochę dziwnie mi wyglądało. Płomienie całkiem ładnie się komponowały. Urywki z walk nieco za szybko puszczone albo te migawki świetlne dają takie wrażenie, przez co uciekała ich kolejność w myślach. Herb Dean wygląda śmiesznie z rękoma jakby miał się poddawać. Choć to szczegóły i się czepiam trochę.
 
Back
Top