UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Florenzi, najbardziej chimeryczny piłkarz Włochów na boisku, dobrze że Conte go zmienił bo przeplatał fantastyczne zagrania bardzo prostymi błędami.
 
Proszę nie obrażać. Słabsi niż zwykle na papierze, ale gównem to sobie Niemców nazywaj.
Uwielbiam tego trenera. Kocham go za to, co zrobił z Juventusem. To nie obrażanie, to chwalenie zasług i umiejętności.

2006 rok - pamiętamy!
 
W tym momencie też na tą dwójkę bym postawił, ale jednak ze wskazaniem na Boatenga chociaż Bonucci jest równiejszy, nie ma takich wahań formy. Ale ogólnie dodałbym do tego Godina i przede wszystkim Ramosa, pod jednym warunkiem - jak jest w formie, wtedy to jest dla mnie najlepszy obrońca na świecie, bo jak jest pod formą to łapie kartki, popełnia błędy. Podobnie do Ramosa, sytuacja ma się z Pique.
A jak Thiago Silva w zeszłym sezonie sobie radził? Przyznam się, że chyba ani jednego meczu PSG nie widziałem z tego sezonu.
 
CmYqabnWIAENyz0.jpg:large
 
A jak Thiago Silva w zeszłym sezonie sobie radził? Przyznam się, że chyba ani jednego meczu PSG nie widziałem z tego sezonu.

Ciężko oceniać Silvę grającego w PSG w kontekście rozgrywek ligowych i przepaści między jego klubem a resztą. A w LM był przeciętny, na dodatek już chyba nigdy się do niego nie przekonam jako obrońcy światowej klasy po MŚ w Brazylii...
 
Muller pierdolona pizda. Powinien mu po meczu Chiellini wyjebać w zęby za kozakowanie. Jeden z najwiekszych płaczków i takie kozakowanie. Gnój.
 
Uwielbiam tego trenera. Kocham go za to, co zrobił z Juventusem. To nie obrażanie, to chwalenie zasług i umiejętności.

2006 rok - pamiętamy!
Mówię o szacunku do piłkarzy mimo wszystko. Ale Ty prawilna morda jesteś to wybaczam.
 
Back
Top