UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Jabani rasiści z UEFA czy tam FIFA pomylili murzynów i zamiast zdyskwalifikować Sissoko to zawiesili Sakho :lol:
 
Najlepszy na tych mistrzostwach jest Szpaku, ja nie potrafię do tylu doliczyć ile to już razy Darek pomylił zawodników. Najwięcej myli Francuzów, po półfinale i w finale to już mi się rachuba skończyła.
 
Może mi ktoś wytłumaczyć co się stało z Ronaldo

CnBy0X4XgAAsbbA.jpg
 
Ciesze się, że nie obejrzałem żadnego meczu z polskim komentarzem. Polecam serdecznie takie doświadczenie. Większość oglądałem na acestreamach BBC One, trochę na ESPN i kilka na Bein. Czasami goście w studio gadali głupoty (zazwyczaj podczas meczów wyspiarzy), ale ogólnie o niebo lepiej pod względem przygotowania, wiedzy i nawet samego komentarza (zero pseudo-emocjonalnych krzyków).
 
A to się złości, a to płacze. Jakiś niezrównoważony psychicznie jest albo ma trudne dni. Ale za osiągnięcia szacunek.
 
Przecież to nawet mogą być zerwane krzyżowe albo conajmniej zwichnięta rzepka przy takim obrocie kolana... W lidze Clattenburg napierdala kartkami na prawo i lewo, a tutaj nawet wolnego nie dał, co za żałosna pizda.
Tak samo jak Schar nam Roberta mało co nie połamał, przecież to była czerwona ewidentna wtedy..
 
A to się złości, a to płacze. Jakiś niezrównoważony psychicznie jest albo ma trudne dni. Ale za osiągnięcia szacunek.

W łeb się stuknij. Całe swoje życie czekał i pracował na taką chwilę jak ta, stoi przed ostatnią szansą w swoim życiu zapewne, aby osiągnąć coś z reprezentacją, bo wątpliwe, że Portugalia wejdzie do finału MŚ, to nic dziwnego, że jest załamany. Miał na barkach nadzieję całego swojego kraju, a skończył ten mecz z powodu głupoty innego gościa, z czynniku pozasportowego.
 
Najlepszy na tych mistrzostwach jest Szpaku, ja nie potrafię do tylu doliczyć ile to już razy Darek pomylił zawodników. Najwięcej myli Francuzów, po półfinale i w finale to już mi się rachuba skończyła.
Darki chyba tak mają, bo Dziekana w Polsacie też kilka prostych nazwisk dziś przerosło.

Zresztą nie tylko dziś.
 
Kurwa co za chuje jebane co się cieszą z tej kontuzji. Rozumiem go nie lubić ale kurwa cieszyć się z kontuzji zawodnika która wyklucza go ze spełnienia marzeń? Jebani idioci.
 
Szkoda Krychy, bez niego widowisko już nie to samo. Szansę Portugalczyków zmalały ogromnie.
 
Back
Top