Typy Barthez01

24.11
Urugwaj powyżej 10,5 fauli @1.50 4/5
Portugali vs Ghana powyżej 22,5 fauli @1.41 3/5

Ręczna
Barcelona powyżej 32,5 bramek @1.45 3/5
 
MMA
Aubin-Mercier @1.24
Gawron vs Kałuski poniżej 2,5 rozpoczętych rund @1.30
Stifler vs Soroko poniżej 2,5 rozpoczętych rund @1.25
Akhmedov vs Wilkinson poniżej 4,5 rozpoczętych rund @1.33
 
Brazylia vs Szwajcaria

Liczba rzutów rożnych powyżej 7,5 + Brazylia powyżej 0,5 gola + Szwajcaria poniżej 1,5 gola + Brazylia powyżej 13,5 strzałów @2.63 Betbuilder Fortuna

Typ warty zagrania według mnie. Do singla jak znalazł. :beer:
 
@barthez01 mógłbyś mi wytłumaczyć(bo widzę że trochę grasz) czemu jest powyżej np półtora gola czy coś takiego? Co robi te 0,5 w typowaniu bo nigdy nie grałem więc nie wiem.
 
Brazylia vs Szwajcaria

Liczba rzutów rożnych powyżej 7,5 + Brazylia powyżej 0,5 gola + Szwajcaria poniżej 1,5 gola + Brazylia powyżej 13,5 strzałów @2.63 Betbuilder Fortuna

Typ warty zagrania według mnie. Do singla jak znalazł. :beer:
Zabrakło czterech strzałów. Szwajcaria dobrze zorganizowana.
 
Portugalia vs Urugwaj

Poniżej 10,5 rzutów rożnych + Portugalia poniżej 2,5 gola + Urugwaj poniżej 5,5 rzutów rożnych + Portugalia powyżej 574,5 podań + Bernardo Silva +60 podań

@3.40
Fortuna Betbuilder

W skrócie jakbym miał coś opisać o tym typie jest to, że uważam to spotkanie za bardzo wyrównane i rozgrywane w środku pola. Jak ostatnie mecze i statystyki pokazują obie drużyny nie nabijają rogów i uważam, że tej linii nie przekroczą. Urugwaj to drużyna dobrze zorganizowana w defensywie i gra dziś o bardzo dużo dlatego uważam, że Portugalia nie wbije tu więcej niż dwie bramki. Portugalia będzie mieć ciężko o klarowne sytuacje w meczu bo i z Ghana się męczyła więc będzie dużo piłki rozgrywać a co za tym idzie nabijać podania. Z Ghaną mieli ich 636 a w środku rozgrywał piłkę taki piłkarz jak Bernardo Silva, który uwielbia mieć piłkę przy nodze i ją rozgrywać. W meczu z Ghaną podań miał 71 więc uważam, że i dziś będzie podobnie Patrząc na kurs, który daje tą całą kombinację @3.40 myślę, że za niewielką kwotę można spróbować.
 
Zabrakło czterech strzałów. Szwajcaria dobrze zorganizowana.
@Barthez a mi fortuna rozliczyła na zielono. Jebli się?
Screenshot_20221128-190849.jpg
 
Portugalia vs Urugwaj

Poniżej 10,5 rzutów rożnych + Portugalia poniżej 2,5 gola + Urugwaj poniżej 5,5 rzutów rożnych + Portugalia powyżej 574,5 podań + Bernardo Silva +60 podań

@3.40
Fortuna Betbuilder

W skrócie jakbym miał coś opisać o tym typie jest to, że uważam to spotkanie za bardzo wyrównane i rozgrywane w środku pola. Jak ostatnie mecze i statystyki pokazują obie drużyny nie nabijają rogów i uważam, że tej linii nie przekroczą. Urugwaj to drużyna dobrze zorganizowana w defensywie i gra dziś o bardzo dużo dlatego uważam, że Portugalia nie wbije tu więcej niż dwie bramki. Portugalia będzie mieć ciężko o klarowne sytuacje w meczu bo i z Ghana się męczyła więc będzie dużo piłki rozgrywać a co za tym idzie nabijać podania. Z Ghaną mieli ich 636 a w środku rozgrywał piłkę taki piłkarz jak Bernardo Silva, który uwielbia mieć piłkę przy nodze i ją rozgrywać. W meczu z Ghaną podań miał 71 więc uważam, że i dziś będzie podobnie Patrząc na kurs, który daje tą całą kombinację @3.40 myślę, że za niewielką kwotę można spróbować.
Siadło! Cieszy jeszcze skuteczna analiza :beer:
 
Nie siadło. Liczą się celne podania na fortunie a tych było 526. Kolejny dowód na to że ty nie grasz tych typów co tu podajesz. Jak się mylę to wklej screena. Pozdro
16697153598561843080904962417429.jpg


ps. Widzę, że specjalnie założyłeś konto, żeby mnie tu zweryfikować, żałosne. Następnym razem nic Ci tu już nie będę wklejał bo nie mam takiego obowiązku a po drugie inni też tego nie robią więc sorry ziomuś. :pytalsiektos:
 
Back
Top