UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Payet pierdolony, był dziś niesamowity. Ale moim zdaniem Rumunia nie była gorsza w tym meczu. Remis byłby bardziej sprawiedliwy, ale że Payet grał jak grał, to uważam że jego gol należał mu się jak psu buda, a że przesadził on o zwycięstwie Francji, cóż, może i lepiej dla nas.
 
Dwa najbardziej piramidalnie glupie stwierdzenia w pilce noznej :)
Nie wydaje mi się, zgoda, gdybym napisał że była lepsza, ale stwierdziłem, że nie była gorsza, więc mecz był wyrównany, dlatego stwierdziłem że remis byłby bardziej sprawiedliwy. Często są takie mecze, gdy wynik nie odzwierciedla boiskowego przebiegu. :) PS. Nawet Piechniczek stwierdził w studiu podobnie jak ja, a wątpię że taka persona dopuscilaby się najglupszego stwierdzenia w piłce nożnej :)
 
Nie wydaje mi się, zgoda, gdybym napisał że była lepsza, ale stwierdziłem, że nie była gorsza, więc mecz był wyrównany, dlatego stwierdziłem że remis byłby bardziej sprawiedliwy. Często są takie mecze, gdy wynik nie odzwierciedla boiskowego przebiegu. :) PS. Nawet Piechniczek stwierdził w studiu podobnie jak ja, a wątpię że taka persona dopuscilaby się najglupszego stwierdzenia w piłce nożnej :)
w pilce lepsi sa ci, ktorzy strzela wiecej bramek, a nie ci, ktorzy sprawiaja lepsze wrazenie
 
Nie wydaje mi się, zgoda, gdybym napisał że była lepsza, ale stwierdziłem, że nie była gorsza, więc mecz był wyrównany, dlatego stwierdziłem że remis byłby bardziej sprawiedliwy. Często są takie mecze, gdy wynik nie odzwierciedla boiskowego przebiegu. :) PS. Nawet Piechniczek stwierdził w studiu podobnie jak ja, a wątpię że taka persona dopuscilaby się najglupszego stwierdzenia w piłce nożnej :)
Nie bylo bledow, ktore wypaczylyby wynik, wygrala Francja, wiec Francja jest lepsza i musiala na to zwyciestwo zasluzyc, proste jak budowa cepa. Piechniczek? On ma demencje. Dodaj jeszcze Engela i Gmocha do tego.
 
w pilce lepsi sa ci, ktorzy strzela wiecej bramek, a nie ci, ktorzy sprawiaja lepsze wrazenie
Idąc mocno rzeczowym podejściem, zgadzam się. Ale na podważenie teorii Twojej i @mat01 polecam zapoznać się ze statystykami meczu PAOK vs BVB ( ostatniego ). Borussia przegrała 0:1, meczu nawet nie zachęcam was oglądać, ale same statystyki powinny dać do myślenia, że nie zawsze drużyna, która ma jednego gola więcej była piłkarsko i sportowo lepsza na murawie, tak mi się wydaje. Jest zbyt dużo czynników pozasportowych które decydują i ustawiają wyniki, że nie zawsze wasza teza jest trafna.
 
Tak swoją drogą przypominam że Rumunia zajęła w swojej grupie drugie miejsce. Za Irlandią Północną.
 
Idąc mocno rzeczowym podejściem, zgadzam się. Ale na podważenie teorii Twojej i @mat01 polecam zapoznać się ze statystykami meczu PAOK vs BVB ( ostatniego ). Borussia przegrała 0:1, meczu nawet nie zachęcam was oglądać, ale same statystyki powinny dać do myślenia, że nie zawsze drużyna, która ma jednego gola więcej była piłkarsko i sportowo lepsza na murawie, tak mi się wydaje. Jest zbyt dużo czynników pozasportowych które decydują i ustawiają wyniki, że nie zawsze wasza teza jest trafna.
Dla mnie jezeli nie ma wypaczenia ewidentnego przez sedziego to jakie statystyki by nie byly lepszy jest ten, ktory strzeli wiecej bramek i tyle. Z reszta, tak jest i powinno byc dla wszystkich.
 
Są takie mecze, że drużyna X napierdala po 10 słupków i poprzeczek, a drużyna Y w 90 minucie oddaje jedyny strzał i trafia bramkę. Wtedy niby jest lepsza, bo w końcu wygrała, ale bardziej mi tu pasuje określenie skuteczniejsza.
 
Są takie mecze, że drużyna X napierdala po 10 słupków i poprzeczek, a drużyna Y w 90 minucie oddaje jedyny strzał i trafia bramkę. Wtedy niby jest lepsza, bo w końcu wygrała, ale bardziej mi tu pasuje określenie skuteczniejsza.
Nazywaj taka druzyne jak chcesz, ale to ta druzyna wzniesie do gory np puchar ligi mistrzow i tylko to sie liczy.
 
Czy ktoś jeszcze widział tam faul Giroud czy tylko naszych dwóch "ekspertów"? Bo jak dla mnie bramka zdobyta jak najbardziej prawidłowo. A to jak ma te nóżki Payet ułożone to miazga.
 
@Exar Ja też widziałem faul. Żiru ewidentnie przeszkodził rumuńskiemu bramkarzowi w interwencji. Jedyny błąd był taki, że wcześniej wspomniany bramkarz chciał łapać (a nie piąstkować) taką piłkę. Faul był i normalnie takie rzeczy się gwiżdże.
 
@KO-hunter Bramkarz przy takiej interwencji jest praktycznie nietykalny. Jedyną osobą która mogła się bać, że popełni faul to Żiru. Swoim wyskokiem delikatnie(ale zawsze) przeszkodził w pochwyceniu piłki przez bramkarza.
 
Ja tam nie widziałem nic oprócz amatorskiego błędu bramkarza, który chyba wypierdolił połówkę przed meczem, bo nie wiem, co on chciał łapać. Na pewno nie piłkę.

Payet coś pięknego. Griezmann rozczarowanko.
 
Back
Top