UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

nie hejtuje czy coś, przypadkiem się natknąłem :lol:

Do reprezentacji Polski dołączył 2 w historii czarnoskóry piłkarz. Przed meczem trener rozmawia z zawodnikami. Młody podekscytowany zawodnik uważnie słucha. Trener rysuje piłkę i bramkę. I mówi:
-To jest piłka a to bramka. Piłka do bramki.
Młody zawodnik szybko wstaje i mówi:
-Ale Panie trenerze ja już 6 lat w Polsce i po Polsku mówię biegle.
-Siadaj chłopcze mówiłem do Milika.
 
BIALO CZERWONE TO BARWY NIEZWYCIEZONE; BIALOOO CZERWONEEEE TO BARWY NIEZWYCIEZONEEEE
W sumie fakt. Teraz Walia wygrywa, a potem CHorwaci.

BTW ten mecz to jest jakas katorga, krew z oczu leci litrami.
 
zilisnki gral caly rok w serie a. zreszta kurwa pokaz mi w ogole jakis dobry mecz zielisnkiego. jak ja mam cie brac na powaznie, skoro ty twierdzisz, ze kluby angielskie odpadaja w lidze mistrzow, bo skupiaja sie na lidze angielskiej :DC: amatorem bym sie raczej nie nazwal
ty chyba sobie kurwa żartujesz w tym momencie
KIEDY SIE ZACZĄŁ TEN SEZON W KTÓRYM ZIELIŃSKI GRAŁ CAŁY A KIEDY SIĘ ELIMINACJE SKOŃCZYŁY?
Polska ostatni mecz eliminacji grała 11 PAŹDZIERNIKA, sezon w którym Zielu zaczął cokolwiek robić zaczął się WE WRZEŚNIU tego samego roku 2015

Zieliński jest dobrym zawodnikiem ale kompletnie nie pasuje pod to co mu Nawałka proponuje, Milik musiałby wypierdolić ze składu żeby Zieliński coś grał bo on musi mieć za sobą 2 pomocników co go będą asekurowali tak jak w Empoli a nie być tym jednym z cofniętych bo wtedy traci wszystkie atuty jakie ma
 
Last edited:
ty chyba sobie kurwa żartujesz w tym momencie
KIEDY SIE ZACZĄŁ TEN SEZON W KTÓRYM ZIELIŃSKI GRAŁ CAŁY A KIEDY SIĘ ELIMINACJE SKOŃCZYŁY?
Polska ostatni mecz eliminacji grała 11 PAŹDZIERNIKA, sezon w którym Zielu zaczął cokolwiek robić zaczął się WE WRZEŚNIU tego samego roku 2015

Zieliński jest dobrym zawodnikiem ale kompletnie nie pasuje pod to co mu Nawałka proponuje, Milik musiałby wypierdolić ze składu żeby Zieliński coś grał bo on musi mieć za sobą 2 pomocników co go będą asekurowali tak jak w Empoli a nie być tym jednym z cofniętych bo wtedy traci wszystkie atuty jakie ma
A w międzyczasie nie było żadnego meczu towarzyskiego. Policz sobie na palcach w ilu meczach w kadrze Zielek dobrze zagrał.
 
Widziałem w sumie, że coś ten Fernandes czarny brykał do naszych. Co się mu nie podobało?
No właśnie już w trakcie meczu się pruł chujek, szczególnie jak sfaulował naszego pod koniec meczu.
W ogóle to jebać kibiców Szwajcarii, zamiast kibicować swoim to się skupiali na gwizdaniu na Polaków, którzy zostali pokopani przez przeciwników. Pięknie się chłopaki odwdzięczyli celebrując wygraną po karnych przed kibicami ze Szwajcarii/Kosowa/Albanii/innej afryki.
 
A w międzyczasie nie było żadnego meczu towarzyskiego. Policz sobie na palcach w ilu meczach w kadrze Zielek dobrze zagrał.
mecze towarzyskie to całkiem co innego, serio to traktuje ktoś poważnie? jeżeli tak to czemu Starzyński nie gra skoro rozpierdolił z Finlandią?
całe szczęście od 2018 ta liga narodów się zacznie to będzie chociaż coś ciekawego
 
mecze towarzyskie to całkiem co innego, serio to traktuje ktoś poważnie? jeżeli tak to czemu Starzyński nie gra skoro rozpierdolił z Finlandią?
całe szczęście od 2018 ta liga narodów się zacznie to będzie chociaż coś ciekawego
Kto traktuje poważnie? No nie wiem, może każdy walczący o skład i sam trener. Nie pierdol głupot, że mecze towarzyskie, które mają na celu wybranie optymalnego składu nie mają wpływu na wybór optymalnego składu...
 
Media Markt powoli zaczyna się stresować :) Ciekawe ile osób się rejestrowało.
promocja-media-expert.png
 
portugalia z chorwacją to dzisiaj ? gdzie to będzie ? na tvp sport pl się załapie ?
 
Bo z ojcem będę oglądał i myślałem, że coś po polskiemu się znajdzie. Dzięki za odp.
Moze to i lepiej, ze nie bedzie sluchal tego pierdolenia :D Ale moze Czesiu Michniewicz bedzie komentowal, to wtedy jest czego zalowac. Jak chcesz to cos tam podrzucic moge, ale to takie flashowe gowienka, ktore sa w slabej jakosci i beda scinac. Nie wiem czy jest sens jak mozesz miec z BBC czy BeIn Sport w HD
 
Moze to i lepiej, ze nie bedzie sluchal tego pierdolenia :D Ale moze Czesiu Michniewicz bedzie komentowal, to wtedy jest czego zalowac. Jak chcesz to cos tam podrzucic moge, ale to takie flashowe gowienka, ktore sa w slabej jakosci i beda scinac. Nie wiem czy jest sens jak mozesz miec z BBC czy BeIn Sport w HD
czeslaw wrocil juz do kraju
 
Back
Top