UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

@KO-hunter Bramkarz przy takiej interwencji jest praktycznie nietykalny. Jedyną osobą która mogła się bać, że popełni faul to Żiru. Swoim wyskokiem delikatnie(ale zawsze) przeszkodził w pochwyceniu piłki przez bramkarza.
A to ciekawe. Jakiś przepis na nietykalność bramkarza poza polem bramkowym masz?
 
Warto dodać że mecz obrońców tytułu Hiszpanów z Czechami będzie sędziował polski sędzia Szymon Marciniak.
 
Oglądnąłem drugi raz - tym razem na trzeźwo - bramkę Girouda i mam dylemat. Francuz ewidentnie trącił Rumuna łokciem, co skrępowało bramkarza i zmniejszyło jego zasięg.
 
Kot Roman typuje:
CknwhcJXAAAGa8-.jpg
 
@Khebabib i @KO-hunter moim zdaniem zabrakło zdecydowania bramkarzowi Rumunii, wyglądało jakby się chwilę zawahał i nie poszedł do końca na tę piłkę. Inna sprawa że powinien piastkowac a nie łapać.
@MysticBęben fan Francji za czasów Zidane'a, Henry'ego. Teraz po prostu lubię ich oglądać. Może to sentyment.
 
Wczoraj w studiu Polsatu eksperci mieli łącznie ponad 250lat a dziś poszli w ilość włosów na głowie. :mamed:
 
Jezu, jak te wszystkie stacje zalosnie wygladaja w porownaniu z nc+ jesli chodzi o ekspertow. Dalbym te stowe ppv gdyby bylo w c+.
 
W ogóle mnie nie jara euro. Dobrze, że na fb c+ sport i flashscore szybko wrzucają bramki i skróty to nie muszę tracić czasu na oglądanie. Czemu nie mam 16 lat i tego zapału do piłki nożnej :(
 
moze ktos pisal, moze nie ale : EURO ZA FREE :

Lista w tunerach nc+: ZDF - kanał 245, Das Erste (ARD) - kanał 300; Lista w tunerach CP: ZDF - kanał 470, Das Erste (ARD) - kanał 471 i Ojro 2016 za free tyle, że w SD. W HD trzeba się przełączyć na Astre, ale też za free :)
 
moze ktos pisal, moze nie ale : EURO ZA FREE :

Lista w tunerach nc+: ZDF - kanał 245, Das Erste (ARD) - kanał 300; Lista w tunerach CP: ZDF - kanał 470, Das Erste (ARD) - kanał 471 i Ojro 2016 za free tyle, że w SD. W HD trzeba się przełączyć na Astre, ale też za free :)
Nie mam nic z tego. Gdzie obejrze Anglia - Rosja w HD?
 
@mat01 @Exar Jeśli bramkarz pierwszy dojdzie do piłki w polu karnym, wtedy przy swojej interwencji jest praktycznie nietykalny i bezkarny. Dlatego bardzo często napastnicy są "ofiarami" interweniujących bramkarzy. Faul był, ale sędzia miał prawo go nie zauważyć, bo dopiero na powtórce w zwolnionym tempie widać, że Żiru faulował. Nie takie rzeczy były puszczane, więc nie uważam tego za jakiś kolosalny błąd sędziego.
 
@mat01 @Exar
Po prostu bramkarz wyszedł za mało zdecydowanie i chciał łapać piłkę, która była do piąstkowania. Mówię to wszystko z pozycji osoby, która grała na bramce ok. 12 lat. Ja rozumiem, że w Polsce wszyscy "znają się" na piłce, ale tych dwóch "dziadków" ma większą wiedzę o przepisach w piłce nożnej niż wszyscy użytkownicy cohones razem wzięci.
 
Back
Top