TUF 12 ep. 6

Dobry odcinek, spoko walki, tylko troszkę krótkie.... ;) Mina Koschecka zdecydowanie bezcenna ;)
 
Ale jestem zadowolony z przebiegu tych dwóch walk. Pudel i jego szczeniaki taki szczekały przed tymi walkami i po zwycięstwie skośnookiego a teraz wyją z bólu i bezradności ;]
I love it !!
 
Komu dalibyście dziką kartę? Moim skromnym zdaniem anglik dał najlepszą walkę.
 
Lentz i Wilkinson. Szkoda mi Savata, bo pomimo tego ze szajbus, to wydawal sie spoko gosciem. No i nie zgnoji Alexa, tak jak zapowiadal :/
 
sądząc po samej końcówce, gdzie pokazują typów czekających na ogloszenie dzikich kart, to ten ostatni ziomek z czerwonym irokezem przegra w nastepnym odcinku ;)
 
Świetnie się zaprezentowali zwycięzcy kolesie w tym odc. Cody mega gilotyny, po prostu miód, sekunda nieuwagi i idziesz spać :)
 
Mi się mimo wszystko wydaje, że Cody miał mega szczęście w tej walce, z chęcią zobaczył bym rewanż.
 
Szczęściem bym tego nie nazwał (http://www.sherdog.com/fighter/Cody-McKenzie-22173). Chłopak ma na prawdę wyczucie i do perfekcji opanowaną tą technikę. Do tego GSP sam powiedział, że taki był gameplan. Zaatakować ostro od pierwszych sekund, mały fragles odpuści gardę i rzuci się na nogi po obalenie bo to dla niego naturalne posunięcie. Bardzo fajna walka.
 
Nie no, widziałem jego walki, oczywiście zgadzam się, że game plan miał bardzo dobry, atak od pierwszej sekundy uśpił czujność przeciwnika ale jak napisałem pomimo wszystko wydaje mi się, że miał z tą gilotyną sporo szczęścia. Stevens poprostu wskoczył w nią głową... ;) Tak czy inaczej życze mu powodzenia, śmiesznie by było gdyby wygrał wszystkie walki gilotyną za każdym razem w pierwszych sekundah pierwszej rundy :D
 
Brookins to niezły kot. Może to wszystko wygrać. Pamiętam jak kiedyś nie najgorzej radził sobie z Aldo w WEC ( niewielu dotrwało z nim do 3 rundy ;) )
 
Oliwa sprawiedliwa :P Mają nauczkę za bycie dupkami :)


EDIT:


Cody nie miał szczęścia z tą gilotyną. On po prostu tak dobrze ją zakłada.
 
gsp%20SHOWTIME.gif
 
kiedy JCVD ma swoją walkę? tak szczerze to exhibition match (ajk podejrzewam) czy normalna walka kickboxerska?
a to żeby się lepiej czytało posta:
Yellow_top_bouncing_boobs.gif
 
i tak wiem jak to się skończy dla ludzi w temacie;p
image_1277677492.gif

tak poza tym, ta kate perry to słodka strasznie jest, babilońska służebnica ale pociąga mnie na maxa..
czemu ja nie ide spać po całonocnej harówie?;/
image_1284272621.gif
 
Back
Top