TUF 17: Team Jones vs Team Sonnen

Sonnen mądrze prawi. Nie sugerował mu wkretek o jego ponadludzkich mozliwosciach tylko powiedzial mu jak jest i co z tym mozna zrobic. Sonnen jedt nieracjonalny tylko kiedy sprzedaje walki. Swietny typ.
 
A Adama az mi sie szkoda zrobilo. Podobno bardzo dlugo tak lezal.



Polecam obejrzec odcinek, bo jednak gif nie do konca to oddaje.



ibc2GTaKtTPcIk.gif




epickie odejscie
 
Dobry odcinek, Sonnen potwierdza swoją klasę trenerską po raz kolejny.



KO kosmiczne, chociaż Hall mnie wciąż nie przekonuje do siebie w 100%
 
Nad defensywa musi popracowac. Opuszcza rece jak go atakuja. A gdy chce ominac cios, glowa mu prosto do tylu chodzi (weidman go tak zlapal, a przeciez to nie jakas czolowka strikerow). No i troche za malo boksuje. Poza tym, widzieliscie jak go Kevin zlapal w armbara.



Nie zebym spoilerowal, ale to on reklamuje NOS przed tufem, wiec nasuwa sie wszystkim jako finalista programu.
 
Przejrzalem zdjecia Magalhaes'a na Twitterze, czekam na odcinki, w ktorych goscinnie w roli trenerow pojawia sie Okami i Couture. Generalnie licze na wiecej materialow z treningow oraz ciut wiedzy od Mike'a Dolce. :)



Ladny knock out, Team Sonnen ladnie sobie radzi, co mnie cieszy.
 
zwrócił ktoś uwagę na świetny zasięg Halla? Przy 183 wzrostu ma 80' zasięgu. Niektórzy przy >190 cm nie mają tyle.



Druga sprawa: od następnego odcinka linki wrzucajcie tutaj. http://cohones.mmarocks.pl/topic/the-ultimate-fighter-17-linkidownload.



Pozwoli to uniknąć spoilerów i łątwiej będzie się odnaleźć.
 
Wasze spojlery jakoś ominąłem. :D W pracy po 22 sobie obejrzę bo coś trzeba do rana robić. :)
 
odcinek na + szkoda Adama kiepsko to wyglądało jak tak leżał na tej macie oby nic mu sie nie stało i wrócił cało do MMA.
 
Świetny odcinek i świetny montaż (sądzę że to ocucanie Adama nie różniło się od tego, co miał np. Etim - tylko umiejętnie to zmontowali), naprawdę fantastycznie się ogląda tego TUFa. I Sonnen pięknie dopierdolił Bubbie na końcu, wybierając walkę :-)
 
Jest to pierwszy TUF jaki oglądam i powiem szczerze, że fajna sprawa. Walki też fajne, niejednokrotnie ciekawsze od tych z UFC.
 
Sprawdza sie to co wiekszosc przewidywala, Sonnen to genialny trener
 
Nie przesadzacie z tym wychwalaniem Sonnena pod niebiosa? :) Poza tym nie jest to jego pierwszy kontakt z trenerka, uczy dzieci zapasow plus niejednokrotnie stawal w naroznikach swoich kolegow, m.in. Lindlanda.
 
Nie pamietam kto napisal to porownanie, ale ogolnie chodzilo o to, ze Mir wyglada jakby sie nawpierdalal za dwoch, zaraz bedzie bekal i ogolnie najchetniej by poszedl spac. I doslownie zawsze kiedy go widze, to mi sie to przypomina i co najgrosza on ciagle tak wyglada :-)
 
Ciekawe, czy znów słowa Bonesa okażą się pokracznie prorocze, tym razem twierdzi, że Wresling doesn't win the fight, wcześniej, że zasięg nie daje przewagi, ciekawe czemu, we własnym odczuciu zawdzięcza sukces ;]

SPOILER:
Temat nadmiaru mięśni i tego jak bardzo to niszczy cardio ostatnio ciągle powraca. Wychodzi na to, że nie warto pakować;]
 
Barnaba, tu nawet nie kardio było problemem, ale niesamowita pasywność i brak woli walki. Zastanawiam się czemu On nie spróbował jakiegokolwiek sprowadzenia?!
 
Miał kilka ładnych uderzeń przy siatce, czemu nie poszedł w tę stronę ?
 
Sonnen dobrze powiedział. Po co koleś pchał się do klinczu,skoro wszystkie akcje bokserskie mu wchodziły. Chyba tak mocno wgrał sobie, że jest lepszym zapaśnikiem, że w kółko starał się to sobie udowodnić.
 
On chyba coś mówił że nie spodziewał się że przeciwnik jest taki silny. Zesrał się po prostu, bo zdał sobie sprawę że jego największa przewaga była złudzeniem. Bobba wkurwia, zresztą kto chciałby mieć ksywe jak murzyn z Foresta Gumpa.
 
Back
Top