Typowania Redakcji przed galami

no, też kiedyś o to pytałem i zostałem odprawiony z kwitkiem. Węszę gruby spiseg i pieniążki z betsafe'a.
 
Typowanie wróci na dniach.

Tak serio, to liczymy chyba wszyscy na poważną odpowiedź od Was :)
 
Też żałuje bo to był ciekawy cykl. Na pewno lepszy niż te niektóre newsy jakie dostajemy ostatnio. Ej gdzie jest ten temat o Bellatorze z dzisiaj :)? Był genialny.
 
ja sie zastanawiam czy w ogole ktos z redakcji jeszcze oglada MMA po nocach, a co dopiero czy beda analizowac walki, haha. TJ czasem cos tweetnie o UFC, Chmura z defem czasem zasna na czacie, ale reszta? hm. :p
 
Last edited:
ja sie zastanawiam czy w ogole ktos z redakcji jeszcze oglada MMA, a co dopiero czy beda analizowac walki, haha. TJ czasem cos tweetnie o UFC, Chmura z defem czasem zasna na czacie, ale reszta? hm. :p
Wojek KSW podobno ogląda;) I Kowalik śpi po dworcach po galach ale nie wiem czy się liczy.

A liczyłem, że go podepną:(
To już musisz apelować u samego autora tego newsa:)
 
no, też kiedyś o to pytałem i zostałem odprawiony z kwitkiem. Węszę gruby spiseg i pieniążki z betsafe'a.

Żadnego spisku nie ma. Analizy kursów a typowania redakcyjne to dwie zupełnie różne sprawy. Możemy na Rocksach zrobić sobie dziesięć typowań w dniu gali, nie ma to znaczenia. Znaczenie ma natomiast to, że formuła się wypaliła i o ile w 2013 roiło się od komentarzy w naszych typowaniach, tak już pod koniec 2014 tych komentarzy była praktycznie zerowa ilość. Zaczęło się wklejanie miniaturek z Tapology, a Analizy kursów również przejęły sporą część komentarzy, bo gdy userzy napisali już kogo typują w naszych tematach, to nie powtarzali się w tematach z typowaniem. Typowania redakcyjne wrócą gdy znajdziemy jakiś fajny pomysł by je ponownie wdrożyć nie zanudzając jednocześnie starą formułą.
 
ja sie zastanawiam czy w ogole ktos z redakcji jeszcze oglada MMA po nocach, a co dopiero czy beda analizowac walki, haha. TJ czasem cos tweetnie o UFC, Chmura z defem czasem zasna na czacie, ale reszta? hm. :p
Pasja i zaangażowanie mija wraz z wstąpieniem do redakcji :D
 
Back
Top