Tybura zwakował pas? Czyżby UFC?

Laikike1

ONE FC
Featherweight

m1globalDenis Smoldarev (11-1) vs. Alexander "Drago" Volkov (24-6) fight for M-1 Heavyweight Championship Title will become the main event of the#M1Challenge64, that takes place on#February19, 2016, in Moscow. The title is proclamed vacant since Marcin Tybura left it upon agreement with M-1.


Tybura zwakował pas ? Czyżby UFC ?

Edit: Można przenieść ? Niechcący założyłem nowy temat. Jestem nowy i nie ogarnąłem
 
Last edited:
Coś się dzieje, nie ma mowy o żadnych negocjacjach z M1, tylko od razu info o walce, o zwakowany pas.
 
Chyba dzieją się rzeczy, których się wszyscy spodziewaliśmy :) Cieszy mnie to bardzo !
 
w UFC go nie widze na ten moment, moze FEN? nie ma co kazdego pchac do UFC
 

m1globalDenis Smoldarev (11-1) vs. Alexander "Drago" Volkov (24-6) fight for M-1 Heavyweight Championship Title will become the main event of the#M1Challenge64, that takes place on#February19, 2016, in Moscow. The title is proclamed vacant since Marcin Tybura left it upon agreement with M-1.


Tybura zwakował pas ? Czyżby UFC ?

Edit: Można przenieść ? Niechcący założyłem nowy temat. Jestem nowy i nie ogarnąłem


Dobrze, że założyłeś temat.
 
Ładnie go zdegradowałeś. Może PLMMA?
no jak ktos przegrywa z jakims Niemces z 93 i bardzo slabo sie prezentuje to co sie dziwisz?
chociaz po walce Erokhin Gonzaga moze znajdzie sie tam dla niego miejsce
 
Na punkty z nim nie przegrywał, o ile pamiętam. Gdyby nie nos, to dowiózłby wygraną ;)
Gdyby nie nos to padłby z braku tchu:D co nie zmienia faktu, że kolegę Trzychę poniosło. Jak najbardziej do UFC. Nie musi przecież bić się od razu w topie. Może ruszyć spokojnie jak Omielańczuk od dołu tylko, że liczę na lepszy skutek tej wspinaczki!
 
chyba tak, za duzo w walkach z tego co pamietam nie pokazal
jak ubije Lewisa to zmienie zdanie

Przy obecnym 'poziomie' wagi ciężkiej w UFC i na świecie wgl, Marcin i Damian spokojnie powinni w okolicach Top10 się zakręcić
 
Przy obecnym 'poziomie' wagi ciężkiej w UFC i na świecie wgl, Marcin i Damian spokojnie powinni w okolicach Top10 się zakręcić
Czy ja wiem? Damian ma drewnianą stojke, niezly klincz, zapasy no i dobry parter. Jego najcenniejszym skalpem jest chyba Economou, z ktorym sie potwornie meczyl i silowo odstawal. Poza tym z kim wygrywal? Z jednowymiarowym Gluhovem, przyjmujacym co sie da Garnerem, 'półciezkim' Sanchezem czy spasionym Rimkeviciusem(od ktorego w stojce obrywal dopoki ten nie spuchł). Przegral z Conradem, ktory go zdominowal zapasniczo(czyli tam gdzie Damian powinien czuc sie dobrze, dawno bo dawno ale jednak).
Teraz Marcin. Stylistyka podobna do Damiana, uwazam ze silowo moze byc troche słabszy. Najcenniejszy skalp? No chyba Damian. Pytanie czy kazda ich walka by wygladala podobnie jak pierwsza i na ile na jej wynik mial wplyw brak zlosci sportowej jak to okreslil Graba. Poza tym Marcin pokonal m.in.jednowymiarowego Gluhova, półciezkiego Peraka, szczesliwie(?) Delije (do momentu kontuzji Marcin obrywal w stojce) no i mimo wszystko solidnego Smoldareva. Szkoda, ze nie mial okazji zawalczyc z Kharitonovem bo to bylby juz jakis powazniejszy wyznacznik jego umiejetnosci.
Teraz patrzac na pierwsza 15-tke UFC HW:
Miejsca 1-9 zajmuja goscie poza ich zasiegiem(Velasquez, JDS, Miocic, Arlovski, Browne, Barnett, Hunt, Rothwell, Overeem) wiadomo ze walka jest walka i wszystko sie moze zdarzyc ale teoretycznie byloby Polakom bardzo ciezko cos ugrac).
Miejsce 10. Frank Mir-swietny parter, poprawiony boks, ma czym uderzyc. Szanse Polakow, uwazam ze male.Zakladajac ze daza do swojej ulubionej plaszczyzny ->parter. IMO Parter Mira>parter Polakow.
Miejsce 11. Roy Nelson. Dobre TDD no i to kowadło w łapie. Jakos nie widze Damiana i Marcina punktujacych Big Country przez 15min bo tak z nim najlepiej wygrac. Barnett go nie poddal, Polacy raczej tez by nie dali rady.
Miejsce 12. Bigfoot. Dylemat, obecnie glowa Bigfoota przyciaga wszystko jak magnez i chlopaki mogliby trafic jakims lujem ale Silva ma jeszcze czym jebnac. Plus czarny pas BJJ wiec w parterze nie bylbym przekonany o przewadze Polakow. Tak czy tak w tym przypadku szanse widze.
Miejsce 13. Matt Mitrione. Pokonywal raczej sredniakow ale w stojce ma czym przylozyc i na tym sie glownie opiera jego game plan. Najlepiej skracac z nim dystans i gleba ale ma dosc duzy zasieg ramion i pytanie czy Polacy uporczywie by go skracali. Tutaj wyznacznikiem a propos Damiana bedzie Lewis, ktorego Mitrione dosc łatwo przemielil.
Miejsce 14. Jared Rosholt. Wiem, ze ulubieniec kibicow ale mialbym obawy ze i Marcin i Damian by zostali przelezeni(patrz walka Graba-Conrad). Rosholt moze to zrobic z kazdym, np. Struve mu nie byl w stanie nic w parterze zrobic a krecic sie potrafi.
Miejsce 15. Alexey Oleynik. Tutaj troche podobnie do Mira. Parter Oleynika>parter Polakow.

