TUF 17: Team Jones vs Team Sonnen

@Masutatsu: Chciałbym, żeby Bobba dostał jakiś porządny knockout :D. Strasznie chłopak kozaczy.
 
Cholera: Bubba







maior_bubba.jpg
 
odcinek spoko, walka beznadziejna, Kevin Casey fatalny - nie zrobił nic, żeby tę walkę wygrać, a rywal wirtuozem też się nie okazał.







Widzę, że nie jestem osamotniony w niechęci do Bubby, oby doświadczył demolki z rąk młodego.
 
wydaje mi się, że nie poświęcaliby mu (Bubbie) tyle czasu, gdyby miał przegrać pierwszą walkę. Odcinki są chyba montowane już po całym programie
 
brakuje mu tylko kowbojskiego kapelusza albo idiotycznego irokeza. jak taki typ moze trenowac z najlepszym LHW na swiecie w gymie? :(
 
Ale w karetce nie wylądował, jak ktoś rozkminił z jednej sceny. Czyli co ? Nie pokazali czy zdarzy się w domu/na treningu jakiś wypadek ?
 
Całkowita pasywność i brak woli walki.Nigdy nie zrozumiem jak ktoś wiedząc że przegrywa , nadal nic nie robi.To już lepiej zaryzykować i najwyżej przegrać przed czasem ale pokazać że ci zależy.Z takim podejściem chyba całkowicie stracił szansę na angaż w UFC kiedykolwiek, a on jeszcze liczy na "dziką kartę"
 
SPOILER



Ciekawa sprawa z tym "fakiem", podczas ważenia zamiast podać rekę i uszanować rywala to pokazał palec, a przecież za chwilę będzie w kuchni z Nim jadł obiad/kolacje...i to koleś z teamu Jonesa. Dokładnie nie zrozumiałem ale generalnie potem chyba wyszedł na idiotę jak na niego "naskoczyli", tyle dobrego dla niego, że wygrał ale zachowanie żenujące mimo, że atmosferę przed walką ciut podkręciło...



Sama walka słaba jak herbata po 5tym parzeniu, dobrze mu stójka wychodziła to zamiast robić wszystko żeby uciec to tworzył lay'n'pray z pleców :-) następna walka powinna być lepsza bo ten Bubba niexle nakręcony...
 
On sam nie wiedzial, jak sie z tego fucka wytlumaczyc. Mowil, ze mu dzien wczesniej sen zaklocali (lazac z tym papierem). Mlody jest, niezbyt inteligentny i po prostu sie wyglupil.
 
No to ciekawe, czy Bubba będzie płakała już w najbliższym odcinku czy dopiero po kolejnej walce. Pamiętam, że rozwalił mnie moment po KO Uriah Halla, jak pokazywali reakcje kolejnych osób. Wszyscy zszokowani, wielkie oczy, a Bubba pochlipuje cichutko :D

Casey faktycznie nie wylądował w szpitalu po walce, możliwe, że dostanie jeszcze szansę na wildcard albo coś mu się stanie poza oktagonem. To by nawet miało większy sens, walki ponoć mają miejsce w dzień a tamta scena jest nagrana już po ciemku.

@Barnaba
Nie jestem pewien bo szybko przestałem oglądać poprzedni sezon, ale tam też chyba dużo czasu antenowego dostał cymbał, który odpadł już w pierwszej walce i nic nie pokazał :)
 
@ Satuk



to raczej nie jest scena z najbliższej walki Bubby, tylko z poprzedniej tzn. o miejsce w programie.
 
Chael to dobry trener, potrafi ładnie zmotywować. Motyw z telefonem do Rondy i gadka o pięściach rulz :D
 
Bubbe zobaczymy w UFC. Zdaje się każdy dostanie walkę.







Co do walki: zastanawiałem się przed nią jak na nBubbe wpłynie to że jest już wiekowym zawodnikiem, ma 190 cm i pewnie przed normalną walką w średniej zrzuca z 10 kg, a zauważcie że chłop nie ma prawie w ogóle tłuszczu. W TUFie musi trzymać wagę non stop-podejrzewałem że z kondycją w trzeciej rundzie musi być ciężko.







No ale okazał się po prostu słaby.
 
Kelvin jak popracuje nad kontrolą może być niezłym zwierzakiem. Dziwne, że Bubba nawet nie próbował uciekać, miał miejsce przecież.
 
Świetna walka. Rzeczywiście patrząc na ładne sweepy dość dziwne, że tak prosto dał sobie założyć RNC, no ale najważniejsze że Bubba przegrał :-) Czekam na trening z Rondą!

@Visu z tyłu Kelvin wygląda na tej focie jak Cain :-) Mnie rozwaliło to, w szatni Jonesów po walce:
1ryj.jpg

nie wiem co miał oznaczać.

Ciekawie się zapowiada walka Troenga z Sammanem, pewnie wygra Tor skoro Josh się zaczął sypać.
 
aaaaawwwwwww Bubba :-):-) tak mi przykro, moje hemoroidy ronia krwawe lzy rozpaczy! cos mi swita,ze sam mial obiekcje na temat placzu ktoregos z zawodnikow a placze juz drugi raz czyli jest jak narazie najwieksza beksa w domu. BTW Danka powinien sie zastanowic nad zmiana nazwy programu na The Ultimate Crybaby.:-)
 
Chłopaki mają tak jiu-jitsu ogarnięte że Mir sobie tylko siedzi i słucha rozmów myślac "kurwa kiedy do domu?" :D
 
Tak kończą ci, którzy przerywają Frankowi sen (jak widać już podczas kończenia Mir zrobił się śpiący):
6686


Chętnie bym zobaczył na macie starcie trenerów grapplingu, Mir vs Vinny.
 
Hah, jak miło było patrzeć na siniejącego Bubbe drewniaka :-)



Kelvin musi jedynie popracować nad kontrolą, aż dziwne, że tak łatwo dawał się sweepować ze swoimi zapasami.







W następnym odcinku, faworytem chyba będzie Josh, moim zdaniem to najmocniejszy zawodnik z Team Jones.
 
Back
Top