UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

maka do wymiany za zielinskiego, potrzebujemy szybkich podan do przodu, bo obroncy niemieccy sa strasznie wolni. grosicki drugi najchujowszy po mace, wiec kapusta za niego.

pany wyzej, z niemcami kazdy broni, jak mysleliscie, ze ten mecz bedzie wygladal inaczej, to nie wiem jak to sobie wyobrazalisie. obrona i kontry, narazie niemcy nie stworzyli, zednego powaznego zagrozenia
 
maka do wymiany za zielinskiego, potrzebujemy szybkich podan do przodu, bo obroncy niemieccy sa strasznie wolni. grosicki drugi najchujowszy po mace, wiec kapusta za niego.

pany wyzej, z niemcami kazdy broni, jak mysleliscie, ze ten mecz bedzie wygladal inaczej, to nie wiem jak to sobie wyobrazalisie. obrona i kontry, narazie niemcy nie stworzyli, zednego powaznego zagrozenia
Jak Grosik prostopadle dostanie od Ziela, to może coś być. Mąka do zmiany, ma żółtko
 
Mączyński najsłabszy na boisku i na już żółtą kartkę to około 60 minuty Zielińskiego na boisko wpuścić.
 
Dobrze że Podolski i Klozet już nie grają zdrajcy. Jeszcze Podolski to był spoko ziomek, ale Klozeta powinni wychłostać.
 
Generalnie kiepsko to wygląda, wygrana wciąż w zasięgu, ale kiepsko to widzę. Remis to maksimum co chyba możemy wycisnąć w aktualnej sytuacji. Pazdan mecz życia, Mączyński do zmiany.
 
Tak z innej beczki. Co to jest ten strzał z kija, o którym tak często w różnych meczach mówi Hajto, bo mi się kojarzy tylko z jednym :werdum:
 
W czasie tego meczu najciekawsze są reklamy. Na trzeźwo się nie da tego widowiska oglądać.
 
Back
Top