tshirty MMAROCKS.PL

Paul Teutul Sr.

Brutaal
Bantamweight
Chciałbym nieśmiale zgłosić Naczelnemu i reszcie Zespołu zapotrzebowanie na takowe. Nie wiem czy mmarocks.pl ma nadal charakter niekomercyjny czy nie ale moglibyście sobie dorobić chociazby na dobre rejestratory do wywiadów (żeby dźwiek nie był w jednym kanale;), sensowne mikrofony do Szczęki (bo te co słychać to chyba takie skajpowe po 9zł z tesco) i inne takie. Chętnie zakupię gustowną koszulkę z logiem mmarocks.pl.
 
Paul Teutul Sr.
"Nie wiem czy mmarocks.pl ma nadal charakter niekomercyjny"

chyba jest jednak jakis obrot pieniedzy, ostatnio spartakus nawet sie reklamowal na glownej ;P
 
Ja proponuje gdzies na t-shircie (najlepiej z przodu, na srodku) umiescic kilka/kilkanascie zdjec Sexyamy.
 
Ale te t-shirty będą takie zwykłe czy firmowe (pitbull).


Zeby po 2 praniach nadruk się nie odkleił:)
 
2wdojr9.jpg
 
Pitbulla? Myślałem o wzorze bez czaszek, kastetów, toczących pianę z pyska american staffordshire terrierów, skrzyżowanych ganów, asów pik i drutu kolczastego. Paul Najman, masz gust i smak, czytasz to, zaprojektuj coś chłopakom:)
 
Ale mnie chodziło o firmę (gramaturę) a nie żeby psy były na koszulce:P
 
Trzeba by dodać ankietę na stronę z pytaniem "ile kupiłbyś/kupiłabyś koszulek z logiem mmarocks?" bo to oczywiste, że każdy chciałby być posiadaczem takiej wspaniałej koszulki, ale po prostu administracja musi wiedzieć jaką ilość musi wypuścić na rynek.
 
Nawet najgorsze stylowo koszulki z taka iloscia Sexyamy rozejda sie jak swieze buleczki.
 
Nigdy bym takiej nie kupił, po co mi klata jakiegoś typa na własnej klacie? Co nie konkur?:D
 
Klata jakiegos typa bylaby tragiczna, ale klata Sexyamy prezentuje sie w kazdych warunkach pieknie.
 
A może by tak poprosić Najmana o zrobienie z 2 projektów a w ramach wynagrodzenia obdarować Go paroma koszulkami?
 
Back
Top