Konkurs! Typer na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Sorki wszystkim że taka obsuwa z punktacją, ale miałem masakrę w robocie. Miałem wyjść o 20:00 a dopiero wracam do mieszkania, a chciałem podliczyć wszystko na spokojnie dzisiaj, ale życie ludzkie jest ważniejsze, przynajmniej dla mnie. Jutro postaram się nadrobić zaległości. Pozdro. Typujcie dalej bo jest zacięta walka, a może jeszcze coś wpadnie do puli nagród :-).
 
@Gienek przez ostatnie dni miałem bana i nie mogłem przeklejać typów do drugiego tematu. Uwzględnisz je? Data opublikowania jest legitna, także będę wdzięczny. Oczywiście jeśli da radę:wink::beer:

edit. Jak coś to moje typy są na stronie 5. Weszły mi cztery spotkania (bez dokładnych wyników).
 
Last edited:
@Gienek przez ostatnie dni miałem bana i nie mogłem przeklejać typów do drugiego tematu. Uwzględnisz je? Data opublikowania jest legitna, także będę wdzięczny. Oczywiście jeśli da radę:wink::beer:

edit. Jak coś to moje typy są na stronie 5. Weszły mi cztery spotkania (bez dokładnych wyników).
Ok
 
Liczę wszystko ale trochę mi to zajmie jeśli komuś się chce może podliczyć sobie punkty i wpisać tutaj, zobaczymy czy się zgadza z tym co ja liczę bo mogę się jebnąć :-D
 
@Baton17 brakuje mi Twojego typu na Hiszpania- Czechy, Austria- Węgry i Portugalia- Islandia. @Minionek Ty to grasz w ogóle, bo raz obstawiasz a raz nie i nie wiem czy mam liczyć czy nie ? @Sajd, Ty grasz czy nie ?
 
Dobra podliczyłem pierwszy tydzień, na banka będą jakieś błędy więc jeśli ktoś liczył i wyszło coś nie tak to niech piszę z typami wszystkich meczów od początku i będę liczył jeszcze raz.
Sytuacja jest następująca:

14 pkt @Arlovski @Mnichu i @Tar-Ellendil
13 pkt @dssport @PaweL @rash @VoRaNeK
12 pkt @mat01
11 pkt @MysticBęben @Visu
10 pkt @KalasznikowMac @M.M @kusido (na razie 10 ale jak podeślesz typy to może być wyżej) @qFel @zoom
9 pkt @Gaara @Mr. Dirtytalk @respect @tichon
8 pkt @duubertowa @JanuszWanZant @yonigga
7 pkt @Droni @gratch @Ian @J-Son @MMAkłowicz @sawciu @Zordon @zychal
6 pkt @Dundy @messifc @Moooniaa @vaicavalo
4 pkt @Ernest @Khebabib
3 pkt @q.
 
Ten mecz poszedł zdecydowanie najgorzej od początku typera. Nikt nie obstawił prawidłowego wyniku. @Arlovski @Gaara @JanuszWanZant @mat01 typowali wygraną Słowacji, nie zgadzał się jednak bilans bramek. Wymieniona czwórka otrzymuje po 1 pkt. Reszta niestety 0 pkt :-D
 
Back
Top