UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Na Euro 2008 Holandia przed ostatnia kolejka miala pewny awans z pierwszego miejsca - zmienili praktycznie caly sklad (chyba 10 zawodnikow) i odpadli sensacyjnie w cwiercfinale z Rosja, a sama gra wygladala fatalnie. Duzo osob mowilo ze zmiana tylu zawodnikow to byl blad bo stracili rytm meczowy.
Te sytuacje znam. Zaby nie boj, Wlochom to nie grozi
 
kurwa dla nas byloby lepsze 3 miejsce w grupie...
Osobiscie wydaje mi sie, ze Szwajcaria to latwiejszy przeciwnik niz Walia. Niby graja ale jakos mega kreatywni w ataku czy pewni w obronie to nie sa. Jak Milik i Lewandowski zaczna wykorzystywac przyslowiowe sety to skonczy sie 2-0 dla nas :cool:
 
Osobiscie wydaje mi sie, ze Szwajcaria to latwiejszy przeciwnik niz Walia. Niby graja ale jakos mega kreatywni w ataku czy pewni w obronie to nie sa. Jak Milik i Lewandowski zaczna wykorzystywac przyslowiowe sety to skonczy sie 2-0 dla nas :cool:
jak lewy nie strzeli bramki grajac przeciwko djorou, to wiadomo, ze 1/8 to bedzie szczyt naszych mozliwosci
 
Grunt żeby piękny sen nie skończył się w sobotę. Kroczek po kroczku i może się z tego urodzić coś (pozwolę sobie na powtórzenie) pięknego.
 
A niech zagra. Łatwiej nam będzie opierdolić Portugalię niż Chorwację, wyślemy Pazdinho na CR7 i spokój. A Chorwacja ma drużynę, nie jednego zawodnika.

Akurat mając kogoś takiego jak Glik nie martwiłabym się Ronaldo. O ile Kamil defensorem jest "takim se", o tyle na przysłowiowy "plaster" potrafi zagrać jak malo który obrońca na świecie. Zdecydowanie z dwójki Chorwacja-Portugalia wolę tych 2 w ew. ćwierćfinale.
 
teraz porównajcie sobie pare połfinałową , z drabinki po lewo i po prawo :joe: , i do tego jedna z tyvh drużyn po lewo będzie grała w finale :joe:
 
Jaka klątwa Van Bastena?
Ja to nazwałem klątwą Van Bastena, ale to się tylko zrzucam :) Kolega już wytłumaczył.
Na Euro 2008 Holandia przed ostatnia kolejka miala pewny awans z pierwszego miejsca - zmienili praktycznie caly sklad (chyba 10 zawodnikow) i odpadli sensacyjnie w cwiercfinale z Rosja, a sama gra wygladala fatalnie. Duzo osob mowilo ze zmiana tylu zawodnikow to byl blad bo stracili rytm meczowy.

@mat01 dlaczego koszmarny? Jeżeli patrzymy tylko na państwa to faktycznie słabo, ale ale. Przypuszczam, że Chorwacja jest faworytem "lewej" drabinki, a po prawej? Anglia chuja gra, Francja to samo, Niemcy też bez szału. Właściwie tylko Hiszpania i Włochy grają dobrze także finał Hiszpania - Chorwacja nie jest tragiczny. Ogólnie ten turniej jest chujowy więc mało jest drużyn, które po zestawieniu ze sobą dadzą dobre widowisko.
 
Last edited:
Co jak co, ale tego to chyba nikt się przed turniejem nie spodziewał :) Brakuje tylko Lewego. Tylu obrońców co on ściągnął na siebie...
http://www.sport.pl/euro2016/1,1365...n-w-jedenastce-fazy-grupowej-wg-goal-com.html

:rofl:
13497645_1075166482531954_2129013612897690334_o.jpg
 
Back
Top