Twoje kochane PIWO

Przecież to jest cena normalnego piwa rzemieślniczego :P
Jeżeli lubisz smak czarnego bzu, no to polecam Amber Czarny Bez.



Cena 2x niższa ;)
Ale bez czego jest ten czarny Amber? :suchykarol:
 
Paskudne abominacje, udające piwa.
Panowie, miejcie litość. Zarówno dla swojej wątroby jak i polskiego kapitału. Zamiast 5 Heinekenów czy Lechów, kupcie sobie 4 Miłosławy albo Ambery - nasz kraj tylko na tym zyska.
To poleć coś pijanego, żeby nie krzywiło ryjem od kwasu
 
To poleć coś pijanego, żeby nie krzywiło ryjem od kwasu

Jaki gatunek? Tzn jeśli Ci smakują bezpłciowe produkty piwopodobne pokroju Carlsbera to pewnie nie pomogę :)
Jeśli jednak masz szerszą paletę i określisz co Ci smakuje, to na pewno znajdę Ci dobre, polskie piwko. I to w dobrej cenie!
 
Jaki gatunek? Tzn jeśli Ci smakują bezpłciowe produkty piwopodobne pokroju Carlsbera to pewnie nie pomogę :)
Jeśli jednak masz szerszą paletę i określisz co Ci smakuje, to na pewno znajdę Ci dobre, polskie piwko. I to w dobrej cenie!
nie no takiego gówna jak carlsberg to nie ruszam, myślę że posmakuje wszystko co nie jest mocno goryczkowe i kwaśne to nie kawa żeby się krzywić po łyku
:awesome:

A gatunek to Ci chodzi ipa/APA? ja się panie na tym nie znam
:werdum:

z tych "innych" piw to mi smakuje np grimbergen double ambre, Bornem (ten złoty) i gulden draak, Abbaye de Vauclair blonde

A z koncerniakow to np żywiec bialy, kozel no i z browaru Czarnków mi smakowały piwka
 
Paskudne abominacje, udające piwa.
Panowie, miejcie litość. Zarówno dla swojej wątroby jak i polskiego kapitału. Zamiast 5 Heinekenów czy Lechów, kupcie sobie 4 Miłosławy albo Ambery - nasz kraj tylko na tym zyska.
Chwila, chwila. Ja idę po 8 kraftow! Też łapią się do tej promki.
 
nie no takiego gówna jak carlsberg to nie ruszam, myślę że posmakuje wszystko co nie jest mocno goryczkowe i kwaśne to nie kawa żeby się krzywić po łyku
:awesome:

A gatunek to Ci chodzi ipa/APA? ja się panie na tym nie znam
:werdum:

z tych "innych" piw to mi smakuje np grimbergen double ambre, Bornem (ten złoty) i gulden draak, Abbaye de Vauclair blonde

A z koncerniakow to np żywiec bialy, kozel no i z browaru Czarnków mi smakowały piwka


Z takich "must know":

Browar Amber - Dubeltowy koźlak z brusznicą i jarzębem szwedzkim
Browar Kormoran - Warmińskie rewolucje lub Kormoran Jasny
Pinta - Atak chmielu (piwo rozpoczęło kraftową rewolucję w PL)
Jan Olbracht - Śmietanka
Browar Fortuna - Sosnowe APA
Browar Grodzisk - Session Ale

Trochę tego i owego.
 
nie no takiego gówna jak carlsberg to nie ruszam, myślę że posmakuje wszystko co nie jest mocno goryczkowe i kwaśne to nie kawa żeby się krzywić po łyku
:awesome:

A gatunek to Ci chodzi ipa/APA? ja się panie na tym nie znam
:werdum:

z tych "innych" piw to mi smakuje np grimbergen double ambre, Bornem (ten złoty) i gulden draak, Abbaye de Vauclair blonde

A z koncerniakow to np żywiec bialy, kozel no i z browaru Czarnków mi smakowały piwka
Mam propozycję dla ciebie z tych innych naprawdę polecam. Najtaniej w netto. Często w promocji taniej niż żubr. W Żabce też jest i chyba na BP. W Biedronce od czasu do czasu.
Grodziskie White IPA
images

Wymagane 6% jest.
 
Back
Top