Ubrania itp.

Co myślicie o Firmie Elbrus w Martensie Duże przeceny , kusi ale czy warto buty, bluzy,polary,kurtki.
Nie warto. Z tego co wiem to plecaki maja mala trwalosc, np. urywaja sie zamki, ida szwy. Lepiej miec jeden pewny plecak na lata niz w tej cenie ze dwa, ktore zawioda Cie przy najwiekszym obciazeniu.
 
Plecaki Jansport są nie do zajebania jeden to chyba z 8 używałem. Tylko bardzo proste, bez żadnych bajerów.
 
Prototypy nowych mundurów (nowy materiał i wzor maskujący). Zdj. 1 - wersja jesienno-zimowa, nr 2 - wiosenno-letnia.

tytan_02.jpg


tytan_01.jpg
 
Podpierdolone bodajże od Finów - nie wiem czemu w Polsce nie potrafią zrobić czegoś porządnie. Te kamuflaże na chuj się nadają. Przede wszystkim nie rozmywają sylwetki ludzkiej a po zamoczeniu robią się najzwyczajniej czarną plamą.
Wg mnie na chwilę obecną najlepsze kamuflaże to:
A-TACS FG:
a-tacs_FG.jpg

propper-a-tacs-fg-camo-tm-4.gif

80b67d7a5c2d577329c387864246967e.jpg


I A-TACS iX:
atacs-ix.jpg

Tactical-Performance-Assault-Force-Jacket-iX-675x450.jpg

atacs_ix_truspec_IMG_7678.jpg

12694619_955548357831965_8790064911596442748_o.jpg
 
ja na swieta dostalem od przyszlego tescia placek armii amerykanskiej, zajebista sprawa szczegolnie ze lubimy z dziewczyna smigac w gory. ;)
 
ja na swieta dostalem od przyszlego tescia placek armii amerykanskiej, zajebista sprawa szczegolnie ze lubimy z dziewczyna smigac w gory. ;)

o jakim plecaku mowa ? możesz podrzucić fotke ? :)

ja od siebie na takie wypady polecam plecaki od Direct Action albo z Wisportu (nieco tańsza opcja). Wygodnie możesz w nich przenosić przeróżne rzeczy, plecak nie lata na plecach, dobrze przylega a i wentylacja nie najgorsza. No i przede wszystkim system Molle. W zależności od wyprawy można je wtedy dostosować do własnych potrzeb :)
 
o jakim plecaku mowa ? możesz podrzucić fotke ? :)

ja od siebie na takie wypady polecam plecaki od Direct Action albo z Wisportu (nieco tańsza opcja). Wygodnie możesz w nich przenosić przeróżne rzeczy, plecak nie lata na plecach, dobrze przylega a i wentylacja nie najgorsza. No i przede wszystkim system Molle. W zależności od wyprawy można je wtedy dostosować do własnych potrzeb :)
mil-tec_us_assault_pack_large_coyote_amazon_1.jpg
to bedzie taki.
 
16115021_1236542129732585_2797221590538746192_n.jpg


Nowy wzór od A-Tacs Camo. Zdjęcie prawdopodobnie z tegorocznego SHOT Show. Nie wiem co tam robi Polska naszywka ale skoro w naszej armii ma być zmiana kamuflażu to ten jak na pierwszy rzut oka byłby idealny :penn:
 
Ocena po lansie... Camo WP jest bardzo perspektywiczne, swietnie oddaje szum otoczenia w Naszych lasach mieszanych.
 
Ja szukam jakiegoś plecaka, typ wojskowy w miarę pojemny ale nie specjalnie duży żebym mógł na rower też założyć. Coś polecacie?
 
Ja szukam jakiegoś plecaka, typ wojskowy w miarę pojemny ale nie specjalnie duży żebym mógł na rower też założyć. Coś polecacie?

Wszystko zależy od przedziału cenowego i do czego chcesz go poza rowerem używać. Opcja droższa to Wisport lub Direct Action co zdecydowanie polecam. Opcja tańsza coś od Mil-Tec albo Helikona ale długiej żywotności materiału się po nich nie spodziewaj

https://e-militaria.pl/plecaki-direct-action-179

https://e-militaria.pl/plecaki-wisport-140

Tutaj masz z tych tańszych https://e-militaria.pl/4915-plecak-mil-tec-small-assault-pack-mil-tacs-fg.html
 
Last edited:
8z2t1u.jpg


Nowy wzór mundurów WP jest już na testach w 21 Brygadzie Strzelców Podhalańskich
 
Last edited:

Straszna chujnia. Rozmiary nijak się mają do rzeczywistości. Zamówiłem zgodnie z podanymi rozmiarami w tabeli a przyszedł mi worek na ziemniaki. Kaptur nie ma możliwość regulacji - opada na oczy.
Ocena końcowa - shit.
Wysyłam zwrot jutro
 

Straszna chujnia. Rozmiary nijak się mają do rzeczywistości. Zamówiłem zgodnie z podanymi rozmiarami w tabeli a przyszedł mi worek na ziemniaki. Kaptur nie ma możliwość regulacji - opada na oczy.
Ocena końcowa - shit.
Wysyłam zwrot jutro
Panie, brandit to chuj nie marka, szmaty i worki, omijać. Nie polecę nic innego bo nie moje tematy ale tą markę mogę zdecydowanie odradzić.
 
Back
Top