TUF Brasil 3 - Team Wanderlei vs. Team Sonnen

Benoit

ONE FC
Welterweight
Jeśli dubluje temat to wybaczcie, ale nie w niedziele premiera, a nie ma jeszcze tematu o nowym TUFie :-)



ey-muluphstibppcmxxqhef.jpg




 
Też już się nie mogę doczekać, będzie to pierwszy TUF Brazylisjki który obejrzę.
 
Nie ma nikt zajawki, która była puszczana podczas ostatniej gali w Makau? Tej, w której Wand pluje królowi pod berło.
 
Ja tam bardziej jestem ciekaw jak Sonnen będzie coachował. Nie sądzę by coś tam sensownego się faktycznie wydarzyło i było prawdziwie prawdziwe ;-)



Oglądałem 1 i 2, nie wyobrażam sobie nie oglądać każdego kolejnego z Brazylii. To zbyt duża potęga, a i różnorodność charakterów mimo łączącej często ich cechy ciężkiego życia.
 
War Wanderlei! Nie żebym nie lubił Sonnena, ale Silva mu dociśnie.



Oglądałem nawet TUF China, wiec jakbym mógł przegapić ten sezon.
 
Nie wierzę w ten cały konflikt, sztucznie to wygląda. Pewnie tuż po walce będą dobrymi kumplami jak już wcześniej się działo np. Rampage- Bones
 
Nie będę oglądał całości, ale nieoficjalny pojedynek trenerów chętnie :D.
 
Ba, ja nawet sobie wyobrażam ich zajebiście się razem uzupełniających i z bananmi na ryju i z rękami zarzuconymi na barki drugiego ;-) Patrzcie na główną fotę. Wand nie był w stanie zrobić groźnej miny, jedynie spoważniał chowając uśmiech. Sonnen mruży oczy, więc ściemnia, jak się wkurza to oczy otwiera ;-))) Wandowi żyłę widać też po żartach Chaela poza kamerami ;-)



Calo. Ty jesteś największym TUF'owym hardcore'owcem na forum ;-D Ja tylko Chinę odpuściłem dotąd, ale jednak. Smashes są moim zdaniem fajnym urozmaiceniem. Błagam los o polską drużynę z kimkolwiek...
 
temat jak najbardziej potrzebny nawet sam miałem go założyć ale mi się zapomniało :-) będzie o czym pisać tutaj :-)
 
Wie ktoś gdzie bedzie mozna obejrzec tego Tufa ?? Czy na FightPass będzie za darmo ??


Hehe to jak Wand grozi tym paluchem strasznie mnie rozbraja :-)
 
Wybaczcie za literówkę w 1 zdaniu :-)

UCZESTNICY:

THE HEAVYWEIGHTS
Alexandre Machado - 30 yrs, (6-1)
Antonio Carlos Junior - 23 yrs, (3-0)
Antonio Paulo Branjao - 25 yrs, (3-0)
Bruno Silva - 24 yrs, (9-4)
Edgard Castaldelli Filho - 34 yrs, (12-4)
Ewerton Rocha - 31 yrs, (3-1)
Felipe Diego Dantas de Oliveira - 31 yrs, (6-0)
Fernando Camoles - 27 yrs, (4-1)
Goncalo Salgado - 33 yrs, (7-2)
Guilherme Viana - 27 yrs, (4-1)
Job Kleber Melo - 34 yrs, (3-1)
Jollyson Francisco Sosaleta - 30 yrs, (2-0-2)
Marcos Rogerio Lima - 28 yrs, (11-2-1)
Richardson Moreira - 29 yrs, (7-1)
Thiago Santos - 26 yrs, (11-3-1)
Vitor Miranda - 34 yrs, (9-3)

THE MIDDLEWEIGHTS
Cristiano Ribeiro Lopes Pontes - 34 yrs, (4-1)
Douglas Moura Silva - 29 yrs, (4-1)
Giuliano Brescianini Arantes - 29 yrs, (5-1)
Guilherme Vasconcelos - 27 yrs, (3-1)
Ismael de Jesus - 33 yrs, (9-4-1)
Joilton Santos - 21 yrs, (9-2-1)
Jose Roberto Rocha - 26 yrs, (5-0)
Marcio Alexandre Junior - 24 yrs, (12-0)
Markus Perez Echeimberg - 24 yrs, (3-0)
Paulo Henrique Costa - 22 yrs, (3-0)
Pedro Paulino - 29 yrs, (3-0)
Ricardo Abreu - 29 yrs, (4-0)
Wagner Silva Gomes - 26 yrs, (3-0)
Warlley Alves Andrade - 22 yrs, (6-0)
Wendell Oliveira Marques - 31 yrs, (23-7)
Willian Steindorf - 26 yrs, (3-0)





PS. Tak na Fight Passie, ale pewnie i tak pewnie nagrania będą dostępne w necie
 
O której godzinie będzie premiera TUF Brazil 3 na fight pass? Bo nie ogarniam :-)
 
Ja tam obejrzę TUFa dopiero jak będzie TUF Polska lub Polska vs. [...]
Strasznym aktorstwem mi to od zawsze zalatywało.
 
widze zmiana nicku, dobijaly Cie juz dogryzania? :p



aktorstwem? obejrzyj 1 sezon.
 
Tak, wczoraj na czacie miarka się przebrała. :-)
Może kiedyś znajdę czas, ale wiadomo - Big Brother też pierwszy był najlepszy. :-)
 
Co do samego trailer'a to również jestem tego zdania co małolaty z forum że jest do dupy, co do samej walki to HASZTAG#WANDRELEI
 
http://severemma.com/2012/03/watch-tuf-brazil-premiere-free-online-at-12pm-et5am-gmt/



Coś ściemniasz, czas ET +6h = Polska



Według twojej teorii UFC w sobote powinno sie zacząć o 17:55 a rozpoczęło się o 18:55
 
już wiem w czym leży probmem.



Dziś w stanach zmieniają czas na letni, chyba nawet zmienili



Teoria z wczoraj już jest nieaktualna
 
To jest bardzo ważna wiadomość, przez 3 tyg kiedy Polska zmieni czas na letni (29/30 marca) będziemy do ET dodawać 5h.



Wiele to zmienia, main card UFC 171 nie rozpocznie sie w Polsce jak to miało miejsce zazwyczaj o 4:00 lecz o 3:00



Good point :-)



W takim razie potwierdzam, premiera pierwszego odcinka o 05:00
 
Kawaguchi
Tak. Przed zmiana czasu na letni w Polsce dtatego bedzie +5 a nie +6 jak to mialo miesce wczoraj.
Cos nie tak ?
 
Nie moge się doczekać tego sezonu, mam nadzieje że zawodnicy będą trzymać poziom choć przy takich trenerach to niekonieczne:)
 
Back
Top