UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

na tym euro to chyba w 3 dni tyle goli będzie, dla mnie osobiście jak na razie słaby turniej, 2012 je zjada w przedbiegach ( jak na razie )
Słaby turniej, bo się kurwa Platiniemu reform zachciało i nawpuszczał leszczy...
 
Słaby turniej, bo się kurwa Platiniemu reform zachciało i nawpuszczał leszczy...
to akurat nie ma nic do tego, skoro to takie leszcze, to dlaczego pada tak malo bramek? popatrz jakie druzyny nie dostaly sie do tego turnieju, mimo zwiekszonej ilosci druzyn, dania, grecja, serbia, holandia, bosnia, norwegia, szkocja. tu juz nie ma leszczy, co dobitnie pokazuje ten turniej
 
to akurat nie ma nic do tego, skoro to takie leszcze, to dlaczego pada tak malo bramek?
bo poki co leszcze graja z leszczami
poczekaj na francja albania np to bedziesz mial bramki
ten turniej sie zacznie od 1/8, teraz to jest zart jakis
 
bo poki co leszcze graja z leszczami
poczekaj na francja albania np to bedziesz mial bramki
ten turniej sie zacznie od 1/8, teraz to jest zart jakis
ta albania wygrala z portugalia w swojej grupie eliminacyjnej. nie ma slabych druzyn w europie, oprocz tych kilku malych panstewek, co zawsze beda w dupe dostawac. zreszta, szwajcaria jest stalym bywalcem wszystkich turniejow i nie powiesz mi, ze sa leszczami, a ledwo co wygrali
 
ta albania wygrala z portugalia w swojej grupie eliminacyjnej. nie ma slabych druzyn w europie, oprocz tych kilku malych panstewek, co zawsze beda w dupe dostawac. zreszta, szwajcaria jest stalym bywalcem wszystkich turniejow i nie powiesz mi, ze sa leszczami, a ledwo co wygrali
bo portugalia to sa przecietniaki teraz
szwajcarzy maja taki troche wloski styl, im wystarcza 1-0

edit
mniejsza o bramki, prawdziwy poziom sie zacznie w 1/8
 
Ale to pierwszy turniej od dawna gdy w grupie nie ma jakiś szlagierów (np. Francja - Anglia). Na razie widzimy faworytów Euro, którzy nie mogą przedrzeć się przed autobusy postawione przez leszczy. Osobiście wolałem szesnastoosobowy skład Euro, już w grupie potrafiło być ciekawie.
 
Ale to pierwszy turniej od dawna gdy w grupie nie ma jakiś szlagierów (np. Francja - Anglia). Na razie widzimy faworytów Euro, którzy nie mogą przedrzeć się przed autobusy postawione przez leszczy. Osobiście wolałem szesnastoosobowy skład Euro, już w grupie potrafiło być ciekawie.
Te tezy potwierdza fakt, ze mecze Niemcy - Ukraina czy Belgia - Wlochy to najlepsze mecze poki co. Najlepsze, bo to sa mozna powiedziec etatowe zespoly na duzych imprezach
 
acestream://42fe51591598d905ab011a9c8339150f8391dfa7

Jakość i stabilność na spoczko poziomie. Tak jakby ktoś akurat chciał. ; p
 
Ale to pierwszy turniej od dawna gdy w grupie nie ma jakiś szlagierów (np. Francja - Anglia). Na razie widzimy faworytów Euro, którzy nie mogą przedrzeć się przed autobusy postawione przez leszczy. Osobiście wolałem szesnastoosobowy skład Euro, już w grupie potrafiło być ciekawie.
z tym, ze nie ma szlagierow sie zgodze. bo grupy francja, holandia, wlochy i rumunia nigd nie zapomne i tez nigdy nie zrozumiem jak holandia wtedy nie wygrala tych mistrzostw
 
z tym, ze nie ma szlagierow sie zgodze. bo grupy francja, holandia, wlochy i rumunia nigd nie zapomne i tez nigdy nie zrozumiem jak holandia wtedy nie wygrala tych mistrzostw
Bo Toldo w karnych był odwrotnie proporcjonalny do Zengi (dla młodzieży: to taki włoski Oblak z lat 90 :werdum:)
 
wtedy chyba toldo w meczu 2 karne obornil z holandia , zajebisty turniej rozegral

z tamtego turnieju nie zapomne meczu hiszpania - jugoslawia , to byl mecz
 
Last edited:
Back
Top