Konkurs! Typer na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Pierwsza kolejka za nami, dzisiaj nei dam rady podliczyć, ale moze jutro.
 
Last edited:
@Gienek
ok38uc.jpg

?
Mialo byc typowanie do pierwszego gwizdka.
 
Ludzie, @Gienek w tamtym temacie prosil o to, zeby wrzucac tylko z dnia na dzien typy, zeby byl porzadek, a to co tu jest niech juz zostanie i bedzie uznane, a Wy przeklejacie znowu i robicie mu burdel.
 
10.06
Francja - Rumunia 3:0

Typowałem

@tichon @allan77 @Droni Was dopisuje i juz nikogo wiecej.
Tego posta dopisałeś po moim poście z moim typem. Nie wiem czemu mnie nie uwzględniłeś.

@Visu @Sajd @MMAkłowicz @Minionek nie typowaliście Francja-Rumunia więc macie 0 pkt. chyba ze mi gdzieś umknęło ale nie wydaje mi się.
Teraz doczytałem, że typowanie wczoraj było do 12. Dlaczego kolego? W regulaminie napisałeś, że dany mecz ma być wytypowany przed pierwszym gwizdkiem a w między czasie pomiędzy dziesiątkami postów zmieniasz zasady? Ja wiem, że to Twój typer itd., ale trzymajmy się jakiegoś ładu :D
 
@Gienek dla pewnosci. Jak typowalem tutaj wszystkie mecze pierwszej kolejki to juz nic do konca tej pierwszej kolejki nie wrzucac do drugiegi tematu?
 
Typowałem


Tego posta dopisałeś po moim poście z moim typem. Nie wiem czemu mnie nie uwzględniłeś.


Teraz doczytałem, że typowanie wczoraj było do 12. Dlaczego kolego? W regulaminie napisałeś, że dany mecz ma być wytypowany przed pierwszym gwizdkiem a w między czasie pomiędzy dziesiątkami postów zmieniasz zasady? Ja wiem, że to Twój typer itd., ale trzymajmy się jakiegoś ładu :D
Nie nie, zapisy były do 12:00 a i tak dopisałem ludzi o 14 jeszcze. Typujemy tak jak było pisane w regulaminie do godziny podanej przez organizatora to jest 15, 18 lub 21. Już wpisałem Twój typ wczorajszy i na dzisiejsze dzień, więc wszystko gra.
@Visu ok, wpisałem, musiałem przeoczyć.
@Mnichu jeśli chcesz przykleić do drugiego tematu to przeklej. @dssport Twoje typy na dzisiaj już spisałem
 
Mecz Albania 0-1 Szwajcaria typowało 37 osób. Jest to mniej o 4 porównując do pierwszej kolejki. Aż 9 osób wytypowało prawidłowy wynik. @zychal @duubertowa @ @PaweLisu999 @mat01 @Mnichu @VoRaNeK @Tar-Ellendil @MMAkłowicz @Visu
4 osoby wytypowały remis (@Ernest @Gaara @MysticBęben @Khebabib ) i jedna zwycięstwo Albanii ( @Orest 2-0) :-D, te osoby niestety nie zdobywają żadnych punkktów
Reszta otrzymuje po 1 pkt.
Po dwóch kolejkach 10 osób ma po 4 pkt. Jedna osoba ma 3, 17 osób ma 2 pkt i 8 osób ma po 1 pkt.

Gramy dalej !!!
 
Moje typy z wczoraj

10.06
Francja - Rumunia 2-0
11.06

Albania - Szwajcaria 0-1
Walia - Słowacja 1-1
Anglia - Rosja 2-1
12.06

Turcja - Chorwacja 0-2
Polska - Irlandia Płn. 1-0
Niemcy - Ukraina 3-1
13.06

Hiszpania - Czechy 2-1
Irlandia - Szwecja 0-2
Belgia - Włochy 1-1
14.06

Austria - Węgry 1-0
Portugalia - Islandia 2-1
 
Back
Top