UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Nie wiem kim jest ekspert komentujący z Borkiem, ale w końcu polsat dał parę, która naprawdę zna się na swojej robocie.
 
Strona wcześniej mój wpis.


Polskiego Mourinho Czesława nie poznajesz?
Jakoś nie miałem zaszczytu słuchać głosu Cześka Michniewicza. Czuje gre facet i zna się na taktyce. Powinni dawać częściej na ekspertów trenerów przed 80 rokiem życia, a nie piłkarzy.
 
A bez programu? Jestem u taty i nie bede nic instalował:)
 
5 piłkarzy Tottenhamu w pierwszym składzie. Jest moc! Ale ogólnie to cisna swołocz az miło.
 
Dawaj Jamie'go Roy, bo nie ma komu strzelać. Ale jakości to oni mają w składzie. Jak milion dolarów.
 
  • Like
Reactions: mat
A bez programu? Jestem u taty i nie bede nic instalował:)
Niestety nie wiem, trzeba sie nameczyc. Te streamy bez programow sa z reguly slabej jakosci, scinaja sie i sa szybko usuwane. Ja polegam na sprawdzonm sopcascie i acestreamie.
 
Wielki mecz, wielkie emocje i bezbramkowo :P

Wkurzyły mnie te streamy, polskie, angielskie, teraz na lajcie oglądam w TV - ZDF w HD :D
 
Jak ktoś chce oglądać na kompie jak w TV ściagnijcie sobie sopcasta albo ace stream i na reddicie macie kody, wklejacie je sobie i macie telewizor z kompa pozdro.
 
gmoch: z tej maki chlyba nie bedzie. oo to bardzo ryzykownie (o anglii wprowadzajacej 2 napastnika) :lol: mamy przejebane
 
Naskrobie mi ktoś instrukcję jak, mając nc+, ustawić tą całą astrę i znaleźć ZDF, nie rozpierdalając sobie jednocześnie wszelkich ustawień i nie umożliwiając oglądania normalnej TV przez następne pół roku?
 
Back
Top