UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Chyba nikt nie uważa tutaj, że Pazdan jest dobrym piłkarzem. Nie wiem czego oczekujesz- po jednym z najważniejszych meczów w ostatnich 30 latach, w którym był najlepszy na boisku mamy go jebać, bo rok temu ktoś z Termaliki go wkręcił w murawę?

Oczekuje zachowania rozumu. Skoro wszyscy którzy oglądają Pazdana częściej niż raz na pół roku wiedzą że to słaby piłkarz który potrafi robić wtopę za wtopą, to nie powinni z niego robić Boga futbolu, a czytam wypowiedzi "ekspertów" jaki to Pazdan jest wybitny i jak w pojedynkę zatrzymał Niemców i że wszyscy którzy go wcześniej krytykowali to się w sumie chuja znają. Dla mnie to słaby gracz i tyle, cieszę się z remisu, zaplusował u solidną grą, należą mu się za nią pochwały, ale tak samo jak Lewandowskiemu czy Jędrzejczykowi.
 
13450913_1009119182490432_8863022140432419576_n.jpg
 
No tak, nic nadzwyczajnego. A jak napastnik strzela w sezonie 30 bramek to też nic nadzwyczajnego, w końcu tak ma grać. Gorszego debilizmu nie widziałem. Pazdan zagrał świetnie i tyle.
Nie strzelenie bramki w meczu nie ma nic wspólnego ze spierdoleniem czegoś w obronie i straceniem bramki chujowe porównanie
 
Belgowie na taką pakę co mają, to grają tak, że mam wrażenie, iż na boisku ich ustawia jakiś trener z C klasy.
 
Back
Top