TUF 13 - Odcinek 7

Odcinek fajny,walka nawet niezla,meksykanin ma strasznie brzydki styl ogolnie wydaje mi sie ze jest najgorszy w tej edycji,i co dziwne wzieli go mimo ze ma bardzo slaby rekord,najgorszy w calym TUFie(a widzielismy jaka duzo uwage zwracaja na rekordy podczas selekcji zawodnikow).



Len Bentley jest strasznie zalosny,ma problem do Brocka,Juniora,Dany i do reszty zawodnikow ze nie dostal dzikiej karty,tylko chodzi i placze .Cwiercfinaly szykuje sie dobrze,i mam nadzieje Shamar zamknie morde panu Chrisowi "Double Agent" Cope.Shamar i Ramsey ich bym widzial w finale :D



PS.Najlepsze w tym odcinku bylo oczywiscie pojedynek trenerow,Junior ladnie odstawil "koksa" i bylego futboliste a potem jeszcze podzielil sie kasa.Dzieki TUFowi strasznie polubilem Juniora.Swoj chlop ; )
 
ja nie wiem ale nie mogę patrzec ani słuchać tych zawodników, albo jakies popierdółki albo wyraz twarzy kretyna albo menela spod budki z piwem
 
Wydaje mi się, że nazywanie Brocka byłym futbolistą to "lekkie" naduzycie. ;-)
 
Zaniechałem oglądania TUFa po trzecim odcinku... nie mam mocy do tego.. :-)
 
Shamar- wrestler versus ....................... Cris, to było dobre :-)



Ten Len to to niezła pizdeczka, płacze, że nie dali mu walki i ma żal do każdego.



meksykaniec gada jak on to nie kocha rodziny, a chuja robi.



Też widzę Ramsey'a i Shamara w finale.
 
TUF cieniutki w tym sezonie, a teraz jak wyszlo ze nie bedzie wlaki coach'ow to wogole lipa totalna.



Ogladalnosc pewnie siegnie dna
 
Edycja w edycję pojawiają się głosy, że aktualny sezon TUFa jest beznadziejny :P
 
Back
Top