UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Dzisiaj będą mecze na tych niemieckich kanałach na 470 i 471 dla abonentów Cyfrowego Polsatu? Bo nie wiem czy dzwonić do taty, żeby czatował przed TV o 15 i w spokoju mecz obejrzał :D
 
Ale z tego co słyszałem, to Polsat od wczoraj ponoć blokuje te kanały, dlatego pytałem.
Wczoraj leciało bez bloków i kodowań żadnych - i na CP (470/471) i na nc+ (245/300)
Na ARD chyba było wczoraj - 1. połowę z dekodera nc+, drugą z CP, mówię o meczu ostatnim, FRA-ALB
 
Przeciez jak Niemcy nie koduja to polsat nie moze, wtedy bylaby to zmiana warunkow umowy na Cyfrowy Polsat
Nie jestem pewny, jak to wygląda prawnie.
Na bank ZAWSZE F1, która leciała na Rai Due, była kodowana, jak Polsat Sport to transmitował.
I to w CP, i w nc+ sygnał był zakodowany.
 
Nie jestem pewny, jak to wygląda prawnie.
Na bank ZAWSZE F1, która leciała na Rai Due, była kodowana, jak Polsat Sport to transmitował.
I to w CP, i w nc+ sygnał był zakodowany.
Ale to syganl blokowali Wlosi. Jezeli kraj macierzysty nie koduje danego wydarzenia, a robi to Twoj operator to dyma Cie w dupe i mozesz Ty go kopnac w dupe bez kary.
 
Ale to syganl blokowali Wlosi. Jezeli kraj macierzysty nie koduje danego wydarzenia, a robi to Twoj operator to dyma Cie w dupe i mozesz Ty go kopnac w dupe bez kary.
Potwierdzam. Jak Niemcy nie zakodują to Polsat może im skoczyć. Chyba inaczej sytuacja wyglądałaby gdyby Polsat produkował sygnał (MŚ w siatkówce 2014?)
 
Back
Top