UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Francja to taki Gegard Mousasi, jak mi się chce to naprawdę grają ładnie, fajnie i coś z tego wynika, a jak nie to ich albania ciśnie, trzeba też dodać że na nich wielkie ciśnienie jest, z kim jak z kim ale jak odpadną z Islandią to im tego nie darują. osobiście uważam że jeśli jakiegoś przebłysku nie będzie miał np. Payet czy Griezmann to będziemy oglądać dogrywkę albo nawet karne.
 
Francja to taki Gegard Mousasi, jak mi się chce to naprawdę grają ładnie, fajnie i coś z tego wynika, a jak nie to ich albania ciśnie, trzeba też dodać że na nich wielkie ciśnienie jest, z kim jak z kim ale jak odpadną z Islandią to im tego nie darują. osobiście uważam że jeśli jakiegoś przebłysku nie będzie miał np. Payet czy Griezmann to będziemy oglądać dogrywkę albo nawet karne.
dobre porownanie :P właśnie tu rzeczywiście dużo zależy od Francji, ale przekonamy się już za chwilę co z tego wyjdzie :) wolałabym obejrzeć wyrównane spotkanie
 
Właśnie obczaiłem sobie zależność co do nadawania nazwisk w Islandii. Mózg rozjebany. W czteroosobowej rodzinie złożonej z ojca, matki, syna i córki każdy ma inne nazwisko. Jak oni się w tym wszystkim odnajdują? :o o:
 
ISLANDIA WYGRA I SIĘ BEDE Z WAS ŚMIAŁ, WY GLUPIE CHUJE WY




//EDIT:

Właśnie obczaiłem sobie zależność co do nadawania nazwisk w Islandii. Mózg rozjebany. W czteroosobowej rodzinie złożonej z ojca, matki, syna i córki każdy ma inne nazwisko. Jak oni się w tym wszystkim odnajdują? :o o:
Normalnie? Tak w ogóle to strasznie kulejesz z wiedzą o swiecie skoro dopiero teraz się tego dowiadujesz.
 
ISLANDIA WYGRA I SIĘ BEDE Z WAS ŚMIAŁ, WY GLUPIE CHUJE WY




//EDIT:


Normalnie? Tak w ogóle to strasznie kulejesz z wiedzą o swiecie skoro dopiero teraz się tego dowiadujesz.
Nie wydaje mi się żebym STRASZNIE kulał, ale wszystkiego nie wiem. Tak jak Ty ;) założę się, że wiem wiele rzeczy o których Ty nie masz zielonego pojęcia i normalne, że to działa w dwie strony.

Co do tych nazwisk to moim zdaniem to jest bardzo kłopotliwe i mogę się założyć, że bardzo często dochodzi do nieporozumień z tego powodu. Wiadomo, że nie w malutkich miasteczkach itp, ale już w takim Rejkiawiku na pewno.
 
P.S. @Olos mam pytanie. Skoro jesteś w temacie. Jak to jest jak nazwisko kończy się nie na "son" tylko na "sen"?

E: dobra już obczaiłem.
 
P.S. @Olos mam pytanie. Skoro jesteś w temacie. Jak to jest jak nazwisko kończy się nie na "son" tylko na "sen"?

E: dobra już obczaiłem.
Jakieś naleciałości z Danii i Norwegii bo oni mają sen albo sun(o przekreslone). Szwedzi i Islandczycy mają sen.
 
Back
Top