UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Ruscy niezly sieja rozpierdol, leja kazdego Anglika bez wzgledu na nic.

A juz niedlugo Polska vs Ukraina, rowniez w Marsylii :robbie:
 
Ruscy niezly sieja rozpierdol, leja kazdego Anglika bez wzgledu na nic.

A juz niedlugo Polska vs Ukraina, rowniez w Marsylii :robbie:
w 10 na 2 to leja, ale angole nie mogli sie przez 15 lat tak zpizdzic, zeby z postrachu stadionow, stac sie takimi lamusami
 
Z jakiej okazji kibice na stadionie widzą powtórki na telebimie? To tylko na tym Euro czy wprowadzą na stałe?
 
Mnie zastanawia jedno. Dlaczego baza Polaków jest na zachodnim wybrzeżu Francji, skoro gramy 2 mecze na południu, w zupełnie innym klimacie. Kto był kiedyś w Marsylii o tej porze roku to wie o co mi chodzi.
 
Mnie zastanawia jedno. Dlaczego baza Polaków jest na zachodnim wybrzeżu Francji skoro gramy 2 mecze na południu, w zupełnie innym klimacie. Kto był kiedyś w Marsylii o tej porze roku to wie o co mi chodzi.
Raz w Cafe Futbol cos gadali, ze niby dlatego, ze w Le Bul (?) ma byc niby agodniejszy klimat i ze lepiej zaryzykowac dluzsza podroz niz grzac sie w innych osrodkach, ktore byly brane pod uwage.
 
w 10 na 2 to leja, ale angole nie mogli sie przez 15 lat tak zpizdzic, zeby z postrachu stadionow, stac sie takimi lamusami
No wlasnie na chwile obecna ruscy w grupkach wylapuja wszystkich jak leci, nie wiem czy Anglicy maja problem z ogarnieciem sie, czy sa osrani i boja sie dziczy skaczacej po glowach. Ruscy w ostatnich latach naprawde urosli w sile.


Jeszcze na ciapatych trzeba uwazac :D
 
Raz w Cafe Futbol cos gadali, ze niby dlatego, ze w Le Bul (?) ma byc niby agodniejszy klimat i ze lepiej zaryzykowac dluzsza podroz niz grzac sie w innych osrodkach, ktore byly brane pod uwage.

Czyta się "Le Bol" bo a i u się czyta jako o.
Imo dziwna argumentacja, ponieważ 1 i 3 mecz to według mnie dwa najważniejsze spotkania Polaków. Aklimatyzacja do panujących na południu warunków może okazać się kluczowa w kontekście rozegrania dobrych spotkań. No nic. Oby ich wizja się sprawdziła.
 
Back
Top