UFC 137: Crocop Vs Nelson Trailer

Całkiem niezły trailer tak jak powiedział kaczka jest klimat:)



A co do walki to WAR MIRKO!
 
Tak troszkę obok tematu- nie kumam zupełnie kursu na Mirka. Np. w Tobecie jest 3,10. Ja tam daje mu większe szanse na wygraną, niz Nelsonowi. Myślę, że grubasek idealnie podpasuje mu stylowo. Mam nadzieję, że zagra sobie jego głową w piłkę ;)
 
@peer - Pasibrzuch to kolo który dawno przez ko nie przegrał , szczene ma mocną (vs. JDS, albo Mir). A jaka jest dziś szczena CC - zobacz jego ostantnie walki. Najprawdopodobniej będzie KO (ok 2 r. jeśli przetrzyma i nie da sie trafić to pewnie przez decyzję przegra.) . Minimalna szansa oczywiście jest - tj. jak mu jakims cudem wejdzie kopnięcie, no i malutka,że wygra na pkt nie dając sie mocno trafić. IMO 60:40 dla Nelsona
 
Pewnie, zdaję sobie z tego sprawę, że Nelsona jest ciężko znokautować, twardy ma łeb, ale tak, jak mówiłem, stylistycznie będzie pasował Mirko. Krótkie rączki, schowany za podwójną gardą, nie składa jakichś skomplikowanych, długich kombinacji. Jeśli CroCop będzie umiejętnie unikał silnych ciosów Nelsona i uciekał spod klatki przy tym umiejętnie punktując grubszego, to ma duże szanse na wygraną, jak dla mnie. Podsumowując, kurs- duże value :)
 
CC ma niestety słaba szczękę ale umiejętnościami tak bardzo nie odbiega. Gdyby dotrwał do decyzji to by z Schaubem wygrał z Mirem jakoś też po równo było.



dlatego obstawiam albo CC przez decyzje albo Nelson KO 3 runda
 
Jak zawsze kibicuje Legendzie czyli Cro Copowi w tym przypadku ,ale jak Nelson będzie formie to raczej wygra.
 
Marzę o usłyszeniu po raz ostatni "Wild Boys!!!!!!!" i ujrzeniu pięknego, lewego high kicka :( obiecuję dziesiątkę Różańca jeśli tak się stanie :)
 
Bardzo fajny, klimatyczny trailer :)



ja się panowie dołącze do modlitwy, całym sercem za CC! Waaar CroCop!
 
Back
Top