Nic nie odbierajac Polakom, bo obu bardzo lubie i mocno bede kibicowal to jestem dosc sceptycznie nastawiony z ta top 15. Wazna role moze grac glowa a w tym aspekcie obaj wydaja sie byc dosc mocni(szczegolnie Damian). Czas pokaze.
 
Kierunek jest chyba jasny.

Styczeń 2015:
"Marcin Tybura to obecnie najlepszy zawodnik wagi ciężkiej w Polsce. Kibice od jakiegoś czasy chcą, by trafił on do UFC. Sam zawodnik w magazynie "Puncher" przyznał, że może to nastąpić w 2016 roku.

Tybura w programie wyznał, że 2015 rok przewalczy w rosyjskiej organizacji: - Myślę, że jeszcze ten rok, żeby wypełnić kontrakt w M-1. Będę mógł lepiej się przygotować i iść tam (UFC - przyp. red.), żeby o coś zawalczyć, a nie tylko się pokazać, że byłem."
 
Pierwsza runda dla Tybury była, bezdyskusyjnie, jednak nieco za bardzo się spompował. Przegrał ze samym sobą.
 
Pierwsza runda dla Tybury była, bezdyskusyjnie, jednak nieco za bardzo się spompował. Przegrał ze samym sobą.
nie bylo tez widac woli walki, w 3 rundzie sie zalamal i sam poddal walke tak naprawde
 
No stało się to czego wszyscy sie spodziewali tak naprawde. Życzmy szczęścia Marcinowi w UFC i nie miejmy zbyt wielkich oczekiwań, to chyba najlepsza opcja.
 
Nie po to wakuje się pas powaznej federacji i rezygnuje z dobrych pieniedzy, by walczyć za ochłapy w Polsce.
Wielokrotnie Marcin mówił, ze po M-1 pójdzie do UFC. Wzmocni wage cięzką, z trzech polaków obecnie uwazany jest za najlepszego. Polski nr jeden
Jego miejsce jest w lidze mistrzów, jest tam Omielańczuk, jest miejsce dla byłego mistrza M-1
 
Nie po to wakuje się pas powaznej federacji i rezygnuje z dobrych pieniedzy, by walczyć za ochłapy w Polsce.
Wielokrotnie Marcin mówił, ze po M-1 pójdzie do UFC. Wzmocni wage cięzką, z trzech polaków obecnie uwazany jest za najlepszego. Polski nr jeden
Jego miejsce jest w lidze mistrzów, jest tam Omielańczuk, jest miejsce dla byłego mistrza M-1

ja tam go wyzej nie cenie niz Bedorfa czy Wlodarka
 
ja tam go wyzej nie cenie niz Bedorfa czy Wlodarka
Ja z kolei uwazam, ze skoro Omielańczuk tam się utrzymuje jako tako, to tym bardziej Marcin Tubura jako former Champ M-1 ma większe papiery by coś tam ugrać, nie tylko się utrzymać
O ile wolałem Grabowskiego w Polsce, tak tu Tybura lat 30 do UFC. Jedyny kierunek, ma ambicje niech próbuje, nikt nie ma prawa ustawiać mu cel do którego dązy
Jeśli rezygnuje z dobrej kasy od rosjan, to wiadomy jest jego cel. Wstrzymam się z ocena sportową Marcina do pierwszej walki w ufc
 
Back
Top