Typy Barthez01

Na Polskę coś dziś stawiasz? Jest opcja zakładu że dwie drużyny strzela po minimum 1 bramce? Albo że w meczu padnie nie mniej niż 2 bramki nie ważne w którą stronę?
Nie gram dziś już nic. Na siłę nie ma co ;) Dziś plecy w ręczną i odpuszczam. Na weekend mam bellator i coś z UFC może puszczę a tak to Mundial pograny grubiej.
 
Nie gram dziś już nic. Na siłę nie ma co ;) Dziś plecy w ręczną i odpuszczam. Na weekend mam bellator i coś z UFC może puszczę a tak to Mundial pograny grubiej.
Pracujesz gdzieś? Czy próbujesz się utrzymać z bukmacherski żeby nie pracować, pytam z ciekawości, jak nie chcesz to nie odpowiadaj ;)

Dużo różnych dyscyplin śledzisz i zastanawiam się skąd na to czas.
Ja bym się zamknął na MMA i sporadycznie piłka nożna ;)
 
Pracujesz gdzieś? Czy próbujesz się utrzymać z bukmacherski żeby nie pracować, pytam z ciekawości, jak nie chcesz to nie odpowiadaj ;)

Dużo różnych dyscyplin śledzisz i zastanawiam się skąd na to czas.
Ja bym się zamknął na MMA i sporadycznie piłka nożna ;)
Pracuje, jestem operatorem wózka widłowego i również handluje autami po pracy a bukmacherkę traktuje jako dodatkowy zarobek jeśli się uda oczywiście w danym miesiącu wyjść na plus. Śledzę trzy dziedziny - piłka nożna, ręczna i MMA. Czas na to mam bo 24h to dużo czasu na dobę więc daje radę. Dzieci narazie nie mam więc trzeba zarabiać, ale od nowego roku pewnie mniej będę grał bo dochodzą kolejne obowiązki. Pozdro :beer:
 
Pracuje, jestem operatorem wózka widłowego i również handluje autami po pracy a bukmacherkę traktuje jako dodatkowy zarobek jeśli się uda oczywiście w danym miesiącu wyjść na plus. Śledzę trzy dziedziny - piłka nożna, ręczna i MMA. Czas na to mam bo 24h to dużo czasu na dobę więc daje radę. Dzieci narazie nie mam więc trzeba zarabiać, ale od nowego roku pewnie mniej będę grał bo dochodzą kolejne obowiązki. Pozdro :beer:
Ok, rozumiem, dzięki za odpowiedź, powodzenia dalej.
 
17.11.22
Minden handicap +8,5 @1.28 5/5
Veszprem vs Ferencvaros powyżej 62,5 bramek @1.49 4/5

19.11.22
Cortes-Acosta @1.45 4/5
Moroz @1.54 3/5
 
Mundial: @Karwantes tu zrobiłem specjalnie dla Ciebie moje poziomy tych pewniaków od najpewniejszych do mniej pewnych.
Dania lepsza od Tunezji @1.20
Dania 1-2 w grupie D @1.30
Holandia wygra z Katarem @1.30
Holandia wygra grupe A @1.40

Argentyna wygra z Arabią @1.18
Serbia lepsza niż Kamerun @1.38
Urugwaj 1-2 w grupie H @1.40

Belgia wygra z Kanadą @1.32
Hiszpania wygra z Kostaryką @1.22
Polska lepsza od Arabii @1.20
Mówiłem ziomuś, dopiero 5 mecz i już ogromna niespodzianka Argentyna przegrywa z Arabią xD Długoterminówki tego typu z piłki nożnej nie mają większego sensu.
 
Mówiłem ziomuś, dopiero 5 mecz i już ogromna niespodzianka Argentyna przegrywa z Arabią xD Długoterminówki tego typu z piłki nożnej nie mają większego sensu.
No jeden kupon mi położyli...
Generalnie jedna z większych sensacji. Najlepsze jest to, że Argentyna miała 3 nieuznane bramki że spalonych :lol:
 
Back
Top