Trening w domu

@Baton17 polecam kettle ja mam bardzo mało czasu na trening siłowy ale dzieki zestawowi kettli ( mam od 12 do 60 kg wszystko po dwie sztuki ) do tego drazek i manekin zapasniczy siłe mam naprawde dobrą.Nie wiem jakie masz gabaryty i jaka jest Twoj poziom siły ale myśle ze na poczatek dwa kettle 16kg i dwa 24kg w zupełnosci Ci wystarcza.Istotna sprawa przy kettlach bardzo wazna jest technika ( jak przy wszystkim ale kettle jednak wymagaja jej troche wiecej niz sztanga na siłowni ) bo mozna sobie zrobic krzywde.Jesli bedziesz miał pytania to chętnie odpowiem.
 
a propo treningu w domu mam cała silownie domowa do sprzedania, worek bokserski, drazek do sciany, laweczke kelton regulowana z pierdolami 3 sztangi, 4 sztangielki i w pip obciazenia, zachodniopomorskie. przyszly tydzien mam ccaly wolny wiec mozna sie dogadac co do terminu przyjazdu pomocy w zapakowaniu itd, pozdrawiam piszczie w wiadomosciach :*
 
Poleci ktoś fajny trening typu stretching/joga na początkującego w temacie?
Na yt tysiące filmików, a ciężko znaleźć jakąś konkretną serię, która by fajnie progresowała.
 
Zaczalem robic pompki 5 serii po 20 pompek w czasie okolo 10 min.

Co ile moge je powtarzac ? Codziennie ? Co drugi dzien ?
 
Ja mam u siebie kettla 20kg, drążek do sufitu (o wiele lepszy niż do futryny), skakankę i powiem, że ilość możliwości zapierdolenia się tym zestawem jest nieograniczona :D

Niżej masz fajny filmik i ogólnie kanał. Są też treningi bez sprzętu.
 
Ja mam u siebie kettla 20kg, drążek do sufitu (o wiele lepszy niż do futryny), skakankę i powiem, że ilość możliwości zapierdolenia się tym zestawem jest nieograniczona :D

Niżej masz fajny filmik i ogólnie kanał. Są też treningi bez sprzętu.


ja jestem mega slaby, to jakiego kettla mam kupic na poczatek?
rano waze okolo 57-58kg
 
Poleci ktoś fajny trening typu stretching/joga na początkującego w temacie?
Na yt tysiące filmików, a ciężko znaleźć jakąś konkretną serię, która by fajnie progresowała.
jeanette jenkins hollywood trainer astanga yoga (nie progresuje, ale spoko)
 
ja jestem mega slaby, to jakiego kettla mam kupic na poczatek?
rano waze okolo 57-58kg
Podejdź gdzieś do jakiejś siłowni, wypróbuj serię ćwiczeń z kettlebell i będziesz wiedział na jaki możesz sobie pozwolić.
A wieczorem ile? :lol: nie odp widzialem Cie w KRK tak tylko beke krece:wink:
A jak chciałem od niego mefedron w Krakowie, to głupa palił, że nie wie o co chodzi. Sam wpierdolił.
 
Drążek mam zamontowany w taki sposób, da radę coś na nim porobić ?

66908700_2441374059250416_299201990368428032_n.jpg
 
14.07 - moja pierwsza seria pompek 5 x 10 pompek
18.07 - moja druga seria pompek 5 x 20 pompek
22.07 - moja trzecia seria pompek 3 x 20 i 4 x 10 pompek ( przy czwartej serii wymieklem i musialem zmniejszyc i robic po 10 pompek bo nie dalem rady juz na raz 20 -- cwiczenia po sniadaniu mi chyba nie sluza, lepiej jak widac po obiedzie, jest wiecej sily... )
 
pisaliscie cos o zakupie Ketli, koledzy odradzaja i polecają kupic hantle, bo mozna dodawac/odejmowac krążki, co o tym myslicie ? a moze kupic to i to :cryme:


vs
 
Dobra, wiele osob doradzilo na poczatek hantle wiec sobie zamowilem coś takiego :

https://allegro.pl/oferta/hantle-30kg-2x15kg-2-x-hantla-zestaw-hantli-8174106360
Bastek uderz do mastera albo do studia 3x tam chodzi sporo ogarniętych osób i pomogą Ci ogarnąć podstawy treningu. Szkoda pieniądze wydawać na sprzęt który nie będziesz używał club nie będziesz umiał używać. Poza tym trenując po za domem masz czas tylko dla siebie. Nie wiem jak snk stoi z parkami do kalisteniki ale to też by był dobry wybór.
 
Drążek mam zamontowany w taki sposób, da radę coś na nim porobić ?

View attachment 17402

Obniż go i samo podciąganie w trzech wariantach (podchwyt,nachwyt i szeroki nachwyt) już da Ci fajne możliwości rozwoju góry ciała. Do tego ćwiczenia na brzuch itd. Ale skocz też na jakąś siłownię gdzie jest ogarnięty trener i w ramach obowiązków pokaże Ci prawidłową technikę, nie musisz wykupywać personalnego po prostu poproś go o pomoc.
Jak już masz hantle to też zainwestuj z czasem w jakąś najprostszą ławkę z regulacją kątów, to sobie będziesz mógł tymi hantlami zrobić kilka ćwiczeń na klatkę i plecy np. wiosłowanie jednorącz, wznosy na barki bez znacznego obciążania kręgosłupa.
 
Tak totalnie bez szydery i nie siląc się na chamstwo... Możesz sobie go w dupę wsadzić. Nie da się PRAWIDŁOWO ćwiczyć na drążku zamontowanym we framudze.


A teraz na trening wypierdalaj:beer:

yhm

jakies soki na zmniejszenie zakwasow polcasz czy gowno to daje ?
 
Back
Top